Reklama

výprask

Jana další,48 (St, 15. 1. 2014 - 10:01)

Pavel se možná diví, že jsme se v těch 80.letech nechávali dobrovolně seřezat, ale ono se tomu nějak nešlo bránit.
Třeba naše učitelka češtinářka při třídních schůzkách vyloženě rodičům doporučovala přísné tělesné tresty.
Které byly okamžitě realizovány a nikdo s nad tím nepozastavoval.

Pavel (Út, 14. 1. 2014 - 09:01)

Vyšupat se snad někde říká tomu velikonočnímu výprasku. Naši trestání vařečkou nazývali sekec.

dadusik (Ne, 12. 1. 2014 - 18:01)

Vždycky jsem, pochopitelně,...Tak ja mam deväť a dostávam stále na holý zadok ale to preto lebo som učiteľke vynadala a aj mamke a som veĺmi neposlušma. Nechce sa mi učiť a dneska som dostala lebo som utiekla z domu a jak ma mamka chytila tak mi na ulici nalozila 25 na zadok a ked som prisla domov tak som po mamke od nervou hodila zosit a vtedy ma schmatla vyzliekla mi teplaky aj gatky a zobrala varechu a mi dala 50 s varechou na holy

Jana (Pá, 10. 1. 2014 - 14:01)

Vždycky jsem, pochopitelně, šla nerada a pomaloučku, ale nepřijít vůbec mě snad nikdy ani nenapadlo.
V šesti jsem jenom mňoukala a prosila, aby to šupání nebylo moc silné. V šestnácti už jsem byla trochu drzejší a několikrát jsem mamce i řekla, ať mě tedy vyšupe jak chce, když jí to není trapné, velkou holkou holku šupat po zadku, tak já že to klidně vydržím.
Ale hrozně to štípalo v každém věku.

Pavel (Čt, 9. 1. 2014 - 12:01)

Ty jsi normálně na zavolání přiběhla a nechala se dobrovolně seřezat? To ti bylo 6 nebo 16 let?

Jana, 45 (Čt, 9. 1. 2014 - 10:01)

U nás doma se slova jako výprask, bití a trestání nikdy nepoužívala, to bylo tabu, dostávali jsme v uvozovkách jenom našupáno.
Mamka vždcky volala: Jani, pojď dolu, čeká na tebe kamarádka, dostaneš našupáno. A říkala to tak zvesela a radostně, kdyby to někdo slyšel, tak si mohl myslet, že mě zve na zmrzlinu. Jenomže v tu chvíli už měla připravenou velkou vařečku a mě čekalo hnusných bolestivých pětadvacet šupanců na holou.

Jitka (Čt, 30. 12. 2010 - 23:12)

tak to jsem asi nějaká...Mě je 14 a výprask dostávám pořád na holou, naši rozhodně úchylný nejsou, jen hodně přísný. Když něco provedu a mám dostat, tak si ve svém pokoji musím stáhnout kalhoty i kalhotky, stáhnout pod kolena a lehnout si na postel na břicho, pak příjde mamka s páskem a dostanu poctivých 25 na holý zadek, zadek se mi pěkně třese už po pátý ráně, jak to bolí a řvu jak tur. Vyvádět a kroutit se nesmím, jinak by to bylo ještě horší.

ann (St, 29. 12. 2010 - 22:12)

tak to jsem asi nějaká zaostalá a to je mi třicet. výprask na holou v jedenádti, třinácti..... dost úchylný, ne?

Pitchus (St, 22. 12. 2010 - 18:12)

Moje mamka mě bijje po prdeli i po kundičce. Někdy mám orgasmus.

Jana (Ne, 19. 12. 2010 - 21:12)

Já taky souhlasim, je...Mě je 13,5 a výprask bych si zrovna nevybírala, mě naši ale vybrat nedají, vždycky dostanu namočeným prutem poctivých 25 na holou a to je děsný. Jdu se před tím vždycky vyčůrat, abych se u toho nepočůrala, ale občas to stejně pustím, jak to bolí, musím si sundat všechno od pasu dolu, jsem s nahatým zadkem jen v triku, lehnu si na postel, ruce musím mít před sebou, držím se polštáře, do kterého pak řvu a táta mě švihá, pomalu a hodně silně, takže musím ječet do polštáře, jinak by to slyšel celý dům, i tak je to dost hlasité, tak po páté ráně se stejně svíjím a kroutím, takže je přivolaná mamina, která si sedne a drží mě přes záda, takže kroutím jen zadkem a kopu, nevím, jak se to někomu může i líbit, jak jsem to někde četla, když to tak šíleně bolí, jsem zpocená, uřvaná unudlaná a občas i připočůraná, radši bych ty zákazy, než se takhle ztrapňovat řevem a počůráním.

Robík (Ne, 19. 12. 2010 - 21:12)

Môj osobný názor je, že...Já taky souhlasim, je lepší dostat na zadek, než nějaké zákazy, je mi 11 let a občas taky dostanu, žiju jen s mamkou a ta má na mě takový tenký tvrdý pásek po dědovi a to je pěkný vopruz. Dostanu taky vybrat - 20 na zadek nebo týden domácího vězení a zákaz počítače, tak si taky radši donesu pásek, musím přijít bez kalhot jen v košili k mamce do obýváku, sednu si k ní na gauč a vyslechnu si kázání, vyčte mi zlobení, to mě dost mrzí, vždycky si to zasloužím a mamka je bezva. Pak si dá na klín malý polštář já si lehnu na břicho mamce přes kolena, nohy a hrudník mám na gauči, takže vlastně ležím, drží mě přes záda, pak mi řekne, že bych se měl chovat jako chlap, když jsem si to vybral a pak to jede, jeden šleh za druhým, snažím se držet, ale stejně pak kroutím zadkem, mám ho stažený a křičím při každém šlehu, fakt to hodně bolí a štípe. Pak ještě mamku doprosím, že už to víckrát neudělám, obleču se, uklidím pásek a je to zas dobrý, jen zadek tak dva dny cítím a špatně se mi sedí.

Fido (St, 8. 12. 2010 - 18:12)

Jirko, když už si něco vymyslím, tak aby to bylo aspoň pravděpodobný...

Jirka (St, 8. 12. 2010 - 05:12)

Nevím, jestli potřebují,...Je mi 17 a dostávám tvrdý nářez ještě dneska, vždycky kabelem a na holý zadek. Klepe se mi zadek, jen si vzpomenu. Na základce jsem dostával pravidelně každý týden v sobotu - i když jsem nic moc neprovedl - preventivně. Máme velkou koupelnu, v sobotu ráno jsem musel v 7.00 vstát, jít do koupelny, sundat úplně kalhoty od pyžama a čekat s holým zadkem na tátu, pak vlézt do vany i s takovou vyšší stoličkou, ohnout se přes ní, ruce mi připevnil k nohám stoličky a pak už to jelo, strašná bolest a štípání, vždycky jsem se pomočil a pokadil - proto ta vana, prosit nemělo smysl, tak jsem jen hrozně ječel, před několika dny jsem dostal tak, že jsem i zvracel, kadil, čůral, největší výprask je každý.

Jindra, je mi 1 (Čt, 28. 10. 2010 - 00:10)

@žába Nevím co tím...Nevím, jestli potřebují, ale já dostávám pravidelně za známky nebo poznámky, Od 3 výš je výprask 10 na holou, za poznámku 30 na holou, většinou v pátek, kdy musím ukazovat žákajdu za celý týden, když mám špatnou známku i poznámku dohromady, tak je jednotná suma 50 na holou, vždycky vařečkou, kterou si nesu rovnou i s žákajdou k taťkovi do pracovny, taťka si to prostuduje, podepíše, pak si musím sundat kalhoty i se slipama, sednu si tátovi na klín, dostanu kázání a vyřkne sumu, kolik to bude, prosit nemá smysl, ale stejně už brečím, strašně se bojím, pak mě vezme, otočí a ohne přes kolena a začne sázet jednu za druhou, nesmím si na zadek dávat ruce a křičet, že už to stačí i když si to myslím po první ráně, jinak by to bylo tvrdší, tak jen řvu, jak tur a kroutim zadkem.

Apolinar (So, 9. 10. 2010 - 13:10)

Nenávidim ty kundy co dávaj...@žába Nevím co tím mylíš, děti prostě někdy potřebují na zadek a to ti říkám já a je mi 13 !!!

david (Ne, 29. 8. 2010 - 11:08)

Ahoj rada davam na holy zadok...ahoj petro, rád bych od tebe dostal na holou. ozvi se na mail:[email protected]

vyky213 (Pá, 27. 8. 2010 - 02:08)

Aj ja by som potrebovala...ahoj a uz si niekedy dostala vyprask cez zoznamku?ja by som ti ho rad dal aj ja potrebujem mozeme sa potom vymenit medzisebou:)chcela by si?ozvi sa na email [email protected] ak chces

POLEPSOVNA M (Čt, 24. 6. 2010 - 11:06)

Zvu všechny dívky a ženy, které láká výprask, výchova a vše podobné a mají chuť získat více informací o POLEPŠOVNĚ M na stránky www.polepsovnam.webnode.cz

ještě (Ne, 13. 6. 2010 - 18:06)

tady nepadlo nic u gumové hadici nebo nemáte dostatek fantazie,když už tu chcete psát bludy .a pokud jste se počůrali neměli jste tolik pít vodu z koupaliště .trdla makový.až pořádně dostanete tak si nesednete k počítači hodně dlouho budete děkovat za nafukovací kruh.

Jessica (So, 12. 6. 2010 - 22:06)

Dnes jsem byl bit.Dostal dnes...Já dostala včera i s bráchou. Jsme dvojčata a je nám 12 let, oba jsme byli za školou a naši potkali třídní, páni, to byl mazec, protože jsme ještě lhali, když se nás doma zeptali, co bylo ve škole. Normálně průšvihy neděláme a učíme se dobře, včera bylo vedro a my měli úlet a šli jsme oba na koupaliště. Dostali jsme oba na holý zadek páskem, lehli jsme si na stůl, máma držela ruce a brácha nohy a naopak, táta stáhl kalhoty a kalhorky a už to jelo, to byl řev, jak na porážce, oba jsme strašně ječeli a výprask skončil, až když jsme se počůrali.Už to nikdy nechci zažít.

Reklama

Přidat komentář