Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

eva (Pá, 8. 12. 2006 - 20:12)

pro anonim j.ze6.12.nevysazovala jsem ho nárazově.brala jsem v minimální dávce spočítej si 30tablet na 3.měsíce.myslela jsem že dávky jsou nízké,ale závyslost tam byla .jestly vysazuješ rok ,napiš kolik jsi brala a kolik bereš ted.přečti si příbylový leták má se brát pouze krátkodobě .já to brala na páteř místo analgetik.a jen očas.tak žádné drama ale napiš mi to dávkování dík.

tomas (Čt, 7. 12. 2006 - 19:12)

Rozdíl mezi Xanaxem a Neurolem není žádný. Každý s těchto léků vyrábí jiná firma a proto ty rozdílné nazvy. Jinak je to pěkný sajrajt. Bohužel já ho beru asi 8 let sám sem si ho snížil na 1,5 mg denně ale víc se mi zatím nepodařilo

j. (St, 6. 12. 2006 - 17:12)

Já bych to s tím lexaurinem tak nedramatizovala. Pokud budeš vysazovat pomalu, nic se ti nestane a nebudeš mít žádné příznaky jako při mrtvici!!!!
Musíš vysazovat ale opravdu POMALU, to znamená, třeba rok, dva, tři..podle délky užívání!! Ne že ho bereš 10 let a myslíš, že za tři měsíce seš z toho venku, to tedy ani náhodou. Já vysazuju už rok, brala jsem ho 8 let a nemám žádné problémy.

Locked (St, 6. 12. 2006 - 15:12)

Nevím, ale užívat na jakákoliv psychofarmaka alkohol je čiré šílenství, pomalá (nebo rychlá?) sebevražda...

Locked (St, 6. 12. 2006 - 15:12)

To je sice pravda, ale Xanax působí na organismus celkově lépe než neurol, i když působení léčiv je záležitostí individuální.

Locked (St, 6. 12. 2006 - 15:12)

Xanax je celkově zklidňující lék na úzkostné stavy, zároveň je to antidepresivum s rychle nastupujícím účinkem a je dost návykový.

kikks (Po, 4. 12. 2006 - 18:12)

Ahoj, v podstatě se jedná o legalizovanou drogu, což jsou ostatně asi veškerá antidepresiva a psychotika kiss vinc

eva 4.12.2006.1 (Po, 4. 12. 2006 - 17:12)

jsem taky eva a odepisuju evě z 11.11.to co popisuješ ty jsem zažila na vlastní kůži a nepřeju nikomu.lexaurin jsem užívala asi 12.let jsem po operci páteře pomáhal mi od bolesti a byla jsem po něm klidnější ,dobře jsem se vyspala prostě pro mne byl to nejlepší .v lonském roce nastal zvrat a já myslela že se ze všeho zblázním.jedno balení 3.mg jsem měla na tři měsíce, přesto jsem si udělala takovou závislost že jsem měla kolapsové stavy 2-3 krát v týdnu mne odvážela rzs .nejlepší je s těmito léky neexperimentovat .pomůže ale brát krátkodobě nyní rivotril ale výjmečně v kraji nouze.

P.I.M.P (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

Beru lexarin asi 3 měsíce,a parádně se po něm chrní

Inka (Ne, 19. 11. 2006 - 00:11)

Evo,to jsi po celou tu dobu brala lexaurin denně ? A v jakých dávkách? A po jaké době jsi zjistila závislost?

eva (So, 18. 11. 2006 - 17:11)

ahoj s lexaurinem mám bohatou zkušenost a nedoporučuji ho k delšímu užívání,je jako DROGA!!!!bohužel můj doktor mne tím léčil 11let ,takže má závyslost je bohužel velká,zkoušela jsem ho sama vysazovat a zkončila na neurologii,měla sem příznaky jako při mozkové mrtvice,brněla až z necitlivěla mi půlky těla včetně obličeje a jazyka,třes rukou,svírání na prsou,panicky strach,bušení srdce a dálší stavy které jsou hrozné,doktorka po zjištění mého vysazení konstatovala ,že mám velký absťák! po použití tablety vše pomynulo,přešla jsem k jinému doktorovi a společně se pokoušíme postupně vysazovat! moc dobře to nejde,jelikož pracovní nasazení je značné a musím fungovat,o víkendu v celku pohoda,jdu si lehnout a zaspim potíže z abstáku,je to na žalobu doktora ,díky němu se ze mě stal feťák a mám problémy jak s psychikou,tak v sexuálním životě,takže mám hodně narušený i soukromný život!!!! jestli nemusíte neužívej te ho!!! Stane se z vás feťák a změní vám to život k horšímu......

maruska (Čt, 19. 9. 2019 - 20:09)

tak ja nevim teda mam nekdi uskosti ale nejsou nak dramaticke alw jwto hrozni pocit ale mam tem lexaurin a vzala sem ho jednou ale co pisete tak nevim co delat mam pet mali deti tak nevim nemam to nak hodne vazni ale jeto nesnesitelni a k zivotu nemuzu se starat na plnou osvou rodinu

martina (So, 18. 11. 2006 - 15:11)

Tak se již delší dobu potýkám s problémama kolem bolavé páteře,od tohoto pondělí jsem v neschopnosti-bušení srdce,pocení,návaly.Echo v pořádku,dnes ráno při vstávání jsem pocítila opět,jako již několikrát před tím strašlivou bolest v bedrech,třes nohou,brnění rukou a celková slabost,okamžitě začalo bušení u srdce a divný pocit strachu.Na pohotovosti,kam sem raději zajela mi předepsali Lexaurin a bylo mi řečeno,že je to od zad,kdy je porucha vegetativních nervů,které vysílají tyto vzruchy k srdci a různě do okolí.Dáse to tímto dobře léčit a né se cpát práškama na bolest a vysoký tlak,které mi předepsala obvodní lékařka.Mám branou pouze jednu tabletku a cítím úlevu,tak uvidím,moc se těším,že budu mít konečně normální život,bez strachu o to,co mi je.

Inka (Čt, 16. 11. 2006 - 16:11)

Xanax a neurol je vlastně totéž! Spolu s lexaurinem patří mezi benzodiazepiny a ty jsou vždy návykové! Musí se s nimi tedy zacházet velmi opatrně, ale to se lehce řekne, ale hůř udělá, když skutečně na uklidnění a potlačení úzkosti pomáhají!Který z nich je lepší se moc nedá říct, protože na každého působí jinak a znám i lékaře, kteří je berou na uklidnění a taky někteří dávají přednost lexaurinu a někteří neurolu(či xanaxu)!Mně neurol pomáhá, ale utlumuje, lexaurin pomáhá a neutlumuje! Takže je to individuální!Prosím, napište vy, kteří jste si na benzodiazepiny vytvořili již návyk,jak dlouho jste to brali,jestli denně a v jakých denních dávkách a jak se u vás projevuje absťák, hlavně fyzické projevy!Budu vděčná za vaše odpovědi!Jinak na uklidnění i na úzkost lze použít i Rivotril-návyk na něj trvá delší dobu a protože je i v kapkách, tak dřív působí a lépe se postupně vysazuje!

Dagmar (St, 15. 11. 2006 - 21:11)

vlasy si myslím ,že nepadají po lexaurinu,jen bych možná řekla,že plet je lepší,ale zrovna u Tebe to může působit jinak Darco

Dagmar (St, 15. 11. 2006 - 21:11)

Verunko mohla bych znát Tvé záchvaty a pocity při odvykání lexaurinu,taky se snažím přestat a nevím zda to je z toho,ale ba naopak se vracejí ty deprese kvůli ,kterým jsem to začala brát,třesu se mám pocit,že chvílemi jsem apatická jako opilá,necítím se dobře a plet se mi zhoršila a mám takovou slabost no někdy to je děsný

Darca (Po, 13. 11. 2006 - 10:11)

Padaly po Lexaurinu někomu vlasy?

Darca (Po, 13. 11. 2006 - 10:11)

Padaly po Lexaurinu někomu vlasy?

Verunka (Pá, 10. 11. 2006 - 00:11)

dobry den chtela jsem jen říct že lexauryn je velke svinstvo brala jsem ho nekolik let byl jsem na nej zavysla a moc teško se na nej odvyka jsem už 4 roky bez nej ale při odvykaní jsem myslela že umřu mela jsem zachvaty i když mi pomahala psicholožka. davejte si na nej pozor!

M-Glen (St, 8. 11. 2006 - 08:11)

Johano s tou váhou je to pravda. Jednak jsem to už mnohokrát slyšel od jiných lidí a já sám jsem za rok užívání AD přibral téměř 20 kg.

Reklama

Přidat komentář