Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

njoe (Čt, 13. 1. 2005 - 12:01)

hrozne rad si pri onanii predstavuji nejakou cizi holku nebo treba velice rad bych onanoval pred cizi holkou jak se na to divate slecny ? vadilo by vam to ?

Milan (Po, 5. 10. 2020 - 20:10)

Já si to dělám před přítelkyni úplně normálně co je na tom

Milan (Po, 5. 10. 2020 - 20:10)

Já si to dělám před přítelkyni úplně normálně co je na tom

Milan (Po, 5. 10. 2020 - 20:10)

Já si to dělám před přítelkyni úplně normálně co je na tom

Milan (Po, 5. 10. 2020 - 20:10)

Já si to dělám před přítelkyni úplně normálně co je na tom

Iva (Čt, 13. 1. 2005 - 09:01)

jejda, mělas na něho skočit, až by se otřásal celý dům :-)

Ouha (Čt, 13. 1. 2005 - 08:01)

Me onanie obrovsky vzrusuje.Kdyz si to delam,tak si vetsinou predstavuji onanujiciho milence ,a jak mi ho potom strka do pusinky.Ale jednou jsem pristihla sveho byvaleho. Byli jsme rozhadany a tak jsem na protest sla s perinou do obyvaku.Asi po hodine jsem si to rozmyslela,a tak jsem se pomalu plizila do loznice,abych ho treba nevzbudila.No,a on si klidne vleze na zadech svyho drahouse mastil,a koukal pri tom na eroticky film.Cvili to ani nezpozoroval,a ja razantne ulehla do postele.Tak ho zase zastrcil,a protoze jsem hrde nestala o nejakou zblizovacku,usnul.No ale se mnou to tedy cvicilo az do rana.Jinak ale v nasem sexualnim repertoaru byla vzajemna onanie docela bezna,takze spis nez sok jsem byla totalne vzrusena.

Anonym (St, 24. 3. 2021 - 21:03)

Já ti klidně zastříkám

kočka (Čt, 13. 1. 2005 - 07:01)

Jednou jsem procházela kolem auta a viděla jsem chlapa jak si ho tam ..... Nejdřív jsem přidala do kroku a pak jsem se tomu musela začít smát.

webmaster (So, 18. 12. 2004 - 11:12)

Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: karel Datum: 7.6. 2003 16:02:38 Minulý týden se mi stalo,že mě mamka přistihla při masturbaci-nedalo se to už zastavit-zrovna jsem stříkal.Mamka se jen usmála a řekla nic se nestalo já se také někdy potřebuji uvolnit a odešla-Bylo mi hrozně a už si dávám pokoj a zamykám se . Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: Kamil Datum: 9.6. 2003 6:42:47 Pokuď ti je 40, tak už by bylo dobré, najít si nějakou přiměřenou ženskou. Pokuď ti je 15, tak z toho nedělej vědu. Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: jana Datum: 9.6. 2003 17:55:14 Áhoj, vždyť je to normální a tvá mamina reagovala, jak nejlépe mohla. Buď rád, že je to tvá máma. Jana Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: Benda Datum: 10.6. 2003 19:27:46 Lepsi reakci Tve mamky si ani nedokazes predstavit ne? Nebo by sis pral, aby Ti rekla "ty cuniku jeden?" Co by za takovou reakci dali tvi vrstevnici..., Ti takove stesti nemeli Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: Pedross Datum: 5.8. 2003 15:40:42 Troufám si říct, že je mamka ráda, že má zdravého kluka. Bude tě už brát jako dospělého, klepat na dveře a pokud se nebudeš stydět, myslím, že v ní budeš mít dobrou oporu a důvěrnici při problémech ve vztazích. :-) Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: Nataša Datum: 17.2. 2004 10:26:31 Myslela jsem si, že můj přítel je spokojený s naším sexuálním životem. Máme oba 21 let a sex jednou za dva dny. Nestydíme se před sebou a nevadí nám když nekdo vejde do koupelny za tím druhým. Někdy ho ve sprše svedu a pak se krásně milujeme. Jednou jsem však přišla za ním do koupelny a on masturboval. Měl skloněnou hlavu dolů a držel ho v ruce. Zrovna měl přetaženou tu kůžičku za žalud. Schválně jsem hlasitěji zavřela dveře a on přestal. Co mám dělat? Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: Johana 33 Datum: 17.2. 2004 10:39:58 Co bys asi tak delala. Vzdyt je to normalni. Neznamena to, ze je nespokojenej. Muj manzel si take nekdy "odskoci" do koupelny. Vim to, ale delam, ze to nevidim (respektuju jeho soukromi).Radeji ho takhle v koupelne nelekej, protoze pak se lekne a nepujde mu to uz ani v koupelne ani s tebou. Masturbace neni nevera a kazdy ma na ni pravo (a promin i na urcite soukromi), ja teda kdyz uz jdu do koupelny a nekdo tam je, tak vzdycky zaklepu. Ty si to snad obcas sama neudelas? A pokud jo, tak to znamena, ze uz sveho pritele nemilujes? Myslim, ze zarlis a je ti neprijemne, ze se umi uspokojit i bez tebe. Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: jarda Datum: 17.2. 2004 12:02:42 takove problemy :) ja partnerce kdyz se ji sexovat nechce jako ze ja jsem kapku naruzivejsi (potreboval bych to tak 2x denne :) ) jenom ji reknu ze si du ulevit nebo mi pomuze ona rukou a je to ne . koneckoncu hodlame spolu zit cely zivot tak asi se pred sebou stydet nema zadnou cenu :) Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: rw Datum: 13.8. 2004 1:13:15 hahahahahaha ;-)) Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: Maminka Datum: 19.8. 2004 23:20:03 Nesmej se mymu synkovi, ty hejhulo :-) Předmět: Přistižen při masturbaci Autor: webmaster Datum: 17.12. 2004 22:50:43 Předmět: přistižen při onanii Autor: Honza Datum: 17.12. 2004 20:03:49rád onanuji v létě u vody a nesmírně mne vzrušuje když mne při tom překvapí kolem procházející holky v plavkách. Holky co vy? Líbí se vám pohled na onanujícího kluka? Jak byste reagovaly? Předmět: přistižen při onanii Autor: Jana Datum: 17.12. 2004 20:26:08Já bych vzala nohy na ramena a už bych byla pryč..

Martina (So, 18. 12. 2004 - 01:12)

Praciji jako vychovatelka v chlapeckém internátu.Jednou jsem natrefila v koupelně chlapce jak masturboval.Rychle jsem zavřela dveře a odešla.

Honza (So, 18. 12. 2004 - 00:12)

V létě u vody když jsem si to dělal, šlo kolem zrovna pár holek. Moc se mi to líbilo. Tak mne zajímá jestli se to holkám líbí taky a zda by to taky dělaly veřejně.

Jiří (Pá, 10. 12. 2004 - 17:12)

Ja si to musím udělat alespon dvakrát deně, a ted' nastává problém kde? Tak si to dělám doma když žena je pryč, protože si to přední nesmím dělat, prý to nemusím mít, že jednou týdně stačí, tak si to dělám v práci ve vlaku, v autě i za jízdy, to je hodně vzrušující, tak kdyby jste mě někdy viděli, nesmějte se!

Tabu (So, 22. 7. 2023 - 14:07)

Mě už je to dávno před mnoha lety přistihla jedná paní co měla na starosti statek jak to dělám do koně
Krve by se mě nedorezal

Návštěvník (Ne, 23. 7. 2023 - 08:07)

Tomu nerozumim

Kryštof (Pá, 30. 10. 2020 - 22:10)

Rád se podívám. V autě to musí být bomba nebo ve vlaku

ONANISTA TOM (Pá, 10. 12. 2004 - 06:12)

Nevím, jestli mě někdo přistihl, ale asi by mi to bylo jedno. Když se někdo chce dívat, ať se klidně dívá, když mu to uděla radost.

Kryštof (Pá, 30. 10. 2020 - 22:10)

Mě by to taky nevadilo. Ať se dívá až do konce.

prober (St, 8. 12. 2004 - 14:12)

tak tos zareagovala skvěle! ;)

Iva (St, 8. 12. 2004 - 14:12)

Jo :o) Přistihla jsem při onanii svého přítele, když jsem trošku nečekaně přišla dřív domů. A tak jsme na sebe hned skočili, až se dům otřásal :o))

Reklama

Přidat komentář