Reklama

Diamantová voda

Margot (Pá, 26. 6. 2009 - 23:06)

Kupte si rači flašku rumu :-D :-D :-D'

Margot (Pá, 26. 6. 2009 - 23:06)

Jak můžou být lidi tak naivní.. bude to asi placebo, že? Lidi si myslí, že jim to pomůže, tak jim to pomůže, i když to v sobě nemá ani o špetku víc léčivých látek či čeho než obyčejná voda. Je pravda, že placebo pomáhá, takže nebudu účinky té "zázračné" obyčejné vody vyvracet, rozumní lidé ví, o co jde, ostatní ať si šaškují s přeměňováním vody ve vodu a lijí si ji třeba do ......'

miluska (Po, 8. 6. 2009 - 12:06)

já si už ted? představuju, že pokaždé,když prší,tak prší diamantově.Déšt?miluju od doby, kdy jsem bydlela v Praze na rozestavěném sídlišti.Toho prachu denně!!Každý déšt?byl požehnání.'

mamut (St, 20. 5. 2009 - 08:05)

Opět potvrzení rčení, že meze lidské omezenosti jsou neomezené. Jak už tu někdo napsal, jednalo by se o vyvrácení mnoha fyzikálních zákonů. Je to stejná blbost, jako je "tachyonizovaná" voda aj. Věř a víra tvá tě uzdraví - stojí psáno v Bibli. Jestliže má někdo dojem, že mu to pomáhá, ať dál utrácí horetní sumy za nesmysly. Tonoucí se stébla chytá a proto stále existují a budou existovat podvodníci, kteří vydělávají na lidech, kteří zoufale hledají pomoc ve své nemoci. Ono to tajemné spojení magična s rádobyvědou lidi láká. Ale faktem zůstává, že na lidské blbosti se stále dá nejvíc vydělat.'

g-hedvika"sezna (Út, 19. 5. 2009 - 07:05)

Prosím, napiše mi na shora uvedený imeil popravdě o diamantové vodě. Děkuji. Hedvika'

Dana (Pá, 24. 4. 2009 - 14:04)

Vodu mám již delší dobu ,sežene se lehce ,stačí se podívat na inter.pod léčitelé je zdarma pouze se platí poštovné,pijí je i má zvířátka i když jsem moc nemocná jsem stále zde silná a skoro zdravá.'

Dana (Pá, 24. 4. 2009 - 14:04)

Vodu mám již delší dobu ,sežene se lehce ,stačí se podívat na inter.pod léčitelé je zdarma pouze se platí poštovné,pijí je i má zvířátka i když jsem moc nemocná jsem stále zde silná a skoro zdravá.'

Aleš (Čt, 23. 4. 2009 - 14:04)

Na internetu odkazy jsou.Stačí napsat diamantová voda a hledat..Já si však myslím,že je to tak trochu kulišárna na lidi,jak z někoho vymámit peníze za něco co nic nepokazí ani nijak zvlášť neublíží.'

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2009 - 14:04)

kupte diamant na sklo a vyluhujte

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2009 - 10:04)

V drogerii.

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2009 - 09:04)

Kde se dá sehnat diamantová voda ?'

Eva (Čt, 23. 4. 2009 - 09:04)

Kde se dá sehnat diamantová voda ?'

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2009 - 12:04)

Že neexistuje? To je zásadní chyba. Rozhodně by ji tedy měla nějaká obskurní firma začít vyrábět. Určitě by se našlo dost hlupáků, kteří by si ji koupili.'

Návštěvník (So, 18. 4. 2009 - 23:04)

Diamantová vodička v prášku neexistuje.'

mango (So, 18. 4. 2009 - 23:04)

nejlepší je sušená diamantová voda v prášku'

martinka (Pá, 17. 4. 2009 - 15:04)

PROBOHA VY JSTE ASI VŠICHNI ZEŠÍLELI NE??? vždyt je to jenom opravdu ale opravdu dábelskej plán jak zařídit,aby lidstvo poslouchalo jako loutčičky...A TI,CO TY LOUTKY NECHTEJI BEJT TAK AT TO SARKRA NEPIJOU!ano,priznávám,ze je to poze muj názor ale proboha tak to aspon nelejte do řek atd.!'

Návštěvník (So, 28. 3. 2009 - 13:03)

Je to v podstatě varianta svěcené vody.'

Zdena (Pá, 27. 3. 2009 - 20:03)

Za diamantovou vodu se neplatí, množí se zcela zdarma amá opravdu léčivé účinky. Mám s ní stejné zkušenosti, jako Olga. Pokud ovšem mluvíme o stejné (pravé) DV :-)'

Patrik (Čt, 26. 3. 2009 - 21:03)

Lidi vy jste se snad už všichni co to chlastáte dočista zbláznili..:-D když pominu naprostou fyzikální nelogičnost Vašeho vysvětlením vibrací a tím porušení minimálně 4 ZÁKLADNÍCH fyzikálních zákunů (zákon zachování energie, hybnosti, interferenční zákony, a nebo už i Brownův pohyb atd,.. atd) tak by Vám mělo aspoň selským rozumem dojít že je to blbost, ne?..:-D A ještě za to plaíte..:-D S pozdravem Patrik, 191485696'

popudlivíííí pe (Ne, 8. 3. 2009 - 22:03)

:---)))))

Reklama

Přidat komentář