Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Honza (Čt, 31. 7. 2014 - 22:07)

Tak mně vyprávěl kdysi dávno jeden kluk, kerej chodil do Liberce na učňák na truhláře a byl tam přes tejden na intru, že měli zakázaný chodit na jinej intr, na kerym byly jenom holky.

Jenže když si chce člověk zašoustat... Znáte to.

Takže tam stejně chodili.

A jednoho krásnýho dne, když tam zas ňákej jeho spolužák na tom intru šoustal bez šprcky s ňákou holkou, tak tam na ten pokoj vlez vychovatel. No a ten kluk byl v tu chvíli skoro v nejlepšim a chystal se stříkat. Ten vychovatel na něj zařval, kluk se lek, slez z tý holky (no, spíš spadnul), vychovatel ho čapnul a chtěl ho vodtáhnout na chodbu. No a ten kluk si přitom eště dohonil ptáka a zcákal koberec.

Holka stihla utýct.

Smůla, no. Ten vychovatel tam přišel v blbou dobu.

Honza (Čt, 31. 7. 2014 - 22:07)

Když jsem chodil do osmé...

Vidiš to. Někerý lidi do vosmý třídy nechodili vůbec.

A jak to je dlouho, co's chodil do vosmý třídy?

Uklízečka se ptá, co děláš na hajzlu. To je inteligentní votázka.

Stačilo, aby přišla vo pár vteřin pozdějc, a eště bys stihnul nastříkat semeno do mušle. Takle sis zaflákal trenky, což nasere.

Nebo's měl zcákat semenem tu uklízečku.

Celý to vlastně zavinila ta tvoje spolužačka.

Vynadal's jí aspoň?

rada (Čt, 31. 7. 2014 - 20:07)

No ted v lete by holka mohla nosit vietnamky a ty by si rano jen oplachla..

Marek (Čt, 31. 7. 2014 - 20:07)

Když jsem chodil do osmé třídy, tak jedna spolužačka( třídní kráska) přišla v mini sukýnce a tangách. Pochopitelně si sedla tak, aby to každý viděl. Poslední hodinu už jsem to nevydržel a požádal jsem vyučujícího, zda bych si mohl odskočit. Zběžně jsem prozkoumal WC, přistoupil k mušli a začal si ho honit. V momentě kdy jsem cítil, že budu stříkat vešla dovnitř uklízečka a udiveně zařvala ,, co tady děláš?" Pozdě... Okamžitě jsem si ho zastrčil zpět a vystříkal se do trenek. Ty krávo, to byla ta největší potupa v mým životě. Samozřejmě to pochopila a odešla. Dalších půl roku jsem se ji snažil vyhýbat, jak čert kříži. Naštěstí si to nechala pro sebe a od té doby jsem si ho zásadně honil doma.

Tak (Čt, 31. 7. 2014 - 19:07)

mu dej nejake stare ktere uz dcera nenosi at si uzije

Tak (Čt, 31. 7. 2014 - 19:07)

Dobry den.Mam takovy dotaz,co...si může ty boty zamykat do nějaké skříňky,to by nešlo?

Jarca (Čt, 31. 7. 2014 - 17:07)

Dobry den.Mam takovy dotaz,co se onanie tyce. Dcera si mi stezovala,ze ma neustale vlko v botach a ze nevi proc. A kdyz jsem se tomu snazila prijit na kloub tak jsem nic nezjistila. Ale az jednou jsem prisla driv domu a v chodbe stal syn,trenyrky stazene ke kolenum a onanoval nad jejim botamy,mel v ruce holinku a dokonce si sni po nem jezdil,ja strnula a jen zirala. A on misto aby prestal,tak se ji do ty gumovky dodelal. Bylo to behem par vterin,ale presto nevim co si otom mam myslet. Dostal vynadano a snazila jsem se mu vysvetlit,ze to nesmi at si to dela v soukromi ane sestre do bot. Ale i presto ma holka v botach mokro. Nevim co snim a jak to resit. Zaracha,nekam zajit,nebo serezat? Nevim co udelat pokud ho znovu pristihnu. Dekuji za rady.

Max (Po, 28. 7. 2014 - 18:07)

Mě zatím nepřistihl nikdo:)To prijde case¨m ja si nedas pozor u nas se treba nejde nikde zamknout a pristizenej si hned

L (Po, 28. 7. 2014 - 18:07)

Já jednou "přistihnul" kamarádku. Spala u mě v pokoji. Byla ve spacáku a asi myslela, že je nenápadná nebo že už spím. Já jsem ale slyšel sice slabý, ale pravidelný šustění jejího spacáku. Nic jsem neříkal a snažil jsem se ani nehnout. Nechtěl jsem jí zbytečně rušit v příjemný chvilce. Až po nějakých pár týdnech jsem se jí zeptal, jestli si dělala dobře a přiznalaže ano. Myslela si, že je dostatečně nenápadná :D

Petra (Po, 28. 7. 2014 - 17:07)

Mě zatím nepřistihl nikdo:)

Max (Ne, 27. 7. 2014 - 19:07)

Když jsem šla do koupelny...Tak trapne jak nekomu dela to kazdy a kdyz mama tva je asi sama bez manzela tak to taky potrebuje me kdyz pristihla kamoska jen se pousmala a rekla muzu se podivat ja rekl klidne me nevadi kdyz me vidi kamoska na onaniji neni nic spatneho kdyz se dela v soukromi v koupelne nebo na zachode nebo v pokoji

Jana (Ne, 27. 7. 2014 - 19:07)

Když jsem šla do koupelny tak jsem zjistila že máma se zapoměla zamknou a že sedí na vaně roztažené nohy a v pičce vibrátor,Hrozně sem se lekla a bylo mi trapně ale už je to zapomenuto,jako by se nic nestalo.

Max (Ne, 27. 7. 2014 - 18:07)

Přistihla jsem kamaráda...Me taky pristihla kamoska a asi me taky slysela ty zvuky to kazdou holku napadne co dela kluk a kor kdyz pouzivate gel to pak cvachta a mlaska dost na hlas

Lucka (Čt, 24. 7. 2014 - 23:07)

Přistihla jsem kamaráda (15)..:D

nic (Út, 22. 7. 2014 - 13:07)

Přistihl jsem mladého jak...Debile

pepkovi (Ne, 15. 6. 2014 - 21:06)

Ty si kokot

luck (Pá, 30. 5. 2014 - 11:05)

Ja přistihl na školním...Podrobnosti k učitelce, prosím :-)

jan (Út, 27. 5. 2014 - 22:05)

Ja přistihl na školním výletě naší učitelku

jan (Út, 27. 5. 2014 - 22:05)

Ja přistihl na školním výletě naší učitelku

Elijot@centrum. (St, 21. 5. 2014 - 15:05)

Me pristihla uklizecka v kanclu, lekl jsem se ale vzpominam na to casto. Ona asi taky. Nenajde se nejaka, ktera se mnou zamedituje?

Reklama

Přidat komentář