Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

ale (So, 28. 11. 2009 - 07:11)

Brala jsem Laxaurin, ale asi...jaké anidepresiva Ti zůstala?Vždyt tyto léky lexaurin,xanax,neurol davají lékaři na psychické problémy.Jsou jen na předpis,to mám ověřené,když jsem někam jela.3la kolem lékárny tak ,jsem se nesetkala,že by mi tyto léky volně prodali.Já myslím pokud,je napíše lékař a člověk ,je užívá dle předpisu,tak musí léčit.Léky veškeré je jedno na co se berou jedno léčí,druhému orgánu škodí!To mohou být na střeva,žaludek,angínu.......

kate (So, 28. 11. 2009 - 00:11)

Brala jsem Laxaurin, ale asi tak po deseti dnech jsem se raději smířila s nespavostí a všemi stavy...pokaždé, co jsem si dala Lexaurin , jsem upadala do stavu, který doteď nemohu pochopit, zapomněla jsem totálně na realitu a zažívala halucinace typu- padání stropu, škrcení člověkem atd...zároveň jsem brala antidepresiva, které beru doteď, a začala chodit k psychoterapeutovi a brát homeopatii - spánek se srovnal a zůstala mi naštěstí jen antideprsiva

Jana (Út, 24. 11. 2009 - 15:11)

Pridám svoje zkusenosti.To,ze léky typu Xanax,Lexaurin,Neurol jsou navykové tu bylo popsano nekolikrat.Je to pravda,proto pokud nekdo nemusi zacinat,at to radeji nezkousi.Samozrejme v pripade jednorazoveho zklidneni a uziti jsou dobre.V tom pripade zvolit treba Xanax SR s prodlouzenym ucinkem pusobeni,tolik netlumi,clovek normalne funguje a doba pusobeni je delsi.Potom clovek nema potrebu si dat dalsi a v pripade event.odvykani je to lepsi varianta.Ja osobne jsem mela psychosomaticke problemy,deprese se stavy uzkosti.Pro bezny zivot nepouzitelna,az jsem si pripustila,ze musim k psychiatrovi.Lecba Coaxilem(antidepresivum lehci formy bez vedlejsich ucinku)a Xanaxu 0,5 SR ráno a davky nezvysovat!Jinak cesta do pekel a clovek to sam doma nezvladne.Jedine v nemocnici.Abstinencni priznaky desne.Zkousela jsem vysadit,ale bez uspechu.Takze pokud se davky nezvysuji,berou se dlouhodobe.Ale jen opravdu pri psychiatrickych onemocnenich a ne jako drogu!!!Takze Xanax ano,ale s pomalym uvolnovanim a prilezitostne.Pokud neni zbyti,tak davky nezvysovat a poradit se o antidepresivech.Ty totiz nejsou navykove.Preji hodne stesti

Julie (Pá, 20. 11. 2009 - 16:11)

Prosim ludi,ktori maju s...Ahoj,co muzu rict o Lexaurinu ze zkusennosti, tak se podava treba pri lecbe panickych uzkostnych stavu,tedy na uklidneni, v pripade poziti dvou tablet, uz nastava silnejsi apatie az unava, je to docasne, ale relativne rychle reseni

dopamine (Čt, 12. 11. 2009 - 21:11)

Nikdo tě nenutí to využít.
Domluvit se můžeš aniž bys udávala adresu nebo tlf.

Šupák...zajímavé slovo. Střední nebo jižní Morava?

lenka (Čt, 12. 11. 2009 - 20:11)

Přes telefonní číslo ti...zadam adresu a posle mi stejne prt.

lenka (Čt, 12. 11. 2009 - 20:11)

bacha na dopamine, je to...jak to vis?myslela jsem se jenom domluvit

dopamine (Čt, 12. 11. 2009 - 20:11)

Přes telefonní číslo ti Neurol pošle asi těžko. :-)

. (Čt, 12. 11. 2009 - 20:11)

bacha na dopamine, je to šupák!!!

lenka (Čt, 12. 11. 2009 - 20:11)

adresa:
[email protected] tam napat adresu,nebo staci tel cislo?

dopamine (Čt, 12. 11. 2009 - 19:11)
lenka (Čt, 12. 11. 2009 - 19:11)

ta adresa existuje, jsem s ní...poslete mi tu adresu na ten neurol?

x (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

Lenko - jedine pevnou vuli a odvykat pomalu a postupne. Bez pevny vule jsi vprdeli, pac to svinstvo co beres ma vedlejsi ucinky. Par tydnu vpoho, ale dlouhodoby brani ne. Abys jednou nesplakala nad vejdelkem, az budes patrat, co taky mohlo ovlivnit nejakou vaznou nemoc. Pokud s tim sama nezvladnes zatocit, tak zajdi za psychiatrem, prestan lhat, ten ti predepise antidepresiva a pomuze te zbavit lexaurinu.

*** (St, 11. 11. 2009 - 11:11)

do toho emailu mám napsat...200 Kč za balení 1 mg Neurolu

ila (Út, 10. 11. 2009 - 13:11)

ta adresa existuje, jsem s ní...do toho emailu mám napsat kolik balení chci a na jakou adresu to chci poslat?
Kolik stojí jedno balení?

Neurol a xanax (Út, 10. 11. 2009 - 13:11)

ta adresa existuje, jsem s ní v kontaktu, normálně funguje. Určitě jsi to dobře opsala? Mně se taky vrací anglický výpis, ale normálně to dojde. když tak tu napiš nějakou svoji (kde není jméno, samozřejně), bude to lepší.

ila (Út, 10. 11. 2009 - 13:11)

Kdybyste někdo měl zájem o...ta emailova adresa neexistuje.

Lenka (Út, 10. 11. 2009 - 13:11)

měla bych zájem o Xanaxnavykly jsme si na lexaurin tak....ze dokonce jsme zacali i lhat...jako fetaci...beru to rok a nevim ,jak se toho zbavit....v noci nespim...pocity uzkosti a deprese...

Neurol a Xanax (Út, 10. 11. 2009 - 12:11)

můžete objednávat na adrese:
[email protected]
Dobrá domluva, solidní jednání.

Ila (Út, 10. 11. 2009 - 12:11)

Kdybyste někdo měl zájem o... měla bych zájem o Xanax

Reklama

Přidat komentář