Reklama

výprask

Andrej (Po, 9. 2. 2015 - 15:02)

Ano je to spravny trest pro zlobivou holku, parkrat plesknout paskem pres nahou pipinu, musi to bolet, doufam ze mas kacenku vyholenou.
Jestli ne tak se styd.

Mirek (Po, 9. 2. 2015 - 15:02)

A vy si myslíte jak sem tady...Lhaní je velký prohřešek, takže bylo správné, že jsi za to dostala na holou.

Kika (Po, 9. 2. 2015 - 15:02)

A vy si myslíte jak sem tady psala že jsem dostala na holou za lhaní, ze to byl správný trest ?

Mirek (Po, 9. 2. 2015 - 15:02)

Výprask na holý zadek ano, ale jinak ne. Pořádně na holou má svůj účinek.

Soňa (Po, 9. 2. 2015 - 15:02)

No ale moc by to bolelo......Potřebuješ pár ran na buchtičku a už nikdy lhát nebudeš.

Kika (Po, 9. 2. 2015 - 14:02)

No ale moc by to bolelo... Nedávno sem jí lhala kvůli známkám, některý musím zatajit, ale naštěstí na to ještě nepřišla.. Doufam ze kdyz to tentokrat zjisti ze mi nenatříská na zadek jako minule ..

Andrej (Po, 9. 2. 2015 - 14:02)

Vidis ze by to melo vychovny ucinek a uz bys mamce nelhala.

Kika (Po, 9. 2. 2015 - 13:02)

Nechtěla bych dostat přes pipinu, už mě hodně bolí prvních ran rukou..

Andrej (Po, 9. 2. 2015 - 13:02)

Na zlobiva devcata plati jen dostat naplacano na nahou pipinu.

Kika (Po, 9. 2. 2015 - 13:02)

To by právě mělo bolet a...Myslím, že by v pohodě stačilo pár rukou a né na holou, prostě jen tak symbolicky a né nám seřezat zadek rákoskou a pak si nesednout..

Pavel (Ne, 8. 2. 2015 - 18:02)

Tak s tím nesouhlasím zase...To by právě mělo bolet a hodně. Aby sis to pamatovala

Andrej (Ne, 8. 2. 2015 - 17:02)

Na tak zlobivá děvčata by...Zlobiva devcata by mela co nejcasteji dostat naplacano zepredu pres pipinu, aby si to pamatovala.

Kika (Ne, 8. 2. 2015 - 16:02)

Na tak zlobivá děvčata by...Tak s tím nesouhlasím zase já, protože už jen tou rukou to moc bolelo.. Nevim jak bolí rákoska, ale asi hodně, takže těch 30 ran rákoskou bych asi nepřežila..

Honza (So, 7. 2. 2015 - 14:02)

Mame dve deti. Kluka 16 a holku 17. Nikdy vyprask nedostaly. U nas to vzdy fungovalo tak ze kdyz zlobila holka dostal vyprask tatinek od maminky a kdyz zlobil kluk tak dostala vyprask maminka od tatinka. A dotycny hrisnik se na to musel divat. Kluk je v pohode uci se a nezlobi. Zato s holkou je to cim dal horsi takze mam zadek same jelito. Drive ji to bylo lito ale dneska mam pocit ze si to uziva a zlobi schvalne. Tak nevim.

Pavel (So, 7. 2. 2015 - 13:02)

Já dostala ve 13 letech za...Na tak zlobivá děvčata by se měla užívat co nejčastěji rákoska

Kika (So, 7. 2. 2015 - 13:02)

Já dostala ve 13 letech za lhaní od mámi. Bylo to v létě. Dostala sem nejdřív 10 ran rukou a to uz asi tak po 5. raně taky bolel a dalších 20 ran vařečkou prý aby to mělo účinek a pak mi dala ještě pár kopřiv do kalhotek, byla to nesnesitelná bolest...

Pavlína (Pá, 6. 2. 2015 - 23:02)

Mě je 15 a před rokem ve 14nacti jsem si na rekreační chatě prstila. Máma byla na zahradě,tak jsem si myslela že se můžu udělat,ale najednou přišla do chaty a uviděla mě. Řekla no Pavlíno. Za to budeš bita. Máma je hodně rázná a vyžaduje respekt. Od 6ti let když neposlouchám, nebo lžu, nebo mám ve škole horší známku než 3 tak dostanu páskem minimálně 25 na holou. Byla jsem už nahá,protože jsem masturbovala. Tak mi máma řekla ať se ohnu přes křeslo a počkám že dojde pro nástroj. Přinesla čerstvě vyrostlé kopřivy. Byla jsem v šoku vždy jsem dostávala páskem a najednou kopřivy. Řekla, že dostanu 70 kopřivama ze zadu a 30 kopřivama ze předu. Jednou jsem ze předu dostala 5 ran páskem za rozbité sklo skříňových dveří. Máma začala švihat kopřivama,při každým doteku s mím zadkem to hrozně moc pálilo a štípalo. Po sedmdesáti ranách mi řekla ať si lehnu na záda na zem a mírně roztáhnu nohy a začala mě švihat přes moji pipinku. Pak na stoličku dala ty kopřivy a řekla teď na nich budeš hodinu sedět s holím zadkem,aby jsi si řádně uvědomila, že masturbovat mimo své soukromí může mít následky když tě načapu. Pak až jsem se mohla obléknout. Od té doby si dávám pozor.Ale stejně mám mámu moc ráda a je fajn, jen trochu přísná.

Domco (Po, 10. 12. 2018 - 11:12)

Mna tiez pristihla a nasekala na zadek aj pipik

Pavel (Pá, 6. 2. 2015 - 22:02)

Věro, měla si ji dát hned těch 20.

jan (Pá, 6. 2. 2015 - 22:02)

Tak před necelými dvěma...a pak ses probudil/a s rukou v nočníku co?

Reklama

Přidat komentář