Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

Hugo (Čt, 17. 2. 2011 - 13:02)

Sestřenice s bratrancem může souložit od 15 let zcela beztrestně. Když se navíc nemají v úmyslu brát tak voco go ? Antikoncepci snad máte. Užijte si to!

jj (St, 16. 2. 2011 - 20:02)

Jo, já mám takovou chuť na... chci bejt tvuj bratranek

Básníku, (Út, 8. 2. 2011 - 20:02)

bohužel nemáš pravdu.

Trestní zákon 412/2002 Sb., §245 Soulož mezi příbuznými:
Kdo vykoná soulož s příbuzným v pokolení přímém nebo se sourozencem, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

Takže když šoustá prarodič s vnoučetem a přijde se na to, tak mají smůlu.

V. (Út, 8. 2. 2011 - 20:02)

Když mi bylo 20 a...Pěkná ero. povídka.

Básník (Út, 8. 2. 2011 - 20:02)

Pokud vím, tak prarodič s vnoučetem už jsou si geneticky natolik blízcí, že v případš početí je zvýšená pravděpodobnost genetického defektu potomka. Soulož mezi nimi není sice trestná, ale nedoporučuje se.

zajimave (Út, 8. 2. 2011 - 20:02)

Mně se teda až tohle.....a jeste zajimavejsi je ze uz docela dost let se vi ze se z toho nedegeneruje.

tzn tisice let je neco v poradku .. a pak je to sto let uplne naopak nejvetsi zlo .. nakonec je to zas v poradku

Richard Lionel (Po, 22. 1. 2007 - 16:01)

Já čistokrevnou sestřenici nemam, tudíž s ní logicky šoustat nemužu. Mam akorát 3 špinavokrevný sestřenice (jejich fotrové a můj fotr sou vůči sobě nevlastní bráchové) a pak mam prasestřenici (nebo já nevim, jak se řiká tomu příbuzenskýmu vztahu, kdy její matka a moje matka sou sestřenice). 2 špinavokrevný sestřenice sou kočky, třetí je hnus a prasestřenice je taky kočka. Všechny 4 sou vo pár let starší než já. Ale nešoustal jsem s žádnou, i když by mě ty 3 kočky dlouho přemlouvat nemusely. Šel bych do nich hned, když jsme každej z jinýho vejce, tak to neni jako s pravou sestřenicí nebo s přímym příbuznym, že by z toho hrozily ňáký zdravotní problémy, kerý by se mohly při šukání mezi přímejma příbuznejma přenášet. Ale šoustat s nima nebudu, protože by mi stejně při žádný příležitosti nepodržely, a znásilnění se taky asi nedá doporučit. Takže eště pár let budou jenom můj erotickej sen a pak mě to pustí, ponevadž až z nich budou starý košt'ata, tak se mi zhnusej.

Richard (Ne, 14. 1. 2007 - 17:01)

.....take si to z bratrancem obcas rozdame!?

Richard

Xxx (Ne, 14. 1. 2007 - 10:01)

Sexoval jsem ze sestřenkou , doufám že se to rodina nikdy nedozví. Dračice byla užasná

Jbb (Pá, 29. 12. 2006 - 15:12)

Žil jsem ze svojí neteří po rozvodu,ona se doma nepohodla s tátou,sbalila se hupky hupky ke mě.Po třech dnech si vlezla ke mě do postele(prý ji byla zima) a vydržela tam 23 měsíců.Největší problém byl to utajit,před ségrou a pak se jí rozumně zbavit.Dopadlo to dobře,vdala se má dvě děti a je zase volná.Příbuzní to nevědí a mě svědomí ani ji,netíží.

pro Lala (Čt, 28. 12. 2006 - 23:12)

Vraž ho tam tetce až po vejce,ať nestačí volat na strejce.Ona ta stará lvice zaryje ti nehty do zadnice.Ser na to že je z chalupy,pořádně ji škubej za chlupy.

Návštěvník (Čt, 28. 12. 2006 - 21:12)

Jestli sou takový sňatky divný, to nevim, ale pokud nebudeš nikomu vykládat, že ta/ten holka/kluk, kerou/kerýho si bereš, je ttvoje/tvůj sestřenice/bratranec, tak se to nikdo kromě přímejch příbuznejch, kerý to teda většinou vědí, nemuže dovědět. A hlavně ho to ani nenapadne. Proč by taky mělo?

Karel (St, 18. 10. 2006 - 17:10)

Asi se ji líbí mladej hřebeček. Tetu nech tetou a najdi si nějakou "šestnácku".

Lala (St, 18. 10. 2006 - 07:10)

Já nevím co mám dělat. Šíleně mě vzrušuje teta. Provokativně se obléká, provokativně se chová. Připadá mi, že to dělá schválně kvůli mě. Jenže jí je 32 a mě 16. Sním o ní a moc bych jí chtěl

blochin 40 (Ne, 8. 10. 2006 - 15:10)

Já mám se svou sestřenicí 8 letého kluka a je úplně zdravý. Pokud cheš spát se svou sestřenicí a budete chtít mít děti stačí zajít na genovou laboratoř v Praze na Bulovce a nechat si provést test.

Bara (St, 21. 9. 2005 - 16:09)

U nas jsou takoveto snatky mozne... I kdyz jsou asi divne...

Ifa (St, 21. 9. 2005 - 13:09)

Přidám taky do mlýna :)Když mi bylo tak 15, byli jsme s bratránkem (14) u babičky, já ještě moc neznalá, tak jsem zkoumala, cože to má v kalhotech a on zkoumal, co mám já pod trikem. Teď už mi je o 9 let víc, od tý doby jsme o tom nemluvili a ani nemám potřebu si to připomínat. Je to divné.

mirek (St, 21. 9. 2005 - 12:09)

Já jsem se "miloval" se sestřenicí když jsem byl ve 3. třídě. Ona byla v šestý. Teoreticky jsem věděl, jak na to, ale jaksi to tenkrát ještě nešlo. Provozovali jsme to několikrát, byl to takovej lepší petting. Škoda, že už pak později nechtěla:-) v ženských se člověk holt nevyzná...

Veronika (St, 21. 9. 2005 - 11:09)

Co se týká vztahu mezi setřenicemi a bratranci, dokonce je u nás povolen sňatek. Takže nevidím problém... Kdybyste byli sourozenci, jó to by byl sajgon ;-)

jbjm (St, 21. 9. 2005 - 00:09)

Spal jsem se sestřenicí asi 3 měsíce,pak nám to došlo a ukončili,tedy ona si našla toho pravého na jedné svatbě,udělala si dvě děti a už je rozvedená.A já už mám jinou taky dobrou,řve jako tur.A klape to.Tak ahojky

Reklama

Přidat komentář