Reklama

Cipralex

pavlajílková (So, 29. 6. 2013 - 02:06)

néa panické poruchy jedinně buspiron,je to lék psychiatrický tedy na předpis a ně jeedinně tento pomohl na mé strašné uzkosti

DAGMAR (Po, 4. 1. 2016 - 16:01)

Ahojky,taky jsem měla první...Hezký den, moc děkuji za podporu, je to pro mě velmi složité období!Dnes jsem volala doktorce, že v noci vůbec nespím, ani po Neurolu 0,25,řekla mi, že to musím vydržet, nechce mi dávat moc léků napoprvé....Tak nebudu spát...Dnes jsem celý den byla v posteli, v teple, manžel mi to posvětil a odjel do práce.Stále mě kontroluje, je hodný a má to se mnou tak těžké, vždyť toto jsem si nepřála!Je pravda, že ty stresy celé roky se někam musely odrazit, ale já chci do mé práce, takto?Toto m vlastně vyvolala moje nemoc se sedacím nervem...Mám naději, to ano, ale proč to musí tak dlouho trvat a hlavně, kde mám zajištěno, že Cipralex pomůže?Díky, díky

Lada (Pá, 28. 6. 2013 - 13:06)

Ahoj tak dnes hrůza nervozita,vnitřní neklid,pocity na omdlení,no hnus,jinak týden to jakž takž šlo,jsem malátnáAhoj řekla bych,že celý týden dobrý,až na ty rána ty jsiou šílené,myšlenky,hnus,nervozita,úzkost,ale dneska jsem myslela,že si vezmu lexaurin,protože to byla nervozita,ještě je,úzkost,děs,a motám se šíleně,na jednouz,když stojím tak jsem malátná a je mi na omdlení,dělá se mi špatně fakt naq omdlení,a pěkně zapomínám mám hlavu,jako,když jí nemám,mně připadá mi,že potom léku jsem taková jako i unavená,ale mám vnitřní neklid,furt jsem roztržitá ,nesoustředěná no hnus.A to beru ten cipralex,už 13 týden a psycholožka mi řekla,že mi to nepomohlo na úzkost,že potřebuji jiný,ale psát ho nemůže,Nevím,jaký,je na úzkost,prothiaden,seropram já nevím,nevíš?

Andy (Ne, 3. 1. 2016 - 22:01)

Taky zdravím. Jsem na tom podobne. Uzkosti sice slabou jsem trpěla už řadu let. Ovšem ted cca před měsícem když už konecne by měl byt klid se mi rozjela o dvě stě procent. Byl mi nas žen Cipralex a Xanax,ale po Cipralexu jsem cca za hodinu a půl úplne rozklepana-beru tři dny. Tak nevím a ten strach a ta uzkost v me hlavě je horší. Tak nevím zda to má význam.

Roya (Ne, 3. 1. 2016 - 20:01)

Hezký den, moc děkuji za...Ahojky,taky jsem měla první týden léky na spaní,Atarax 25mg,po něm jsem tedy spala,ikdyž jsem se v noci občas vzbudila,snažila jsem se opět usnout..ty stavy jako zpocenost,únava,nevolnost,průjem...znám,bohužel někdo na to takto reaguje,ale je to jen na začátku léčby Ad,postupně to vymizí,Já jsem byla na neschopence 4 měsíce,je pravda,že po dvou měsících jsem mohla jít do práce,ale já nikam nespěchla a dr.mi řekla,že opravdu není kam pospíchat.Ráno jsem vstávala s dětmi do školy,vypravila je atd a pak jsem dopoledne prospala,únava byla opravdu silná.Ale skutečně to chce vydržet a bude to den ode dne lepší a lepší..trpělivost a vydržet.:o)Ale uznávám,že byly dny,kdy to bylo opravdu těžké,ale zvládla jsem to,takže to zvládneš také:o).

ivka (Pá, 28. 6. 2013 - 08:06)

Světlano neboj seš uplně v pořádku, i srdíčko. To jenom psychika si stebou takhle zahrává.
To myslíte vážně s tím nakupováním? Jak už řekla Lenka, není to prokohokoliv a kdo si myslí, že vezme jednu pilulku a je po depresích, tak je na omylu...

DAGMAR (Ne, 3. 1. 2016 - 09:01)

Ahojky,neměj z toho...Hezký den, moc děkuji za reakci, tonoucí se stébla chytá a čeká na zázrak. Mám tento lék 6tý den, na noc Neurol, po kterém jsem za 3 hodiny vzhůru a celá mokrá.....o žaludku ani nemluvě...Jsem trpělivá, nebýt na pracovní nesch., tak nevím, jak bych to zvládala. Marodím, že jsem si snad skřípla sedací nerv, po celou dobu jsem měla strach, že to nepřejde a vše dopadlo, jak dopadlo, mám cipralex.Prý určitě pomůže, ale za 2-3 týdny?Moc se snažím, ale jsem unavená a spánek mi nepřichází.Snažím se jíst, i když je mi zle, o průjmu nemluvě.

lenka (Čt, 27. 6. 2013 - 19:06)

Co to je?Obchod s lékama?Cipralex není paralen aby ho mohl brát kdokoliv,jakkoliv a kdykoliv.

Roya (So, 2. 1. 2016 - 15:01)

PŘEJI PĚKNÝ DEN, VČERA...Ahojky,neměj z toho obavy,já měla přesně toto před cca rokem a půl....také vše z ničeho nic...reakce organismu na stres a zátěž...začala jsem brát cipralex a teď je to v pohodě,pravda a lhát nebudu,že začátky jsou těžky,cca 14-28 dní,ale pak se vše uptraví a bude jen líp.Přeju hodně sil...kdyby něco,tak napiš....jsem tu:o)))

helena (Čt, 27. 6. 2013 - 16:06)

Je do divny nabizet ho za...mate jeste ten cipralex,mele bych zajem,dekuji

helena (Čt, 27. 6. 2013 - 16:06)

Je do divny nabizet ho za...mate jeste ten cipralex,mele bych zajem,dekuji

helena (Čt, 27. 6. 2013 - 16:06)

Prodám cypralex 10 MG 290...koupim cipralex na dobirku.diky za odpoved na muj mail.

názor (Čt, 27. 6. 2013 - 14:06)

Ahoj tak co lidi jak vám je?njn....hlavně,že už se všichni uzdravili ale trvalo to dost dlouho !! :-))

DAGMAR (St, 30. 12. 2015 - 06:12)

Začátky bývají...PŘEJI PĚKNÝ DEN, VČERA JSEM DOSTALA CIPRALOX A MÁM Z TOHO OBAVY.....MÁM STAVY ÚZKOSTI, STRACHU, KTERÝ VZNIKL Z NIČEHOŽ NIC, LEČ PO DLOUHÝCH LETECH STRESŮ, PRÝ JE TO REAKCE ORGANISMU, KTERÝ SE DOSTAL "KONEČNĚ" DO KLIDU...BOJÍM SE VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ, TUDÍŽ SE STÁLE CHVĚJI APOD.DĚKUJI ZA REAKCI

lenka (Út, 29. 12. 2015 - 16:12)

Začátky bývají těžký.Musíš to všechno vydržet a uvidíš,že ti bude brzy líp.A po delším užívání ti už bude dobře.HLAVNĚ TO MUSÍŠ VYDRŽET!

tanja (St, 23. 12. 2015 - 12:12)

Ahoj, beru cipralex 6 dnu a hodinu po poziti me zacina velmi spatna
Nalada , uzkost, nemohu jist presto ze mam hlad no opravdu nic moc :( mate nekdo zkusenost ,dost me to znervoznuje diky moc

Miluš (So, 12. 12. 2015 - 11:12)

berete cipralex ráno nebo na noc,doteď jsem měla na spaní stilnox půlku

Nessa (Čt, 3. 12. 2015 - 19:12)

Měl někdo z vás po Cipralexu potíže s močovým měchýřem? Četla jsem. že to může souviset.

Hledajici. (Út, 1. 12. 2015 - 16:12)

HLEDAME SERIOZNI PANI, KTERA BY NAM POSKYTLA POMOC - SLUZBU NAHRADNI MAMINKY. ODMENA PO DOMLUVE. PISTE NA. [email protected]

tomm (Po, 30. 11. 2015 - 20:11)

Ahoj cipralex beru presne rok. Rano celou tabl. ze zacatku jen 0,5tab.
Bolesti nesnesitelne nemam tak cadto, jen chvilkove. Je to mnohem lepsi. Vyssi chut do prace, vyborny spanek.
Mel sem silne bolesti svalu krcni patere, bolesti silne po zebry vlevo i vpravo, bolesti hlavy od oci, ocni slzeni a napeti, paleni ja hrudi, vyssi tlak, spatny spanek, bolesti stehovave po tele. Spilu s neurolem 0,5 a pozdeji 0,25 jsem po roce a pul stabilizovany, je zivot mnohem snesitelnejsi, plnovyznamovy :-)

Reklama

Přidat komentář