Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

Sandra (Po, 5. 5. 2014 - 11:05)

Moc hezky napsáno... držím...Motivující, děkuji za tento názor.Držím palce!

saky paky (St, 30. 4. 2014 - 16:04)

zabiják života

Dobrý...Moc hezky napsáno... držím pěsti!

fraky (St, 30. 4. 2014 - 16:04)

zabiják života

Dobrý den,
náhodou jsem sem zabloudil a chtěl bych se Vám svěřit se zkušeností s Lexaurinem.

Ještě v roce 2008 jsem měl šťastné manželství, dvě krásné děti, spoustu plánů do života, za sebou spoustu práce a investic do opravy domu a těšil jsem se, že konečně si budu s rodinnou užívat života. Přišel však blesk z čistého nebe v podobě vážné nemoci s nepříliš optimistickou diagnózou. Dá se říci, že mé psychycké problémy nastartoval lékař v Olomoucké fakultní nemocnici na první chirurgické klinice, který mi po vyšetření velmi necitelným způsobem zdělil diagnózu nemoci.
Celý svět se mi zhroutil a já upadl do těžkých depresí.
Nastal kolotoč, psychyatrie, dvě nepovedené operace, psychyatrie, kontroly u již jiných lékařů a na jiných pracovištích (Neratovice, Praha, Olomouc, Ostrava Vítkovice). Toto trvalo bez mála čtyři roky a po celou dobu jsem byl každodenně pod vlivem!!LEXAU­RINU!!. V roce 2012 došlo v mém životě k naproté katastrofě rozpadlo se mi manželství, opustil mne člověk, kterého jsem bezmezně miloval a nedokázal jsem si svůj život bez něj představit. Zlomilo mne to natolik, že jsem se předávkoval lexaurinem a pokusil jsem se o sebevraždu. Neviděl jsem totiž v té době jiné řešení byl to naprostý životní krach důvody byli zřejmé NEMOC – ROZPAD RODINY – AUTO NA DLUH, které jsem narychlo koupil kvůli ženě (aby neodešla) a dětem a ještě týž den rozbil, pod vlivem Lexaurinu a vzniklé neutěšené situaci. Nic už se mi nepodařilo zachránit na našem vztahu se ženou vše bylo ještě horší než jsem doufal.
Lexaurin jsem dnem co mne žena opustila přestal užívat. Začal nový boj o život v normálu, znovu psychiatrie, psychologové, vyrovnáni se s osudem.
Dnes máme děti ve střídavé péči, auto jsem už dávno nechal opravit a dluhy jsem díky maximálnímu pracovnímu tempu do roku a půl splatil. Ohrožení života z nemoci již nepociťuji žiji s vědomím, že až to příjde budu připraven. Zatím to však přijít nesmí mé děti mne ještě potřebují. Miluji je jsou to moje srdíčka.
Závěrem můžu říci jedinné:
ZÁVISLOST NA LEXAURINU ZABÍJÍ ŽIVOT!!
Kdo tuto zkušenost nemá nepochopí, já se však dokáži vcítit do smutného konce Ivety Bartošové. Je to výsledek závislosti, kdy některé léky dokáží duši člověka naprosto zdeformovat a zničit, až do fyzického konce jedince. S pozdravem Fraky

Viera (Čt, 17. 4. 2014 - 01:04)

Prosim ludi,ktori maju s...Lexaurin,uzivam uz dlhu dobu v tazkom zivotnom soku a teraz aj po uraze,ked mam bolesti pomaha mi na spanie,bez neho nezaspim.Davali mi ho aj po operacii na noc je pro mne dobry,pomaha mi.

Jana (Po, 31. 3. 2014 - 09:03)

Nabízím Lexaurin 1,5mg/ 1 krabičku a půl, již nepotřebuji dobírkou.
prosím piš[email protected]

lexaurin (Po, 29. 4. 2013 - 15:04)

zabere ihned na úzkost , paniku ..aj
do 20 min . ale je návykový
beru jej jen v krizi jednorázově....

Adéla (Po, 29. 4. 2013 - 15:04)

prodám, xanax 0,5mg.7...Dobrý den.Máte ještě Xanax??můj mail je [email protected] děkuji

Renata Mikoškov (So, 27. 4. 2013 - 15:04)

Kvoupím xanax 0,5mg v jakém...prosím o diskrétnost a pokud možno ozvěte se co nejdříve na uvedený telefon

Renata Mikoškov (So, 27. 4. 2013 - 15:04)

Kvoupím xanax 0,5mg v jakém...prosím o diskrétnost a pokud možno ozvěte se co nejdříve na uvedený telefon

Renata Mikoškov (So, 27. 4. 2013 - 15:04)

Zdravím, četl jsem váš...Kvoupím xanax 0,5mg v jakém koiv množstvítelefon 605 375 181

ZDENA (Ne, 23. 2. 2014 - 19:02)

Je to 3mg Dobrý večer.Měla bych zájem koupit lék,jestli ho ještě máte?Dejte mě vědět,Děkuji

hanka (Po, 17. 2. 2014 - 00:02)

Je to 3mg lexaurin již nemám, nereagujte prosím na nabídku

hanka (So, 15. 2. 2014 - 22:02)

Je to 3mg

hanka (So, 15. 2. 2014 - 22:02)

Dobrý večer, mě moc lexaurin pomohl, ted ho již nepotřebuji, tak nabízím skoro celé balení, chybí 2,5 prášku, takže je tam 27kusů celých. Jestli ho někdo potřebujete, tak pošlu, cena 150Kč včetně poštovného. Jen, kolik jsem doplácela v lékárně. Adresa mailová: [email protected]

MUDr. KALIVODA (St, 12. 2. 2014 - 01:02)

Ahojte - nemam velke... POZOR NA TENTO LEK MUZE BYT NAVYKOVY. JE DOBRE KONTINUALNI UZIVANI KONZULTOVAT S OSETRUJICIM LEKAREM.

Kačí (St, 5. 2. 2014 - 15:02)

Dobré poledne,
máte někdo prosím k prodeji Valium Diazepam nebo Oxycontin za dobrou cenu? Spěchá!
Předem děkuji za odpovědi,můj email je [email protected]

Stana (Po, 3. 2. 2014 - 18:02)

Dobrý den, mám vážný...Xanax 2 mg 50 tb 950 kc Neurol 1 mg 370 kc od kazdeho pet baleni [email protected].

Iva (Ne, 26. 1. 2014 - 23:01)

nechápu proč nejdeš k...Jak je možné, že nechápete... Protože někteří doktoři ani nechtějí slyšet, že by jste potřebovala to či ono... Však tělo sim pomůže. Každý na to nemá se doprošovat a přesvědčovat... takto je to jednodušší,,, pokud člověk není hlupák a nepřivodí si závislost

LukasM (Čt, 16. 1. 2014 - 01:01)

Nabizim k prodeji originalni leciva.

XANAX (Alprazolam)
1mg x 10 tablet za 300 Kc
1mg x 20 tablet za 450 Kc
1mg x 30 tablet za 600 Kc

Oxazepam
10mg x 10 tablet za 250 Kc
10mg x 20 tablet za 400 Kc

Mozne osobni predani v Praze nebo platba predem na ucet.
V pripade zajmu me kontaktujte na [email protected]

Heisenberg (Út, 14. 1. 2014 - 19:01)

Prodám Xanax, jedno plato...Predam Xanax, Neurol (alprazolam)30x1mg 450k
Stilnox 1 baleni 20kusu 400Kc.
Lexaurin 1 baleni 30x3mg 400kc.
Dizapam 1 baleni 20x10mg 350kc.

piste na [email protected]

Reklama

Přidat komentář