Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

honibrk (St, 12. 3. 2014 - 19:03)

Tak vás potom viděli. Kdyby...To víš , že jsem se již poučil .
Však je to už taky dobrých 60 let nazpět .

Matej (St, 12. 3. 2014 - 17:03)

Mne pristihla bratrova holka v ten nejtrapnejsi moment. Nepudu do podrobnosti protoze by se stejne kazdej myslel, ze jde o fantazii.

Jan (St, 12. 3. 2014 - 10:03)

tak po kolenaTak vás potom viděli. Kdyby byla vyšší jako vy, tak ne. Příště masturbuj ve vysoké kukuřici :)))

ještě (St, 12. 3. 2014 - 05:03)

Jak byla vysoká ta kukuřice?tak po kolena

Jan (Út, 11. 3. 2014 - 23:03)

Pak sme zjistili že nás z...Jak byla vysoká ta kukuřice?

honibrk (Út, 11. 3. 2014 - 23:03)

V dětství na dovolené s...Pak sme zjistili že nás z posedu pozoroval hajnej , kerej
tam čekal na divočáky .

honibrk (Út, 11. 3. 2014 - 22:03)

V dětství na dovolené s rodiči sme s bráchancem honívali brka v kukuřici .

Petr (Út, 11. 3. 2014 - 22:03)

Při sjíždění Berounky jsem na lodi musel jed s rodiči. Spaní ve stanu jsem si vymohl u kluků, kteří s námi také jeli. Večer jsme před spaním probírali vše možné, a i holky co jsme potkávali. Při tom povídání se mi postavil, zeptal jsem se kluků jestli nebude vadit, když si ho vyhoním. Nevadilo a přidali se také. Když jsme byli v nejlepším tak moje starostlivá matka nakoukla do stanu, asi se chtěla zeptat jestli mi něco nechybí. Ve stanu bylo šero ,ale určitě pochopila co děláme. Už ani nepromluvila a zmizela. Ráno jsem čekal co bude říkat, ale na toto téma nic a další večer už mě nepřišla kontrolovat.

. (St, 17. 11. 2010 - 10:11)

Teda Ty máš dobrou schízu Zvědavče.

Zvedavec (St, 17. 11. 2010 - 10:11)

Kolik je vám let?Ty jsi kokot kterej si asi nikdy nezašukal a mastíš si jen péro chudáčku,vid?

Zvedavec (St, 17. 11. 2010 - 07:11)

Tak to je otázka......Kolik je vám let?

Zvedavec (St, 17. 11. 2010 - 07:11)

Tak to je otázka......A jak si s ní tvoje žena hraje? Je, dle tvých slov, moderní - holí si ji?

Patrik (Út, 16. 11. 2010 - 23:11)

Jakou má dcera píču? Holí...Tak to je otázka... Skutečně nevím a nezkoumal jsem jí. Jako každá moderní žena či dívka si jí patrně holí a pokud se týče mého vzrušení, tak pomyšlení na onanující dívku mě samozřejmě vzrušuje. V tomto případě se však jednalo o trapnou situaci a spíše jsem se cítil blbě, že k ní vůbec došlo. Sledovat, ale její maminku jak si honí dírku a poštěváčka je ovšem velice vzrušující a nádherné.

Zvedavec (Út, 16. 11. 2010 - 19:11)

No nějakou velkou a...Jakou má dcera píču? Holí se, má ji chlupatou? Vzrušil tě ten pohled?

Zvedavec (Út, 16. 11. 2010 - 19:11)

mne šmírovala nadržená...Popiš detaily.F.

Pepík (Út, 16. 11. 2010 - 12:11)

mne šmírovala nadržená švagrová

Patrik (Út, 16. 11. 2010 - 02:11)

co ti nato řekla že ses...No nějakou velkou a sáhodlouhou rozpravu jsme o tom nevedli a taky jsem z onanování dcery neudělal letní kino. Řekla abych se nezlobil, že myslela, že je zamčeno a já jí, že je to lidský a hezký a že sem si myslel, že je to její mamka. Říkala, že od té doby co se rozešla s přítelem, tak neměla sex a chybí jí to, což je asi pochopitelný, že ano?!

Roman (Pá, 5. 11. 2010 - 11:11)

Mě jednou přistihla kolegyně v práci. Vrátil jsem se na základnu z pohotovostního zásahu. Šel jsem se osprchovat a protože jsem nabyl přesvědčení, že už v práci nikdo není šel jsem nahý až do své kanceláře a tam začal masturbovat. Po chvilce se potichu otevřeli dveře a aníž jsem něco vnímal, v nich stála kolegyně. Chvíli mě pozorovala, pak trochu zakašlala. Krve by se ve mě nedořezal. Řekla, že se nic neděje a jestli s tím chci pomoct. Nezmohl jsem se na odpor. Skončilo to nádhernou souloží.

Kiki (Čt, 4. 11. 2010 - 21:11)

Honzo, jsi prostě exhib. moc tomu nepropadej, nebo tě jednou policajti chytí, jak máváš ptákem u zastávky...

a (Čt, 4. 11. 2010 - 20:11)

Nedávno jsem přistihl svou...co ti nato řekla že ses chvíli díval?

Reklama

Přidat komentář