170 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
skala (anonym)
Prosím o radu,jaký gel mám...Jaromíre, tak celkom prvoplánovo by som povedal, že Mesocain alebo Lidocain. Obidva Sú na to určené, obidva majú dostatočne dobré lubrifikačné vlastnosti, obidva majú aj desinfekčný účinom aj anestetický, teda tlmia prípadnú bolesť. Z vlastnej skúsenosti ti však možno radšej poradím Cathejell, ktorý nemá anestetický účinok, teda nemá účinok proti bolesti, neznecitlivuje sliznicu. Má to tú výhodu, že každý nevhodný pohyb pri zavádzaní cítiš (napr. aj nevhodne veľkú rýchlosť zasúvania cievky) a tak je menšie riziko, že si sliznicu močovej rúry pri zavádzaní poraníš len preto, že si to pri zavádzaní necítil... Ja teda radím radšej gél bez anestetického účinku. A hlavne vybrať vhodne hrubú cievku, nie snažiť sa tam vorvať prvú, ktorú chytíš do ruky. Aj pre to je vhodnejší ten neutlmujúci gél, jednoducho máš lepšiu spätnú väzbu.
3. Říjen 2012 - 17:09
skala (anonym)
Jaromíre, tak celkom...Jaromíre, ešte dodatok - Cathejell existuje aj s Lidokainom aj bez.
10. Říjen 2012 - 16:36
Veronika (anonym)
Zdravím, zhruba před 3 měsíci sem ležela asi 10 dní zacévkovaná v nemocnici. Teď, když si mírně zatlačím na podbříšku, tak cítím bolest. Je možné, že mám i po takové době pořád podrážděný močový měchýř?
28. Listopad 2012 - 19:08
xceee (anonym)
Ahoj, mám takový dotaz, má zde některý z pánů zkušenosti s nošením cévky po delší dobu? třeba 2-3 dny?
7. Prosinec 2012 - 15:19
skala (anonym)
Veroniko, po troch mesiacoch by si už podráždený mechúr dávno nemala mať, ak cítiš, že máš problém, radšej sa ukáž urológovi... Pre Xceee: cievku som mal zavedenú už veľakrát, ale nikdy nie dlhšie než 24 hodín....zhruba po tomto čase som ju začal cítiť nepríjemne.
8. Prosinec 2012 - 23:33
Pavel (anonym)
Ahoj, mám takový dotaz, má...Ty slabší cévky (CH12) vydržím nosit bez problému tři dny, vyjímečně o den dva déle, skoro je pak už ani necítím, ale nechci pokoušet infekci. Ty silnější (CH22) nejdéle jeden den, pak je to nepříjemné, jak píše Skala. Používám ty latexové Foley, jsou měkčí a líp v močové trubici kloužou. Výrobci uvádí maximální dobu zavedení 7 dní. Ty čistě silikonové se sice můžou být zavedené přes měsíc bez výměny, ale trochu víc v močové trubici drhnou hlavně při erekci, tak je používám méně, navíc jsou několikrát dražší.
12. Prosinec 2012 - 7:44
dominik (anonym)
no vi jste čunata a uchyláci všichni
4. Leden 2013 - 17:53
Max (anonym)
Kvalita a tím také dlouhodobá snášenlivost permanentních latexových cévek se silikonovým potahem se liší mezi jednotlivými výrobci, kvalitní značky jako Dover nebo Kendall jsou daleko příjemnější a použitelné výrazně déle.
5. Leden 2013 - 10:24
Ondra Č. (anonym)
já používám také značkovou cévku, mám v oblibě Adidas
8. Leden 2013 - 16:06
martin pilní (anonym)
ahoj může mi někdo poradit v pondělí jdu na cévkování a mě bi zajímalo jestli to bolí nebo ne asi mám silnej zánět.
9. Leden 2013 - 10:32
martin pilní (anonym)
ahoj může mi někdo poradit v pondělí jdu na cévkování a mě bi zajímalo jestli to bolí nebo ne asi mám silnej zánět.
martin pilní (anonym)
kuba (anonym)
ahoj, dneska mi byl zaveden permanentní katetr. Moc jsem se toho bál, ale nebylo to tak strašný, popoár hodinách ho ani necítím.
10. Leden 2013 - 2:43
martin pilní (anonym)
19. Leden 2013 - 17:37
Jirka (anonym)
Ta cévka se dá vydržet,...MÁŠ VELKOU PRAVDU,ALE NIC TO NENÍ PODLE CYSTOGRAFIE
19. Únor 2013 - 14:00
PetrN. (anonym)
Dnes jsem si zavedl balonkovou cévku CH20 a docela to šlo jako po másle společně s lubrikačním gelem. Nicméně pocit výborných, jak prochází prostatou, tak je to nepopsatelné blaho. Ovšem broblém trochu byl, že mi to tu prostatu stimulovalo pořád. Měl jsem pořád pocit jakoby se dostavoval orgazmus, ale pořád němu ne a ne dojít. Tak jsem cévku musel vyndat a vymasturbovat se. Měl jsem při ejakulaci strašně silné stahy prostaty.
6. Březen 2013 - 23:49
Skala (anonym)
Cévkování je příjemné i...Ahoj Anno, patríš medzi tú zrejme veľmi malú skupinu žien, ktoré to majú rady? Máš rada keď ťa cievkuje partner...alebo sama seba?
13. Březen 2013 - 19:02
martin (anonym)
nikdy jsem to nezazil,ale ta predstava je docela prijemna..
26. Březen 2013 - 7:34
Roman (anonym)
Dnes jsem si zavedl...Mám pocit , ze píšete o nejake jiné cevce. Zádný pocit blaha, zádný pocit stimulace prostaty. Pouze bolest při zasouvani, ted když tam je, tak pocit bezmoci a strach z toho az se bude vytahovat
16. Září 2013 - 14:26
marek r (anonym)
já byla cévkovaná po...nebolí cevkovaní
26. Prosinec 2013 - 14:21
Laurent (anonym)
Teda nechápu, jak se to někomu může líbit. Včera mi dali v narkóze cévku při jakémsi vyšetření. Měl jsem ji 24h a bál jsem se pohnout. Hned to pálilo. Vyndání celkem šlo. Sestra odsála z balonku tekutinu a cévka byla hned venku. Teď je to 18h, co cévku nemám, ale když jdu močit, tak mi vystříknou slzy na až zeď, jak to děsné pálí. Zlatej zubař. Tam když chci, dá mi injekci.
16. Duben 2014 - 23:16
Hospital (anonym)
Teda nechápu, jak se to...Při zavedené cévce doporučuji pít hodně tekutin. Pálení v močové trubici časem zmizí.
24. Květen 2014 - 16:48
Skala (anonym)
Romane, Laurente,je naozaj niečo iné zavádzať cievku sebe alebo partnerke v rámci erotických hrátok, a niečo iné robiť to v nemocnici ako bežný pracovný výkon. Prirovnal by som to napríklad k dvom prstom v pošve pri gynekologickom vyšetrení a pri sexe alebo masturbácii.....tiež je to to isté - a nie je to to isté. Nielen tvoje vnútorné nastavenie, ale aj psychická pohoda a uvoľnenie, dostatok času - žiadna nutnosť mať cievku za 30 sekúnd zavedenú....možnosť doslovne sa s tým pohrať, nájsť vyhovujúcu hrúbku cievky - nie prvú z kraja....a potom nemusí byť žiadna krv a žiadne pálenie pri močení.
1. Červen 2014 - 15:46
Gandalf (anonym)
Vrátil jsem se sem po roce a...Moje prvni cevkpvani se mi moc libilo a kdyz mam chut tak mi ho pritel udela.Pak ho delam ja jemu.
23. Listopad 2014 - 19:13
Aquilegial (anonym)
Nevíte zda a kde se dá sehnat návlek na nohu jako je v tomhle videu? https://vimeo.com/9165454
23. Únor 2015 - 22:25
Obrázek uživatele tik
tik
Hledám šikovnou ženu/slečnu nejlépe se zdravotním vzděláním. Chtěl bych se od ní nechat vycévkovat. Já nabízím totéž zda by to chtěla (není podmínkou) vše diskrétně!!! pište na e mail kt2702@seznam.cz
4. Květen 2015 - 21:45
Irena (anonym)
Hledám šikovnou...Já tě vycévkuju, že se z toho posereš. Zeptej se Jakuba.
5. Květen 2015 - 7:47
Obrázek uživatele tik
tik
Ahoj.Jelikož jsem zdravotní...Ahoj je tu nějaká sestra která zvládne vycévkovat chtěl bych to zažít. Pište na email kt2702@seznam.cz
25. Červen 2015 - 21:17
Olda (anonym)
Cévkování je i pro chlapa brnkačka,je to jen mírně nepřijemné ale ne bolestivé ale když máte zánět močových cest tak je cévkování živé peklo.To jsem málem vylít z kůže.Děkuji za pozornost O.
22. Leden 2016 - 13:04
DĚDEK (anonym)
Byl jsem nedávno v nemocnici a nesměl jsem chodit, proto mi dali cévku. No zpočátku nic moc. Nebolelo to , ale bylo to lehce nepohodlné. Jenže jak plyne čas , začíná se mi stýskat a docela bych to zopakoval. Dědek
21. Srpen 2016 - 7:07

Stránky

Přidat komentář