Reklama

Jak dlouho LZE VYDRŽET BEZ SEXU?

jana (St, 4. 1. 2017 - 15:01)

Muj partner nevydrzel bez sexu den vidime se v tydnu o vikendech milovani sex mame 5 tydne

llidka (St, 4. 1. 2017 - 14:01)

Muz starsi 21 LET TYDEN NEMEL SEX TOUZI PO JINE ZENE TEDY MOJI MATCE

VH Design (Čt, 15. 12. 2016 - 12:12)

Jasně. Je to jako...Asi tak nějak...bez dortu se dá žít, úplně stejně jako bez sexu

Waltr (Čt, 15. 12. 2016 - 11:12)

To je asi fakt. Kazdej na to...Jasně. Je to jako vysvětlovat, jak je výbornej třeba Sacherův dort někomu, kdo nemá rád sladký...

VH Design (Čt, 15. 12. 2016 - 09:12)

Asexuálovi se to těžko...To je asi fakt. Kazdej na to má jinej pohled. Jak už jsem psal, stejný je to s kouřením, cvičením, alkoholem a když to přeženu, tak možná i s rybařením. Když to někoho baví...

Hanzi ty až při (St, 14. 12. 2016 - 20:12)

Radko, trvám na tom, co jsem...tvoje verdikty jsou k smíchu a že nemáš patent na rozum ,tak to si potom pohovíš.

Waltr (St, 14. 12. 2016 - 20:12)

Já to bez...Asexuálovi se to těžko vysvětluje.

VH Design (St, 14. 12. 2016 - 20:12)

Takže ten obrat "musí...Já to bez "samoobsluhy" zvládám úplně bez problémů a myslim že jsem plně funkční.
Je to samozřejmě můj názor, ale jsem přesvědčenej že sex pro život není nijak prospěšnej ani nutnej a že se jedná jenom o jakousi "společenskou nutnost" sex provozovat a že kdo ho neprovozuje, tak je bud divnej nebo skrytej homosexuál nebo má nějakou divnou úchylku.

Jindra (St, 14. 12. 2016 - 20:12)

To je nesmysl. Téma týhle...Když někdo žije v partnerském svazku s druhým člověkem,pak je jasné že své potřeby bude dost těžko bez vážné příčiny zkracovat.
Rovněž i člověk,třebaže žije sám bez partnera,má také tendence své sexuální potřeby naplňovat,byť třeba ne pohlavním stykem,ale masturbací.
A zodpovědně ti mohu,život bez sexu možný je,dokonce i dlouhodobě,ale jeho kvalita pak nestojí za nic.
Ještě jsem osobně nepotkal člověka,který by bezdůvodně a dobrovolně vyměnil spokojený a kvalitní sexuální život,za doživotní celibát.

Waltr (St, 14. 12. 2016 - 19:12)

To je nesmysl. Téma týhle...Takže ten obrat "musí to ze mě ven" chápeš jen ve smyslu, když to chci s někým druhým? To beru, bez toho se obejdeš celý život, ale bez "samoobsluhy" s funkčními orgány těžko.

VH Design (St, 14. 12. 2016 - 19:12)

Co by si dokazovali? Že jim...To je nesmysl. Téma týhle diskuse zní: jak dlouho lze vydržet bez sexu. A já říkám, neomezeně dlouho. Když to někoho baví, ať to dělá. Ale je nesmysl, že se bez toho nedá žit, ať už týden, měsíc nebo deset let

Waltr (St, 14. 12. 2016 - 19:12)

Já bych to samozřejmě...Co by si dokazovali? Že jim to funguje :-)

VH Design (St, 14. 12. 2016 - 19:12)

No tak 5 měsíců snad není...Ano, to je přehánění

VH Design (St, 14. 12. 2016 - 19:12)

To že lidi často...Já bych to samozřejmě dokázal pochopit ve vztahu, v manželství, že ten sex je občas žádoucí. Ale musím se smát výrokům..."tys to fakt vydržel 10 dnů?"..."ty vole, já to nedám ani čtyři dny a už to musí ze mě ven"...to je fakt komický. Docela by mě zajímalo co si timhle lidi dokazujou

Waltr (St, 14. 12. 2016 - 19:12)

To je přesně to o čem...No tak 5 měsíců snad není přehánění, ne, kde žiješ?

Jindra (St, 14. 12. 2016 - 19:12)

To je přesně to o čem...To že lidi často přehánějí je fakt.Na druhou stranu,každý to cítí jinak a není možné říct,že to co má jeden tak musí přesně mít i druhý.
Člověk který se v pohodě obejde bez sexu i masturbace,tak je prostě asexuál.Jenže drtivá většina lidí nějaké sexuální potřeby má,a bagatelizovat tuto skutečnost je neuvěřitelně hloupé.
Jenže tohleto člověk bez špetky pohlavního cítění nikdy nepochopí.

VH Design (St, 14. 12. 2016 - 17:12)

Byla jsem 5 měs. bez kluka...To je přesně to o čem mluvim...všichni rádi přeháněj. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je holej nesmysl

To není sublima (St, 14. 12. 2016 - 11:12)

Jsou lidi, kteri bez sexu...a to je nemoc ,Barča.

Alena (St, 14. 12. 2016 - 11:12)

Byla jsem 5 měs. bez kluka a je to na palici musela jsem samozřejmě leštit bábovku jinak bych to nevydržela.Když si zvyknete na pravidelný sex tak je ta pauza citelná.

VH Design (Út, 13. 12. 2016 - 12:12)

Nemachruj .... :-D to ti tak...Ty jsi nějakej chytrej !!

Reklama

Přidat komentář