Reklama

Cipralex

Marča (So, 10. 8. 2013 - 21:08)

Beru cipralex 10 měsís 20 mg denně,měl mi zlepšit náladu a vyřešit nespavost,ale zatím se ani jedno nestalo,vlastně jo akorát se cítím nafouklá jak balon a dost jsem přibrala a to mi lékař tvrdil,že po cipralexu se nepřibírá a na 100% že budu spát.Máte někdo stejný problém?Asi cipral pomulu vysadím.

Eva (So, 10. 8. 2013 - 20:08)

Evi, měsíc je ještě fakt...Pro Ivku-děkuju za rady porady,taky máš 20mg?

ivka (So, 10. 8. 2013 - 20:08)

Evi, měsíc je ještě fakt málo, já jsem měla výkyvy ještě po měsíci a půl...Leni též je mi fajn a taky nevím, jestli je to jen práškama a taky se bojím toho vysazování, ale zvládli to jiní, tak to zvládnu taky a nebudu na to myslet. ..Ladi beru to 5 měsícem. Ale už je ti líp evidentně, to je super..

Lada (So, 10. 8. 2013 - 08:08)

Ivo jak dlouho to bereš?Evo 1 měsíc je ještě málo.Leni tak z toho má m také strach a jak dlouho to bereš?Já také pěkně přibírám za měsíc o kilo takže už mám tak 4 kila na hoře nojono,nedá se nic dělat hi hi,ale víc,už nechci přibrat.Leni nechceš mi napsat [email protected] Ladka

eva (Pá, 9. 8. 2013 - 21:08)

evi výkyvy už nemám vůbec...Pro Ivku-no mam to 1 měsíc,ty výkyvy ještě mam,tak nevím zda je to normální

lenka (Pá, 9. 8. 2013 - 20:08)

Já beru AD už 10.měsíc.Měla jsem hrůzu,že přiberu,ale přibrala jsem jen kilo.
Ted mám strach,že až budu někdy AD vysazovat,tak se mi vrátí zase ty hrozný stavy.Snažím se na to nemyslet,ale nejde to.Sice je mi ted dobře.Jen nevím jestli to je jen práškama a nebo jestli jsem už ok.Je to těžký.Kdo nezažil,fakt nepochopí

Béďa (Pá, 9. 8. 2013 - 13:08)

U mně to bylo ze 73kg na...To jsi kusanec,mám 99kg/182cm a je to na hraně.. :-)
73kg na 104kg během pouhých čtyř let :-(

Šárí (Pá, 9. 8. 2013 - 11:08)

Cipralex beru asi 10let- ze...U mně to bylo ze 73kg na 104kg během pouhých čtyř let. Ze začátku taky třeba 4 kila za 14 dní(!).

A to jsem skutečně byla zvyklá chodit, chodit, chodit, a na začátku braní AD jsem rok dva chodila stále velmi intenzivně-kila ale stejně přibývala.
Pak jsem nechutně zlenivěla...

Teď už skoro půl roku neberu. Vysazení byl horor... ale z toho už jsem asi teď venku.
Za ten půlrok bez léků jsem nepřibrala už zaplaťbůh ani deko-ale asi nebude jednoduché zhubnout. Stále ještě jsem poněkud labilní, takže na přísné diety ani pomyšlení-a obyčejná racionální strava očividně nestačí...

ivka (Pá, 9. 8. 2013 - 10:08)

evi výkyvy už nemám vůbec jenom někdy takový pocit strachu úzkosti, ale už to není co to bývalo..a ty?

Standa (Pá, 9. 8. 2013 - 10:08)

Celkově je mi dobře, sice...Cipralex beru asi 10let- ze 75kg na 115kg/200cm- úplně přehodí využití živin ze střev(nastaví se nová rovnováha příjem - výdej.Jedna rada chodit, chodit a chodit a nebo nejíst a hlavně to chce si každý den nějaký malý úkol zaplánovat a splnit. Vysazování jsem taky zkoušel - dobré abstinenční příznaky - takže 1/2 ku pak ob den 1/2ku; překonat to trvá asi přes měsíc- zhoršení nálady (v hlavě hrozně), ale překonat se to dá. Vzledem ke svým potížím s krkem - spastická tortikolis - už asi ü toho zůstanu.(bez toho mám pocity na zracení při každém pohybu krku) Jo člověk si nevybere.

to (Čt, 8. 8. 2013 - 12:08)

samý je na ASENTRA ....

je to samá chemie ....

podívej se radši na přírodní věci :
doporučuji
www.lr

pijte Aloe Vera , colostrum ..atd...

eva (Čt, 8. 8. 2013 - 11:08)

Pro Ivku-a je ti už dobře?nebo máš ještě někdy výkyvy?

ivka (Čt, 8. 8. 2013 - 11:08)

No já ho běru 4 měsíce a nabrala jsem asi 3 kila, ale snažím se pravidelně cvičit:)Není to moc, ale nechci aby se to vymklo z rukou.:))

fadetka (St, 7. 8. 2013 - 20:08)

Fadetko a jak ti je celkově?...Celkově je mi dobře, sice sem tam náznak strachu, prodělala jsem totiž poporodní depresi....ale nějak se snažím rozdýchávat atd...ale tím, že jsem nabrala během roku 14 kilo, tak mi to moc nepřidává :)

psychiatři (St, 7. 8. 2013 - 12:08)

Není nad to když pacoš ví...totiž nepoznají, co jak funguje, dokud jim to pacoš neřekne. Je to vždy stylem pokus-omyl. Tak to v psychiatrii funguje.

Co pacoš,to exp (St, 7. 8. 2013 - 11:08)

Fadetko a jak ti je celkově?...Není nad to když pacoš ví kdy nasadit a vysadit a k cvokaři si dojde,jen pro příděl.. :-))

ivka (Út, 6. 8. 2013 - 19:08)

Fadetko a jak ti je celkově? Já bych chtěla zhruba za dva měsíce už vysazovat a snižovat dávku.

fadetka (Po, 5. 8. 2013 - 13:08)

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s tím, že během léčby cipralexem nastal nárůst váhy. Chci pomalu léčbu ukončit, po roce a půl snižuji dávky, jsem na 5 mg denně. Během toho roku a půl jsem přibrala 12 kilo. Nemáte někdo zkušenost s tím, že když přestanete léky užívat, zda se váha bude vracet k normálu, nebo ne? :) Děkuji.

Karel pro L (Út, 30. 7. 2013 - 10:07)

Pro Ladu Prothiaden je slabé AD. má málo i vedlejších učinku bral jsem 10 let ale nikdy mi nebilo tak dobře jak ted když beru cipralex jo a vzpomínam že s Prothiadenu mi často bušilo srdce no není to dobré AD.vždycki jsem kněmu musel něco první Ansilan Laxaurin a nakonec Xanax toho se vyhni ted beru ráno depakin 300mg 20mg cipralex a večer 300mg depakin 15mg mirzaten už tři roki a bilo to okej až ted poslední týden stojí za ho.... možná to je těma vedry tak se drž a tady je muj [email protected]

Lada (Út, 30. 7. 2013 - 08:07)

Ahoj Ivet a karel napište svůj email ju?prosím já mám nebo napište vy [email protected],díky,Karle,jak ti bylo při tom prothiadenu?Jinak dnes mám depku,úzkost,nervozita,no uvidíme ,jak to bude dál,ale mám to z toho,že jsem včera měla průjem a nevím,co zase z toho bude,to mne prostě dostane,zase strach,to je hnus,nevím,jak proti tomu jít,abych to hodila za hlavu,.Jo ještě já se taky pěkně potím hlavně ,když vstanu,to je vždyckY vedro.Tady včerta byly bouřky,pršelo a dnes taky.

Reklama

Přidat komentář