Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

vit.sweet (So, 2. 10. 2010 - 00:10)

Ahojky,doposud zadna...Katulko, já bych Lexaurin nezavrhoval. Sice mi tu teď bude kde kdo nadávat, ale ty přece potřebuješ krátkodobé zklidnění, nechceš to brát navěky. A na to je jak dělaný. Pomůže Ti překonat strach a stres.
Přeju hodně úspěchů!

lena-Ben (Pá, 1. 10. 2010 - 19:10)

diky,no celkove rodinej zivot no,problemy,piti u manžy a tak,,,,dlouhodobe

Ben (Pá, 1. 10. 2010 - 11:10)

leno, co tě tak rozčiluje? neměla bys přehodnotit svoje postoje? bereš ty léky moc často a asi kvůli úplným blbostem.

lena (Čt, 30. 9. 2010 - 18:09)

je lexaurin lepsi nez neurol?jako taky zabira hned na nervy jako neurol?nekdy bru neurol 0,25 a kdyz nemam dala me doktorka lexaurin 1,5?nevim,,,poradte dekuji,stav jako uzkost nervy rozcileni vemu ho tak 3krat tydne,nekdy vubec za tyden,nekdy obden,jak kdy?

Laura (Čt, 23. 9. 2010 - 14:09)

Katulko, jsi asi výborná studentka, pečlivá, jedničkářka..musíš se na ten výkon tak trochu v duchu vykašlat. Vždyť to umíš a určitě zkoušky uděláš, třeba to nebude za 1. Takhle si to v hlavě převyprávěj a zaujmi postoj: UVIDÍME, UDĚLALA JSEM PRO TO MAXIMUM. Ataka tě může přepadnout kdykoliv, ale neboj, nezemřeš, ani nezapomeneš látku, za pár minut to přejde. Nauč se dechová cvičení a ber to s humorem. DO léků bych nešla. Státnice je velká zkouška, ale zase ne tak, abys začala brát AD a musela je mít třeba rok.

Katulka (Čt, 23. 9. 2010 - 12:09)

Ahojky,doposud zadna zkusenost s preparaty na uklidneni. Duvod neklidu:statnice, ktere se konaly ted v cervnu a ja se v panice! 2 dny pred odhlasila.Ale hlavne byla jsem na ten stres sama, bez kamaradek. Jsme "rozsete" po republice a taky uz nektere "vrcholu" uspesne dosahly. (na vse rozhodujici je clovek vzdycky sam, chce-li se dal posouvat :o)). Odhlaseni slo ok a soucasne jsem se prehlasila na unor. Jenom jsem si prodlouzila nervove vypeti, protoze jdu pouze na obhajobu predmetu,(diplomovou praci jsem uz odevzdala a obhajila v unoru za jednicky). Predevsim jsem se v ten panickej den VUBEC nepoznavala! snad "zkrat"???, ale asi proto, ze je to posledni pokus-zodpovednost, kdyz si clovek "rozpuli" den statnic. Vsechno jde, ale pak ty nervy. Ucila jsem se 1 mesic pred.(nic jsem nebrala akorat Lecitin, Omrga3, Bekomplex na pamet a zapamatovani, ale po nem mi praskaly zilky a delaly se mi modraky na nohach...efekt pameti zadnej). Od toho okamziku, hledam neco na uklidneni: Lexaurin 3mg/Zoloft 50mg/ Xanax /Guajacuran /Anti-stress /...nebo dychani a JOGA ???...uz ted mam strach, ze ten strach mne prekvapi znova v unoru. Ted se po vecerech znovu ucim (uz to musim dodelat). Co mam zobat? kterej preparat by mne zklidnil tak 2 mesice pred statnicema? (asi bez porady lekarky??? koukala by na mne a asi by mne nepochopila, s zadnym podobnym problemem jsem u ni nikdy nebyla, hodnotila by mne jako blazinka a nervaka). Ale kdybych musela mit prasek na predpis, tak holt bych k ni musela. I kdyz jako nervak jsem se asi zachovala (pred tema statnicema). PS: kamaradka zobala 2 mesice pred Zoloft a udelala to :o),...rikala mi, ze jen tak byla v den "D" klidna, jinak by se taky ty dny pred statnicema rozlozila na soucastky. Dekuji Vam moc za radu a vase zkusenosti. Spanek mam kvalitni(kupodivu).Zadny leky neberu, to bude zklidnujici "prekvapko" :o) pro muj ustrasenej organismus :o) Kacka.

Jirka (St, 8. 9. 2010 - 22:09)

Taky by mě to zajímalo....Lexaurin je benzodiazepam,je určený při ůzkostech není to hypnotikum,le kdo na něj není zvyklý tak pomáha Usnout

Ivoš (Po, 6. 9. 2010 - 00:09)

...A pro informaci jsem ročník 1975 a dobrá zpráva ohledně užívání Citalexu-není návykový!!! Jediné negativum,musíte se první dva týdny poprat s vedlejšími účinky: 100% zhoršení stavu,potíže s orgasmem a celkově s libidem,pocení,problémy spaní...Tyto nežádoucí účinky ovšem odezní a opravdu jsem se dlouhá léta necítil lépe!!!

Ivoš (Po, 6. 9. 2010 - 00:09)

Mám od cca 12ti let střídavě deprese až maniodeprese,léčil jsem se i v Sadské a Kosmonosech kde mě tedy alespoň pomohli po stránce pochopení stavů a bral jsem samá hypnotika,která mě uspávala a jak píše pán nahoře,klesalo prudce EQ.Od r.2006 jsem nic neužíval a nyní mě doktorka doporučila CITALEX a i když první týden bylo utrpení,jelikož se násobí nepříjemné stavy,tak po týdnu se cítím naprosto skvěle!!! Úplně odezněla agresivita,která mě provázela cca 20let,ráno se nebudím stísněný a vcelku mám uvolněný a pozitivní pocit.

Sarka (So, 28. 8. 2010 - 13:08)

Zdravím,dostala jsem od...Zdravím, já při užívání xanaxu neměla žádné potíže, ba naopap mi velice pomohl a pomáhá. Nyní začínám brát Zoloft a peru se 4tý den s nepříjemnými vedlejšími účinky, ale lékař mi řekl,ať to zkusím vydržet. Každý jsme jiný a tělo se stím jinak vypořádává,ale určitě bych vám radila prokonzultovat to s lékařem, jak vám je.

Sarka (So, 28. 8. 2010 - 13:08)

Vydrž a poslechni...Děkuji za radu, pokusím se bez porady psychiatra bych sama nic nezkoušela. Také mi říkal, že dávka 0.25mg xanaxu denně je tak minimální množství léku, že nebudu mít problém s vysazením.No uvidím za těch 14 dní až s vysazováním začnu. Mimochodem nikdy jsem se za celou dobu, co jsem xanax brala, nezajímala o to, jaké jsou potom problémy s odvykáním si na něj. Hlavně mi bylo řečeno, abych ho brala když mi pomáhá ... a teď jsem sama na sebe naštvaná, že jsem se o toto téma nezačala zajímat mnohem dříve.

Babeta (So, 28. 8. 2010 - 11:08)

Zdravím,dostala jsem od psych.Xanax 0,25/3xdenně a Xanax SR 0,5 na noc. Dnes je to 10 dní, co to beru. Prvních 5dnů bylo vše dobrý, ale už 4 dny je mi hůř a špatně, nikdy jsem žádné léky tohoto druhu nebrala.K lékaři jdu až za 2týdny, mám trpět a vyržet, nebo je vysadit?Je možné, že je nesnáším? Muj stav se o100% zhoršil za pár dnů!Nemáte s tím někdo zkušenost?

tim (Pá, 27. 8. 2010 - 09:08)

Vydrž a poslechni psychiatra, abstinenční příznaky z vysazení přejdou.

Sarka (Čt, 26. 8. 2010 - 19:08)

Zdravim vsechny, máte někdo zkušenost s vyzazením xanaxu ? Brala jsem cca 8 let 0.5mg za den a teď je tomu třetí týden kdy jsem snížila dávku na 0.25mg. Chtěla bych xanax odbourat úplně a proto mi muj psychiatr nasadil k té 0.25 xanaxu ještě Zoloft 50mg na den (po kterém mi je už 2 den pěkně zle),abych tak za 14 dní až zabere Zoloft mohla úplně vysadit xanax. Máte někdo podobné zkušenosti ? Budu ráda když napíšete.

Králík (St, 25. 8. 2010 - 12:08)

Prodám...Ahoj Pavlíno,
to myslíš vážně?

sarandona (St, 25. 8. 2010 - 11:08)

Naturo, díky za reakci.
Taky Ti přeji úspěšný boj. I přesto umí bejt život nádhernej.
Muzika, divadlo - to jsou další šance, ne?
Hezký den.

Natura (Út, 24. 8. 2010 - 18:08)

Bojovala jsem dlouho s...Saradono, no, to sis toho tedy užila fest. :-(
myslím, že Lexík je tím nejmenším zlem, co Tě mohl potkat. V té dávce, co píšeš, je to fakt spíš placebo. A jestli pomáhá, zaplaťbůh. to neřeš, hlavně že jsi trochu O.K.
Práce je fakt důležitá, já se zase složila kvůli tomu, že jsem přišla o práci.

sarandona (Út, 24. 8. 2010 - 16:08)

Bojovala jsem dlouho s traumatem po sebevraždách bratra a otce, žila jsem s matkou, trpící manio-depresivní psychozou. Prostě prokletí v rodině.
Do svých 48 let jsem to zvládala bez prášků a dalších berlí. Nicméně po svých dvou operacích /odstranění dělohy s pooperačním průšvihem, kdy jsem musela rok chodit s vývodem, ale díky zlatým rukoum Prof. Hanuše z Urologické kliniky VFN v Praze jsem téhle potupy byla zbavena/, mne to definitivně dostalo a já po konzultaci s obvodní lékařkou dostala lexaurin. JE TO BOŽSKÁ ÚLEVA. Jenom, když to teď čtu, tak koukám, že mne čeká patrně další boj. No, beru to týden 2x 1,5 mg denně, snad to nezvýším, protože naštěstí mám práci, která je tou úplně nejlepší terapií na všechno a taky krásnou dceru. Bože, stůj při mně!

pavlína (Pá, 20. 8. 2010 - 01:08)

Prodám lexaurin,xanax,diazepam,neurol,rivotril,stilnox,hypnogen,zolsana,.....

[email protected]

Karolina (Út, 10. 8. 2010 - 18:08)

Určitě máš pravdu.
Ale naštěstí patřím k těm deseti procentům, co po větší dávce nesáhli, i když mi bylo zle.
Ale kdoví, kdyby to bylo nesnesitelné....

Reklama

Přidat komentář