Reklama

Diamantová voda

popelnice (Po, 2. 4. 2007 - 17:04)

upřímě mě příliš nezajímá duchovní rozměr nějaké tekutiny, existuje ale nějaký rozbor, který dokázal, že v této vodě jsou tělu prospěšné látky?????'

Luděk (So, 31. 3. 2007 - 20:03)

Asi tak nějak!Ale bacha.Znám pár idiotů,co by tě přesvědčovali,že jsi se zamiloval kvůli DV...což je paradoxně pravda.A tak je to se vším,co má zázračně fungovat...A jestliže se o DV zajímáš skrze ezoteriku,což je dobře,musíš nutně dojít k názoru,že její fungování,tak,jak je nám prezentováno je nesmysl,ale také hlavně nemorální!Hlavě ať na sobě nemusíme pracovat my sami.Ať to udělá nějaká voda nějakého zkrachovalého muzikanta z Francie(žádné stránky nemá)!Jestli DV funguje,tak se vsadím o basu šampáňa,že takhle funguje i voda po kytkách!!!Pil jsem jí 2,5 roku a zaráží mě,jak nekriticky lidé přijímají naprosté bláboly višinutých sektářů.Ani jeden údaj uvedený propagátory DV nejde ověřit!A to i tzv.faktické údaje.Nejvíc je ale zarážející,že propagátoři DV žvatlají něco o 5.dimenzi.... a přitom nepoznají mága,ani kdyby jim seděl na ramenou.Je mi smutno,když si někdo plete cestu poznání s přitroublým fanatizmem.Ono jde především o to,že každá cesta je těžká,jeli poctivá.Jednoduché řešení skrze DV neexistuje,tak jako DV samotná.Ovšem ty jsi kvůli tomu blábolu našel skvělou holku a to je vlastně typické - je to ukázkový příklad,jak pracují propagátoři DV.Dokáží spojit Napoleona se znojemskýma okurkama a on se vždycky někdo najde,kdo bude zkoumat,zda se Napoleon při cestě do Slavkova nezastavil ve Znojmě...A víš co je nejhorší?Že tam asi byl a možná baštil i ty okurky.'

Beáta (Po, 26. 3. 2007 - 21:03)

tak jeste jeden do tretice...
http://www.kpufo.cz/portal/view.php?cisloclanku=2005052601

Beáta (Po, 26. 3. 2007 - 21:03)

tady je taky jiny nazor pro ty zvidavejsi, kteri si nez neco zacnou slepe uzivat najdou informace z ruznych zdroju a pak si utvori vlastni nazor...
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3472

a jeste jeden
http://free-energy.webpark.cz/new_energy/medium.htm

pekny den

milda (Út, 20. 3. 2007 - 22:03)

a taky ryma je cisteni tela, odchazi spoustu jedovatych latek, co je nutne hodne pit, nebala bych se toho

milda (Út, 20. 3. 2007 - 22:03)

a taky ryma je cisteni tela, odchazi spoustu jedovatych latek, co je nutne hodne pit, nebala bych se toho

milda (Út, 20. 3. 2007 - 22:03)

mam ji taky a muzu jenom doporucit, kdo vnima jemnosti ten to rozpozna,

zdenko, co se tyce tveho problemu, myslim si,ze prani nesmi byt vyslovena jako prala bych si neco, ale jenom myslenkou pomyslet, pak to funguje, alespon u mne ano

Pepik (Út, 20. 3. 2007 - 20:03)

Teď o víkendu na veletrhu Esoterika jsem mluvil v Praze s paní od DV. To byla prdel... Je skvělá 8-) Ta blondýna i ta voda 8-)))))'

:-) (Po, 19. 3. 2007 - 21:03)

Jitko, uz jsi to vyzkousela?

Jitka (So, 17. 3. 2007 - 17:03)

Diamantová voda je dobrá tak na spláchutí stolice v záchodu, jinak na nic.'

zdenka (So, 17. 3. 2007 - 04:03)

vodu užívám asi rok, ale dříve jsem ji jen pila bez přání, taže jsem se sice měnila, to jsem cítila, ale co jsem si o tom přečetla na intern.tak jsem volila přání o čištění celého těla, už měsíc mám takovou rýmu,jakou jsem ve svém životě neměla, tak jsem ji tento týden přestala pít a rýma pomalu odchází, nevím až se jí zase napiji snad se mi nevrátí, kdo má zkušenost prosím ať poradí jak dál díky'

Evi-k (Ne, 11. 3. 2007 - 18:03)

A Ty prožíváš co????'

Návštěvník (Ne, 11. 3. 2007 - 18:03)

Evi-k moc to prozivas!

Evi-k (Ne, 11. 3. 2007 - 18:03)

Ten předchozí vzkaz patří tomu co tvrdí,že má diam.vodu mezi nohama.'

Evi-k (Ne, 11. 3. 2007 - 18:03)

A v hlavě asi prázdno co!!!!!!!'

Evi-k (Ne, 11. 3. 2007 - 18:03)

Také jsem začala používat diamantovou vodu.Nevím zda má opravdu takové účinky jak se píše ale rozhodla jsem jí vyzkoušet a né kritizovat jako někdo!!!Hned od začátku jsem poznala,že má pro mě lahodnou chuť při pití.Než jsem jí začala používat měla jsem problémy-zadržovala se mi voda v těle-nyní jsem bez problému.Také v konvici na vodu se mi nedělá kamenec-což je super.Jinak ať je to podle někoho debilita či ne je to věc každého kdo se pro její používání rozhodne.Netvrdím,že je zázračná ale na mě působí dobře.Nenechte se odradit určitými jedinci a chceteli tak jí vyzkoušejte.'

Petr (Čt, 8. 3. 2007 - 17:03)

Už se probuďte. Ta voda je normální debilita a vy co to neustále nechápete, tak se zamyslete. Kdo by chtěl bránit masovému rozšíření tak úžasné vody. Upřímně - Kdo? Také známe vodu svělta - další magor, který si myslí, že spasí svět. Ti lidé, kteří tyhle nysmysly šíří, jsou mimo. Nejsem žádný konzervativec, mám plno zážitků, které nemají s fyzičnem co dělat, věřím plno věcem ale s vodou pracuji už osm let a tohle co se tu píše, je zhovadilost. Tak Kamile, propagátore největší, pošli vzorek těch hnusek Masaru Emotovi, ať všichni vidí, co ta hrůza vytvoří za obrazec.'

Návštěvník (Čt, 8. 3. 2007 - 16:03)

ja mam diamantovou vodu mezi nohama

__utma=48467763 (St, 10. 1. 2007 - 19:01)

fatova"seznam,cz

Návštěvník (St, 10. 1. 2007 - 19:01)

ANO MOJE ADRESA MAIL,URBAN.MIROSLAV " ATLAS, CZ

Reklama

Přidat komentář