Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Pavel (Ne, 26. 7. 2009 - 08:07)

Pro Kristu - taky nosím rád plínky, mám jednorázové, ale i látkové, měl jsem i igelitové plenkové kalhotky, ale častým nošením se roztrhaly a nové nemůžu sehnat, fa INKA už je nešije.
Mám rád ten pocit rozkroku plného plínek a to, že se můžu počůrat kdy se mi zlíbí, doma i venku, někdy v cizím prostředí se nechám holkám přichytit při úpravě svých plenek nebo se obleču tak, aby to bylo poznat, líbí se mi jejich údiv a pak můj pocit studu.
Jednou mi donesla poštovní doručovatelka doporučený dopis a já jsem byl před ní v plínkách, nevadilo jí to, říkala, že je to roztomilé, pak mi do nich načůrala, boží, pak jsem jí vlízal kačenku, ona mně hladila přes plenkové kalhotky a přes plíny, nádhera, stal se z toho na nějaký čas vztah, přivedla si i kamarádku, líbilo se jim, že je poslouchám a lížu jim kačenky i zadečky, že na mně čůrají, že nosím plínky jimi počůrané, taky mi plínky pokakaly, zabalily mně do nich a nechaly mně tak asi hodinu, musel jsem si sedat, vstávat, chodit, dělat různé cviky tak, jak si to vymyslely, měl jsem ta jejich hovínka všude, pak jsem se musel odbalit, smály se mi, pak jsem se musel před nimi vystříknout, k sexu nikdy nedošlo, jen jsem je musel lízat. Po čase to skončilo, teď žádnou holku nemám. Jestli chceš, napiš. v14119"volny.cz

peter (So, 25. 7. 2009 - 15:07)

Samo!Pozri príspevky nad tvojimi. Čau

Krista (So, 25. 7. 2009 - 13:07)

nosí tady někdo z vás plínky?????????????

Krista (So, 25. 7. 2009 - 13:07)

ahoj je mi 16 let a když em doma tak nosím plínkky čůrám do nich seru to sy objednávám přes internet a když mám plínu sem spokojená já sem závislá na plínách ale nosím je jen kdž sem sama doma

Peter (Ne, 19. 7. 2009 - 02:07)

Mám predstavy,že sa niekto zozadu vyciká do mojich igelitových nohavičiek a plienok.Ja by som cikal s ním.Chcel by som cítiť stekať moč po zadočku.Čaute!!

Peter (Ne, 19. 7. 2009 - 01:07)

Ja by som tiež dokázal niekoho preba?ovať mohol by byť aj muž,no mám podmienku,že aj ja budem mať na sebe plienky,igelitové nohavičky,silonové pančušky a pri preba?ovaní sa pocikám!!

petr jelinek (So, 18. 7. 2009 - 22:07)

ja bych chtel se od tebe nechat prebalovat to by se mi velice libilo a vzrusovalo by me to velice uz se velice tesim az me prebalis tak ahoj

MatesMates (Pá, 17. 7. 2009 - 20:07)

Snad se dohrabu k těm plenkám. Nebaví mně už závidět těm, co mají plenky na sobě. Už, aby bylo.

MatesMates (Pá, 17. 7. 2009 - 20:07)

Iveta: Jen do toho. Já bych do toho šel hned. Nemá to cenu dusit v sobě. Tak bych raději nečekal. Mně se líbí od raného dětství. A dodnes mi to trvá. Zvláštní to není, ale pokud se ti líbí, tak proč ne? :-) měkký polštářek na zadečku. Má to výhody, přestaneš se stresovat a máš pocit nezávislosti.

Jaňule (Pá, 17. 7. 2009 - 20:07)

Jů, nevěděla jsem, že i velcí jsou taky miminka. Takové lidi mám moc ráda. Když vás přebalím, chcete? :o)) na tu diskusi jsem narazila náhodou :oD

Marek (Pá, 17. 7. 2009 - 15:07)

To Iveta: Co by to sem nepatřilo. Naopak, krásný zážitek umocněný o to víc, že jsi je měla poprvé na sobě v tak pro tebe významný den. Neměla jsi problém se do těch plenek poprvé vyčůrat?

Euron (Pá, 17. 7. 2009 - 14:07)

Iveta: jak zvláštní? Příjemný pocit, zvlášť při čůrání, což?

Iveta (Pá, 17. 7. 2009 - 13:07)

Nevím,jestli můj příspěvek do této diskuze patří,ale plenkové kalhotky jsem měla poprvé na sobě,když jsem se vdávala,v půjčovně jsem si vybrala moc krásné šaty se šněrovačkou a širokou sukní,ovšem,že bych v nich měla jít na záchod,to moc nepřicházelo v úvahu,takže mamka,která mi pomáhala s oblékáním mi sehnala plenkové kalhotky Tena,které jsem od oblečení šatů až do doby,kdy jsem je odpoledne svlékla dvykrát použila.Nikdo o tom kromě mamky a mažela nevěděl.Někdy si na to vzpomenu a přemýšlím,že si nějaké plenkovky pořídím,a občas vezmu na sebe,byl to takový zvláštní pocit.

Peter (Pá, 17. 7. 2009 - 05:07)

jirka,aké sú to plenkové plavky na plávanie? Dík za odpoveď.

Peter (Pá, 17. 7. 2009 - 05:07)

jirka,aké sú plenkové plavky? popíš prosím. Dík.

jirka (Út, 14. 7. 2009 - 12:07)

ja se také počuravám je mi 36 let z olomouce a rad nosím plenkové kalhotky a dudliky a píji z flašenky sunar mam enurezu a epilepsie cumilka mam jenom na spínkani a jsem mimi z plenkámi a se v praci prebalují se na wc a mam z neměcka plenkové plavky pro dospělé a chodím plavat tak čauky jirka

Peter (Ne, 12. 7. 2009 - 04:07)

Je mi hodne rokov a igelitové nohavičky a plienky nosím ve?mi dlho.Je to moja zá?uba,ktorú by som nedal za nič.Cikám a kakám do nich tak dva krát do mesiaca.Viac sa nedá,som sledovaný manželkou na každom kroku.Som s toho nervozný a nešťastný.Čo s tým ? Práve som sa tajne prebalil.Pozdravujem priaznivcov a držím palce.

Martin (So, 4. 7. 2009 - 22:07)

http://liter.cz/Basne/160038-view.aspx

Zkuste si přečíst, a ještě ty komentáře. Je to zajímavé.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2009 - 23:07)

Lidi takhle vás všechny miluji. :-)

Honza J. (Út, 30. 6. 2009 - 20:06)

Já nosím plínky od šesti let. Teď je mi 17let. A dodnes mi zájem trvá. Rodiče mám tolerantní, tak to pochopili. Každý jsme jiní. Ve společnosti to nebude dobré. Ale kdyby respektovali, tak je svět o něco krásnější. Mějte se všichni pěkně.

Reklama

Přidat komentář