Reklama

Cipralex

Janka (Po, 10. 6. 2013 - 20:06)

Ahoj, přidávám sem odkaz...Tak tyto stránky jsem neměla ani sílu ani chuť přečíst celé. Stačily mi názvy některých videí nebo "článků", o jejichž autenticitě silně pochybuji. Trochu mi to připadá jako produkt nějaké lobbistické skupiny (jedince?), která má za úkol zdiskreditovat farmaceutické firmy produkující AD. Jak už tu někdoo psal, farmaceutické společnosti nejsou vždy "superčisté", ale že by produkovaly taková svinstva, která by jako NÚ měla těžká postižení nebo dokonce smrt, to je asi spíše fikce :-(

ivka (Po, 10. 6. 2013 - 20:06)

Ahoj, přidávám sem odkaz...Zbytečně plašíš lidi....ti lidi co na to zemřeli, v těch reportážích neříkají, proč si cipralex vzali a navíc to byli starší lidi, u kterých se více předpokládají srdeční problémy. Schválně jsem se koukla i na ten dokument a ty léky jsou většinou amerického původu, k nám některé ani nedostanou. Navíc to že je farmacie dneska byznys není novinka a netýká se jenom psychofarmak...chytáš se jen střípků negativních věcí a rozvíjíš z nich šílenou demagogii, že antidepresiva zabijí

megi (Po, 10. 6. 2013 - 19:06)

no a mě to strašně kolísa tet sem byla 3 sny uplně v pořadku a v nedělu hruza zitr a asi pojedu do lečebny snad my od toho pomužou

Pampeliška (St, 7. 1. 2015 - 21:01)

Zdravím,nemáte prosím...A nemůžeš říct doktorce, ať ti napíše Cipralex, že ti lépe seděl?

Escitil je stejná účinná látka, ale věřím, že můžou být mezi generiky rozdíly. Nevím čím to je, ale mně taky kupodivu dělat trochu jinak Esoprex a jinak jsem cítila Cipralex (pořád stejná účinná látka-Escitalopram). Možná to máš taky podobné. Pokus se domluvit s lékařkou, neměl by to být problém, vždyť je to stejný lék...

fleeer (St, 7. 1. 2015 - 19:01)

Zdravím,nemáte prosím někdo na prodej cipralex?Moje MuDr mi napsala escitil,ale s cipralexem mám už zkušenosti a je lepší.Pokud někdo máte navíc,prosím pište na [email protected],ráda odkoupím,děkuji moc.

Albert (St, 7. 1. 2015 - 12:01)

Slyšela jsem na Cipralex...Banány mají taky hodně serotoninu, ale cipralex je vyživnějsi má více kalorií jak mi říkal Mudr. ..také jsem přibral cca 15kg ale jinak jsem v poho! :-)

Eva (St, 7. 1. 2015 - 12:01)

Slyšela jsem na Cipralex hodně chvály,prý to ani není klasické antidepresivum,jen dodává do mozku chybějící serotonin. Ale slyšela jsem,že se po něm hodně tloustne,za rok 10 kg i více.Máte někdo tuto zkušenost po delším užívání?

Jana (St, 7. 1. 2015 - 12:01)

Cipralex beru čtvrtý měsíc a je mě o hodně líp. Žádné vedlejší účinky jsem nepozorovala, úzkosti ustoupily, spím klidně s příjemnými sny jak už 30 let zpět ne, nic moc mě nerozhází, vše vidím s nadhledem. Neznamená to, že jsem méně rozhodná a aktivní, naopak. Pracovní úspěchy se ještě zvýšily, vztahy jsou v klidu. Nevidím nic negativního. Horší co bude, až ho vysadím, je mě s ním fakt pohodově :-)

Šárí (Po, 10. 6. 2013 - 11:06)

Ahoj, přidávám sem odkaz...Tato stránka je plná hloupostí. Jako někdo, kdo citalopram a escitalopram opravdu užíval a komu opravdu pomohl, to můžu říct s naprostou jistotou.

Pokud je dospělý člověk natolik hloupý, že si nechá vnutit cipralex pouze proto, že má "bušení srdce", tak si snad i zaslouží nějakou lekci o tom, že brát zbytečné a nevhodné léky je pitomost. A když si k tomu nechá ještě napsat anxiolityka a léky na spaní...???

Cipralex (Po, 10. 6. 2013 - 11:06)

Ahoj, přidávám sem odkaz na stránky, kde píšu o svých zkušenostech s Cipralexem a obecně co se týče psychofaramk. Něco jako deníček.

http://cipralex-nebezpeci.blogspot.cz/

Šárka (Po, 10. 6. 2013 - 10:06)

No podle mě Ti měla změnit léčbu, ale to už jsem tu psala....

Lada (Po, 10. 6. 2013 - 09:06)

Ona mi to takhůle změnila nejdřive 10 a ted zase 15 a to chce abych brala 20mg,to jsou skoky,já bych také radš brala jen 10 nebo něco jiného každý říká,že vydržet no ale 3 měsíce to mám za chvilu no mám dost,hoi hi

hm (Po, 10. 6. 2013 - 08:06)

Jak tak sleduji nebereš AD. jak máš předepsané, jednou méně, jednou více. Ale tohle může být příčinou tvých potíží. Uživej předepsané, pravidelně, účinek se dostavuje později, někdy i po třech měsících. Vydrž,.

Lada (Po, 10. 6. 2013 - 08:06)

šÁRI JÁ JSEM SE TAM NEDOVOLALA FURT TO MĚLI OBSAZENÝ,POKAŽDÝ ,KDŽ JSEM VOLALA.Nějak jsem se do toho nestrefila.Dnes stále ty rána jsou nejhorší strach,nervozita,pak odpúoledne je to lepší,jinak když si vezmu ten lék tak se mi klepou nohy,nervozita,to je tak za hodku až za dvě a chce se mi spát a to jsem zkoušela zvýšit a stejně

Šárka (Po, 10. 6. 2013 - 08:06)

Lado a volala si na krizi do Prahy jak jsem Ti sem psala telefonní číslo? Co Ti řekli?

Pampeliška (Ne, 9. 6. 2013 - 13:06)

Mně to přijde celé divné. Ta medikace, i ten postup. Ale slyšíme tady jen jednu stranu, zjevně neznáme dost souvislostí, abychom mohli nějak jinak pomoci, než radou, ať se Lada poradí hlavně s doktorkou, která ji zná. Myslím, že v tom bude ještě vliv něčeho jiného.

ivka (Ne, 9. 6. 2013 - 11:06)

No já bych vyměnila doktorku, chápu že ji to možná otravuje, ale od toho je doktorka ne a hlavně by měla vědět pořádně, jakou léčbu ti má naordinovat a ne tě nechat rozhodovat ....

Pampeliška (So, 8. 6. 2013 - 19:06)

Ahoj za doktorkou ,už moc...Hm, ono to telefonování ruší, to ji chápu. Ale když jsi u ní v ordinaci, tak o čem jiném bys měla mluvit, než o tom, jak ti sedí léky?.
Stejně potřebuješ recept, i kdybys je chtěla měnit, tak tam za ní musíš, ne?

Lada (So, 8. 6. 2013 - 19:06)

Ahoj za doktorkou ,už moc chodit nemohu,řekla mí prosím vás,hklaně mi furt nevolejte...........

lena (So, 8. 6. 2013 - 18:06)

myslím že ma dobrý leky ,jen asi malou dávku ,u těchto leku to hold trvá,lexaurin samozřejmě k tomu ..

Reklama

Přidat komentář