Reklama

Jak dlouho LZE VYDRŽET BEZ SEXU?

ja (Po, 12. 12. 2016 - 21:12)

je to tak ženatej 12 let...jo jo taky jsem ženatej, možná to bude tím

Tom (Po, 12. 12. 2016 - 21:12)

Já teda sex vidím jako...Že to máš takhle nastavené ty, ještě neznamená, že to tak mají i druzí.
Je potřeba být tolerantní z obou stran. Ti co sex potřebují pravidelně by neměli urážet ty, kteří jej nepotřebují. A platí to úplně stejně naopak.

VH Design (Po, 12. 12. 2016 - 18:12)

Jo máš pravdu,v něčem by...Já teda sex vidím jako úplně stejnou zbytečnost jako právě to kouření a podobně. Samozřejmě každej to máme jinak, ale poslouchat nesmysly, že po 4 dnech už se to nedá vydržet, to ať se na mě nikdo nezlobí, to je absolutní nesmysl. Nikdo takovej prostě neexistuje. Dokážu pochopit jednou, dvakrát za měsíc, když budu s někým ve vztahu. Ale abych se vrátil k původu týhle diskuse...jak dlouho LZE VYDRŽET BEZ SEXU? neomezeně dlouho...klidně celý život

Steve (Po, 12. 12. 2016 - 18:12)

Žádnej zdravotní problém...Nemachruj .... :-D to ti tak bude někdo věřit. Kdoví co v soukromí nevyvádíš. Bohužel nemáme sleodovací systém 24 hodin denně.

Jindra (Po, 12. 12. 2016 - 18:12)

Žádnej zdravotní problém...Jo máš pravdu,v něčem by se dalo souhlasit.Vidím ale problém v tom,že přirovnávat pití,kouření apod.k sexu,je celkem nesprávné.Zatímco tyto škodlivé věci nejsou pro lidské zdraví ani normální a ani přirozené,sexualita je normální záležitost.

Každý zdravý člověk,ať už je aktivní více či méně,má potřebu ji uplatňovat se svou partnerkou či partnerem.Nikdo se nebaví o nějaké sexuální mánii,a nebo že by lidé museli mít sex za každou cenu.

Celý smysl spočívá v tom,že zdravý muž či žena si hledají vztah,kterého součástí je i sexuální stránka.
Pokud je vše v pořádku,tak jaký rozumný důvod člověk má se tomu všemu vyhýbat?

Pokud partnerku nemám,tak jsem i bez sexu,je to logické.Ale to neznamená že třeba 10 let se nebudu ani namáhat nějakou poznat a že budu absolutně v pohodě.

Jestliže překážka není ve zdravotním stavu,a nebo v nějaké obtížné situace či období,kdy seznamování není možné,pak nevidím jiný důvod proč se tomu vyhýbat a dobrovolně se vzdávat jedněch z nejhezčích chvil v životě.

Bafik (Po, 12. 12. 2016 - 17:12)

Netrap se a nenapodobuj hloupé stádo. Dělej jen to, co sám opravdu chceš. To je všude keců a předstírání! Ty to nevíš? A hlavně nečti tady ty voloviny od těch, co mají sex pořád a možná jen u monitoru a kdoví jestli....

VH Design (Po, 12. 12. 2016 - 10:12)

V případě že máš...Žádnej zdravotní problém nemám, nebo o něm aspoň nevim. A to je přesně ono...proč se to musí brát jako "společensky nepřijatelný"? Proč když se kolem někoho netočí opačný pohlaví, nebo je hodně dlouho sám, tak je hned homosexuál, nebo je prostě divnej? Proč když chlap třicátník odmítne nabídku k sexu od stejně starý ženy je hned divnej? Vždyť je to jako s jinejma "závislostma", někdo nekouří, někdo nepije, někdo necvičí nebo nesportuje, tak úplně stejný je to se sexem. Je společensky divnej ten kdo nekouří...nebo nechodí do fitka?

Radim (Ne, 11. 12. 2016 - 20:12)

ty vole, 4dny ajá jsem...je to tak ženatej 12 let .Jak to nemám doma nebo si to neudělám 4 dny jsem v prdeli a začnu balit kecat s holkama málem to bylo na hraně a zkončilo to nevěrou.Chlap kterej je zenatel a je na to zvyklej tak je v prdeli

ja (Ne, 11. 12. 2016 - 18:12)

V případě že máš...ty vole, 4dny ajá jsem totálně v prdeli , prostě to musím pustit ven, jinak melu sračky a do každé začnu valit a balit. 2dny a musí to ven jak je to dýl tak jak říkám začínám být nadržený prase a to jsem pak fakt nechutnej, proto to nenechávám v sobě dýl jak 4dny

Jindra (Ne, 11. 12. 2016 - 17:12)

Už jedu bez sexu i...V případě že máš nějaký zdravotní problém,který tě činí imunním vůči sexuálnímu cítění,pak ano,lze věřit že se bez toho obejdeš.Jinak to ale není přirozené,protože naprostá většina lidí to má zcela opačně.Proto nelze asexuální chování,ať už z jakékoliv příčiny,pokládat za všeobecně přijatelnou normu.Ani podprůměrně sexuálně aktivní člověk to bez sexu a celkové seberealizace v této oblasti,prostě 10 let nevydrží.

Někdo může souložit každý den třeba i několikrát,někomu stačí 2-3 týdně,jiní třeba 1 měsíčně.

Jsou to prostě normální věci,nastavené takhle od přírody,a nevím proč by se toho měl člověk dobrovolně vzdávat.Proč,pro koho?

VH Design (Ne, 11. 12. 2016 - 16:12)

bez sexu se to vydržet nedá...Už jedu bez sexu i masturbace 10 rok...a úplně v pohodě. Poslouchat bláboly že se to nedá vydržet ani 14 dní, to je fakt vtipný.

Jitka (St, 30. 11. 2016 - 08:11)

bez sexu se to vydržet nedá a není to normální. pár delšich chvil jsem bez sexu musela s manželem přetrpět. po dvou týdnech masturbace jsem ho prakticky znásilnila. to už jsem byla fakt vzteklá. když byl pryč tak ten pocit že tu není se dal vydržet déle. kryze přišla po měsící. kdy už jsem nevěděla jak si ti pořádně udělat abych na živý penis nemyslela. po šesti týdnech jsem měla pocit že o sex požádám kohokoli na chodníku nebo na zastávce.v tu dobu jsem si to musela dělat i třikrát za den a ruku z kalhotek jsem skoro nevytáhla. prostě myslím že to není normální to v sobě zadržovat.

Tary (Út, 29. 11. 2016 - 10:11)

Bez sexu se dá vydržet...Chlapi po mě slintali....no a vidíš že i ženskej je na svetě dost kkyž se bez tebe obešli.Nech si pipku zarost pavučinama a máš po starostech.

Steve (So, 26. 11. 2016 - 16:11)

Sex je naprosto zbytečná...Kdyby to byla tak zbytečná věc jak tvrdíš, tak by např. nedělali Církevní hodnostáři takové prasečiny které se později dozvídáme ... Totiž by se ani neděly. :-)

Petra (So, 26. 11. 2016 - 14:11)

Bez sexu se dá vydržet...Když nemáš chlapa a snžíš se to vydržet to je nejlepší cesta jak ze sebe udělat frigidku neboli puchejř protivný.

Alešek (Čt, 24. 11. 2016 - 18:11)

Sex je naprosto zbytečná...Kanály by se měly proplachovat. Není zdravé to v sobě všechno kumulovat. Nehledě na to, že jednou za čas se to prostě musí vypudit samo.

když je to nutn (Čt, 24. 11. 2016 - 18:11)

tak třeba celý život.

hm, (Čt, 24. 11. 2016 - 18:11)

Sex je naprosto zbytečná...pak to leze na mozek-to jako opravdu.A určitě je člověk spokojenější,pokud ho má častěji.

VH Design (Čt, 24. 11. 2016 - 18:11)

Sex je naprosto zbytečná činnost. Kdo říká že ne, tak chce být akorát zajímavej. Takový ty kecy...."Ty jsi to fakt vydržel 10 dnů?"....já když si nezapíchám aspoň 2x týdně, tak se mnou nic není". To jsou takový bláboly. Bez sexu i bez masturbace se dá vydržet rok...dva...deset let...celej život. A vydrží to úplně každej

Davide (Čt, 24. 11. 2016 - 14:11)

Bez sexu se vydržet dá. Je...ty jsi vyhaslej kluk a přicházíš o hodně v životě.Příroda ti taky nadělila masturbaci,probuď se Marie už babička 59 let.I ve mě se to občas probouzí.

Reklama

Přidat komentář