Reklama

anonymní alkoholici

Valerie (Po, 7. 3. 2005 - 19:03)

Myslim, ze bych ti na toto tema mohla pomoci.... teda pokud bys mela zajem. Dnes nemohu moc psat, ale zitra rano se ti velmi rada ozvu. V

ivo (Po, 7. 3. 2005 - 18:03)

Ja si rad s tebou pokecam o tom som striezvy alkoholik a dlho som bojoval proti alkoholu ,tak ak mas zaujem rad odpoviem na tvoje otazkyZdravim ta Ivo.

Andrea (Ne, 6. 3. 2005 - 21:03)

Matko,myslíš,že je vše v tvé rodině v pořádku?Před čím utíkáš?

ISA (Po, 28. 3. 2022 - 21:03)

Hmm, výstižné. Máte nějaký nápad jak z toho ven, jsem v pasti.

matka (Pá, 4. 3. 2005 - 20:03)

já jsem matka alkoholička a os vé rodině si myslím jen to nejhorší. Jsou to všechno střízliví debilové, kdyby si vypili, byla by sranda. Ale oni ne, alkohol je metla lidstva, opilci jsou odpad a podobný kecy. O mě se vyjadřují nelichotivě, zvlášť, když mě vlečou do postele, aby o mě nezakopávali v chodbě. Někdy mě uklidí do sklepa k bramborům, ale už to moc neďelají, protože kdo by jedl pozvracené brambory, že? A taky hodně napáchnou chlastem a nedají se jíst.

Makyna (Pá, 4. 3. 2005 - 17:03)

Ja mam mamku alkoholicku, tak by me zajimalo, jak se citi, co proziva a co si mysli o sve rodine.

Andrea (So, 19. 2. 2005 - 12:02)

Myslím si,že by bylo dobře,kdyby napsali své trápení,pocity a zkušenosti sem.

Default User Image
Kletttee (Čt, 21. 9. 2023 - 19:09)

Antabus bez předpisu - https://euhealth24.com/cs/drug/antabuse
Tohle funguje jen u lidí, co přestat chtějí. Je to taková berlička, která funguje stylem - nechci pít tak nepiju - přijde myšlenka se napít - berlička Antabus mi připomene, že pít nemám.
 

iva (Pá, 18. 2. 2005 - 21:02)

dobrý den, jsem studentka univerzity a pro svou diplomovou práci jsem si vybrala téma anonymní alkoholici. Byla bych moc ráda, kdyby se mi ozvali lidé, kteří mají s touto skupinou zkušenosti. pište mi prosím na ivanka.beranova"seznam.czPředem všem velice děkuji

Reklama

Přidat komentář