Reklama

anonymní alkoholici

Monika (So, 21. 6. 2014 - 15:06)

Léta chlastám jak duha a díky AA se držím už tejden ...
jsou to alkáči a tak tě chápou ale oni se snaží a já sama jsem se nesnažila dost nebo to nevydržela tam je aura a klid
a porozumnění
pro mně takový který jsem jinde ani v léčebně nenašla
ani mezi bezdomovcema tam jen opilá a když jsem jim dávala kč na krabice

vřele doporučuju
12 kroků ani neřeším na to je čas
nyní žiju 24 hodin střízlivá den ze dne když to je možný a je mi po letech skoro dobře....hledám si práci a cítim se neosamněla

Katka (Po, 29. 11. 2010 - 17:11)

AA mi před rokem moc pomohli,ale,bohužel jsem uklouzla.Mám nejbližší skupinu přez 200 km,najde se někdo v okolí HK,s kým bych si mohla popovídat

Jana (Pá, 23. 7. 2010 - 18:07)

Tak to je mazec,,,,přálá...Alkohol nic nevyřeší, ale někdy je člověku tak zle, že nemůže spát, trpí, šoky, kalamity, po opití aspoň usne.Je fakt, že je to velice zrádný přítel, dostane člověka na dno.Je to nemoc.

ČLOVĚK (Pá, 23. 7. 2010 - 17:07)

já jsem matka alkoholička a...Tak to je mazec,,,,přálá bych ti abys viděla střízlivýma očima třeba své dítě v alkoholovém opojení. Styd se!!!!! V životě jsem měla a mám hodně problému s kterýma se potýkam, ale nesnížila jsem se k alkoholu. On - alkohol stejně nic nevyřeší.....

I (Ne, 21. 2. 2010 - 14:02)

Jak je to stejné u...já tam taky chodím, jsem vděčná za tu skupinu, mám tam zázemí, druhou rodinu.Dojíždím tam každý týden a ráda, těším se.Pomáhá mně to ve nepití, mám lepší náladu.

Jana (So, 20. 2. 2010 - 06:02)

Takhle to začínalo i u...Jak je to stejné u každého.Připadá mně, že mluvíš za mně.Ale, už nepiju, zaplať pán Bůh, ulevilo se mně.Je to těžké, dá se to zládnout.Jsou daleko lepší věci na světě, nnež alkohol.Nejvíc pomáhají AA, nevěřila jsem jim, pořád podezírala, nějak se mně to nezdálo, a jo.Díky nim nepiju, jsem jim vděčná, pomáhají, a hodně lidem.Byla jsem i na jejich sjezdu a čučela jsem, nevěřila vlastním očím, stálo to za to.Vřele doporučuji všem, kdo chtějí skončit s pitím.

? (Pá, 19. 2. 2010 - 07:02)

3 krát do měsíce se...Takhle to začínalo i u mě.Skončila jsem každodenním pitím.Okna,jak prase,litry vína,pak kořalky...A to jsem si říkala,já a alkoholička?Cha,cha,cha.Dostane to koho chce.

Renáta (Pá, 19. 2. 2010 - 03:02)

3 krát do měsíce se opiju...někdy i víckrát, co s tím...k psychiatrovi nechci.

Lia (Čt, 18. 2. 2010 - 15:02)

Kolik je tu odborníků?Znám...Je jich velice málo, souhlasím s tebou.ale jsou, v Brně, doktorka, v Ostravě, Nešpor je výborný, ale to je zoufale málo.

Pepa (Čt, 18. 2. 2010 - 07:02)

AA jsou neoblíbeni u...Kolik je tu odborníků?Znám jen psychiatry, ty Tě nacpou práškama, vyměníš alkohol za fety, můžeš se dát na cestu narkomana.Jsi u nich kus, ne člověk.

Jarka (Čt, 18. 2. 2010 - 07:02)

Co víc si přát.AA jsou neoblíbeni u takzvaných odborníků v ČR.Státní kasa z nich nemá peníze,a odborníci nemají tak dobré výsledky , jako AA.

Jura (St, 17. 2. 2010 - 15:02)

Podmínka členství v AA-touha...Co víc si přát.

Pepa (Út, 16. 2. 2010 - 08:02)

Najdeš je na internetu,...Podmínka členství v AA-touha přestat pít.

Jana (Ne, 14. 2. 2010 - 13:02)

já jsem matka alkoholička a...To si někdo dělá srandu, ta by byla tak mimo, že by nemohla napsat slovo, a ještě na počítači?Napsalo to hovádko.

JURA (So, 9. 1. 2010 - 15:01)

Měl bych zájem.Ale jak tam...Najdeš je na internetu, ohlašovat se nemusíš, jen tam zajdi, je to na Křence, ve středu města, dobrý, jsou tam každý den.

Jura (So, 9. 1. 2010 - 07:01)

To bys mě rozesmál, přečti...Měl bych zájem.Ale jak tam mám jít.Ohlásit se?Telefonem?Jsem od Brna!

OLIN (Út, 5. 1. 2010 - 14:01)

Anonymní alkoholici-tam se...To bys mě rozesmál, přečti si, co je to za lidi, zajdi na ně, pochopíš!Já tam chodím 9 let, je to výborný.Díky nim nepiju, mám se dobře, mám rodinu, jsem jim vděčný.

Liba (Po, 4. 1. 2010 - 19:01)

Anonymní alkoholici-tam se...Jirko, mrkni na jejich stránky, dozvíš se vše.Je to společenství lidí, co chtějí trvale abstinovat, fungují ve 150 zemích světa, všude jsou vážení, zachránili tisíce lidských životů.

JIRKA (Po, 4. 1. 2010 - 18:01)

O to tady jde!!!Anonymní alkoholici-tam se pije tajně?Kdo tam chodí?Kde jsou?

Leo (Ne, 3. 1. 2010 - 19:01)

Ale nadýcháš, tak o co jde?Nenadýcháš, protože neodjedeš, budeš sedět na WC

Reklama

Přidat komentář