Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Nejebe (Po, 18. 1. 2010 - 19:01)

vám. Až budete ty plíny muset nosit, tak si uvědomíte z čeho si tu děláte prdel.
 Jsem paraplegik tak vím o co jde.

wettron (Po, 18. 1. 2010 - 18:01)

Takze moj Freudovsky talent ma nesklamal :) Su to nedonosene decka
Mali prijebani piciaci co videli akurat tak mamkinu cikulu a ziadnu inu. Nuz, s tym sa tazko zije. necudujem sa, ze kazda sanca na vylievanie si komplexov je im dobra.
Tak decka, mozem vas nieco naucit. Napriklad to, ze fakt len upny curak co ma nie v plienke ale v hlave nasrate pise nieco v cudzom mene ked ho o to nikto neziada. Takze si to svoje hovno  v hlave prezentujte ak sa necitite. Cim viac napisete, tym vacsi smrad. Nech sa paci vy mali sraci.
(hehe, teraz budu strasne vyvadzat, mam taky freudovsky dojem. uz sa tesim ako sa zase zhovadia, kokotkovia)

xox (Po, 18. 1. 2010 - 07:01)

mě se líbí nosit dětské...a jak často tě maminka přebaluje? pudruje ti opruzelej pytlík?

Jiřík (Ne, 17. 1. 2010 - 22:01)

mě se líbí nosit dětské plenky čúrat do nich a pokakávat se do nich a nosit i dudlík a chtěl bych chodit ještě do školky ve 22letech.

Very (So, 9. 1. 2010 - 23:01)

Eurone, pokud se ti líbí, tak co ti v tom brání? Nenech se odradit. Každý máme své potřeby :-)

Polulak (So, 9. 1. 2010 - 13:01)

Plenky nenosím. Ale nevadí mi...Ahojky Jane T., také mám rád dětské punčocháče, nejraději ty béžové vroubkované. Je to taková vzpomínka na nedávné dětství, na školková a školní léta.Když by jsi si chtěl o tom psát, tak tady je můj mail: [email protected]

wettron (So, 9. 1. 2010 - 09:01)

pozdravujem všetkých...ako by sa to len u vas v Česku povedalo: všechny hovnaře a chcankaře. Jednoducho povedane, všetki fekalisti a cikalisti caute. Zdrave hovno predovšetkym.

Radek (Pá, 8. 1. 2010 - 21:01)

Ahoj Evi, jestli chceš, tak napiš na [email protected]
Ahoj Radek.

Eva (Pá, 8. 1. 2010 - 08:01)

Tak vás zdravím po delší době na diskuzi.Tento týden jsem na horách a pod kombinézu si plenky beru už jako samozřejmnost.Navíc mám už třetím dnem zavedenou cévku,takže plenku mám i v noci,protože to průběžně do ní odkapává.Je výhoda v tom,že do plenky se to postupně vsakuje.Akorát je trošku nepohodlné spaní ve stahovačkách,aby mi plenka s cévkou necestovala kam nemá,stahovací kalhotky mám takové ty s nohavičkou a jsou i přes bříško,téměř pod prsa,takže perfektně drží.

? (Čt, 7. 1. 2010 - 22:01)

Co to plkáš. Nebo jinak : Čo to trepceš ?

wettron (Čt, 7. 1. 2010 - 22:01)

No nebol to zly pokus napisat nieco pekne slovensky v mojom mene ale ten slovosled by mohol byt aj trosku lepsi :) kazdopadne vyzdvihujem pouzite nadavky. to bolo fakt ako odo mna.
Zacinam si mysliet, ze nie jeden pubertalny blbecek sa tu nudi ale je ich viac. Chlapci 13-16 rokov. decka, co tak zapnut Counter Strike alebo balit baby na nejakom teenedzerskom chate?

Vsetkym ostatnym uspesny novy rok.
pubertakom skore rozmnozenie mozgovych buniek :)

Murena (So, 2. 1. 2010 - 21:01)

Mě by se líbilo na vás čůrat.

(So, 2. 1. 2010 - 21:01)

by se ale líbilo tě posrat.

Murena (So, 2. 1. 2010 - 21:01)

Mě se tady mezi posrancema líbí a na just nepůjdu. Tak co, kolik jsi dneska posrala plen, Zuzy ?

Zuzy (So, 2. 1. 2010 - 20:01)

Murena: klidni se. pokud se ti nelíbí běž jinam.

Murena (So, 2. 1. 2010 - 12:01)

Zuzko, nechceš třeba celá posrat, abys měla všeho dost ?

Zuzy (Pá, 1. 1. 2010 - 23:01)

Krása v přirozenosti. Je legrace porušovat pravidla dospělosti a vývojové psychologie.

Plenkařům (Pá, 1. 1. 2010 - 15:01)

Přeju všem v novém roce 2010 plné plíny sraček a chcanek !

Martin (Pá, 1. 1. 2010 - 15:01)

Tak Novotný, také ti přeji Nový rok. Byl skvělý silvestr, tak jsme byli na lyžařském vleku a blbnuli si na lyžích.

Přeji Nový rok i všem, kteří čtou. A buďte přirození, jací jste a na nic si nehrajte.

paraplegikmarek (So, 20. 4. 2013 - 11:04)

mam 18 rokov chci nosit...Ahoj Dane,tak ti na pleny přijdou,klidně je nos.Zvyknou si.

Reklama

Přidat komentář