Reklama

Herbalife je svinstvo

strach (Ne, 3. 4. 2005 - 21:04)

už jsem to tady psala, jeden z těch, kterého ze svého subjektivního hlediska považuji za "nekvalitního" člověka i když možná "úspěšného" dealera, prodal jednomu mému členu rodiny v důchodovém věku tento přípravek na pročištěníorganizmu. ten se ve svých sedmdesáti tak pročišťoval, důvěřoval dealerovi jak dokáží je staří lidé, až se dopročistil k tomu, že mu doktor zjistil naprostou nevhodnost tohoto přípravku pro něj. projevila se u něj totiž zřejmě "spící" cukrovka. ne díky H, ale díky tomu dealerovi, kterému bylo zřejmě šumafuk, komu , jak starému člověku a jak "zdravému" H prodává. jinak jsem dealery nezkoumala. k názoru jsem dále použila pouze svůj dojem z různosti dealerů zde...prosím, zkus být trochu méně nalehavá a exaltovaná. neútočím na tebe ani na nikoho. můj názor může být zkreslený

fondana (Ne, 3. 4. 2005 - 21:04)

Ahoj - docela by mě zajímalo, kolik dealerů jsi si poslechla tak, aby jsi mohla porovnat jejich kvality? Proč ti připadali někteří rozumní a jiní ne? Kolik jich bylo? Já se ještě s žádným osobně nepotkala - jen se svým odrazem v zrcadle. Nevím, jestli jsi kluk nebo holka, tak promiň.

strach (St, 30. 3. 2005 - 20:03)

jo , argumenty rozumného člověka, mi přijdou přesvědčivé a toho, který se mi jeví jako nerozumný mě prostě nepřesvědčí, naopak odradí. No a???

Fondana (St, 30. 3. 2005 - 20:03)

Je roztomilé, jak se ti líbí názor jednoho "rozumného" člověka, zatímco jiní chudáci do tebe a do jiných tlučou argumentama a s váma to ani nehne. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde, že?Kdo chce, přečte si všechny příspěvky, aby si udělal obrázek. Někdy si myslím, že vám, oponentům, dělá dobře, když můžete dealery "nachytat na švestkách" a napadat je kvůli nedostatku informací. Faktem ale je, že proškolenému a kvalitnímu dealerovi nestačí pár řádků v diskuzi, aby někoho přesvědčil o kvalitě výrobku - trvá to i hodinu, než vysvětlí vše, co chce. Takže tím chci jen vysvětlit, proč už není o tento chat zájem.

Strach (Út, 15. 2. 2005 - 21:02)

Radek Česák, nevím, jestli jsi dealer HL, ale kdybys byl, tak bych ti i věřila. mluvíš klidně rozomně a snažíš se o objektivitu

Ivan distr. hel (Út, 15. 2. 2005 - 18:02)

Ahoj Zač. i dobře školený prodejce ti blahopřeje ke tvému rozhodnutí. Doufám, že se příjdeš pochlubit s výsledkem.

Helin (Út, 15. 2. 2005 - 17:02)

Ahoj začátečníku, doufám, že až začneš brát a budeš mít po týdnu první výsledky, přijdeš se pochlubit. Třeba někdo další uvěří a pomůže si od zdravotních problémů nebo nadváhy.

začátečnik (Út, 15. 2. 2005 - 17:02)

Předmět: Herbalife je svinstvo Autor: katae Datum: 30.11. 2004 8:39:33 Helin a Ivan jsou jen dobře proškolení prodejci (možná jsou jedna osoba)a jejich příspěvky jim slouží k pouze k účelu, aby nachytali další chudáky, kteří se budou ládovat předraženým nekvalitním zbožím, které škodí organismu.To nic nemění na faktu - je to prokázáno lékaři - že herbalife JE svinstvo, které ničí organismus. Když je to prokázáno že tyto produkty od Herbalife škodí lékaři tak proč v roce 2001 byly jejích produkty odsouhlaseny a podepsány hlavním hygienikem města prahy za zdravotně nezávadné?Produkty jsem ještě neměl šanci vyzkoušet ale zřejmě do toho půjdu,samozřejmě nejsem jelítko jako někteří zde a první si vše ověřuji.A pravě kopii tohoto rozhodnutí držím v ruce.Mohl bych tu napsat cele toto rozhodnuti vydáno Ministerstvem Zdravotnictví...Ale možná by mě pak někteří utloukli kšiltovkami :D ...Toť vše...a asi do Herbalife půjdu i když jsem tu slyšel to co jsem slyšel...Jinak přeji vám ?ať si roztrháte občanky...v šarvátce :D :P

Sambrolerez (Po, 14. 2. 2005 - 17:02)

No pročítam si to tadyk a nevěřím vlastním očím..Spousat lidí tadyk mluví a ani neví o čem...U tohodle jsem se bavil nejvíce...Jak už jsem tady psala:Předmět: Herbalife je svinstvo Autor: katae Datum: 20.1. 2005 8:55:12PRO VŠECHNY SOUDNÉ LIDI:- Já Vám nabízím životní styl založený na pravidelném stravování (např. každé 3 hod.) v menších dávkách, z toho polovina jídel z ovoce nebo zeleniny (poslední jídlo večer zeleninové)- je to vážně jednoduché a po pár dnech to děláte automaticky, ani nemusíte být vegetariáni a nemáte u toho hlad; čas od času si udělat úplnou očistu těla (nějaký druh půstu, pití zeleninových šťáv, kopřivového čaje...) a trochu pohybu (např. 3 cviky ráno, večer, proběhnout se - co komu vyhovuje, třeba se zapiště do sokola :-), není potřeba nic náročného.- Ziskuchtiví dealeři herbalifu Vám nabízí nahradit stravu chemickým sajrajtem.Tak samozřejmě, potřebují vydělat.Tak co, jak si vážíte svého těla? Budete mu dělat dobře a hýčkat si ho nebo podlehnete reklamě a budete ho likvidovat chemikáliema?No, herbalife je možná dobrá náhražka potravy pro kosmonauty na cestách do vesmíru, ale tady na Zemi by se tím určitě neživili ANI ONI.Tadyk asi někdo ani neví co si dáva na talíř natož odsuzovat něco co nikdy nevyskoušel...Víz članky tohoto typu...Přímo zde an servru...10 důvodů proč potraviny nezajišťují plnou výživnou hodnotu(http://www.doktorka.cz/run/redsys/vyziva/r-art.asp?id=1277)Nebezpečné dioxiny v naší stravě(http://www.doktorka.cz/run/redsys/vyziva/r-art.asp?id=1251)Kombinace pesticidů ve stravě představuje zdravotní riziko(http://www.doktorka.cz/run/redsys/vyziva/r-art.asp?id=1053)Dlouhodobá konzumace minerálních vod je riziková(http://www.doktorka.cz/run/redsys/vyziva/r-art.asp?id=2645)Průmyslově zpracované potraviny přispívají k nadvázehttp://www.doktorka.cz/run/redsys/hubnuti/r-art.asp?id=916No to je jen malý vyběr toho co tu na tomto servru je...Možná by autorka přízpěvku měla více zde čist podastatne članky než se zabývat zbytečnosti jako kybicovat...Na diskuzních forech...Ja osobně nemohu říci že herbalife je svinstvo...Nějak nahodně jsem se o něm doslechl...Všude jsem slyšel Podvod...Letadlo...Ale řekl jsem si že mých 127.7 kg nadváha je asi už moc zdravotní riziko...Parkrat jsem se snažil nějak hubnuou...ale bezuspěchu chuť na jídlo k nevdržení...Běhat jsme se stejně nedonutil...Tak jsem řekl obětuji teda korunu a uvidíme...No a mohu jen řici pravy opak názvuteto diskuse...Herbalife není svinstvo...Po dvou a půl měsícich uživáni Herbalife jsem o 15 kg lehči...a že stale hubnu mě vůbec nevadí...Taky se dívím kde se poděla má zahadna bolest mezi lopatkama jako bych tam měl vražený kul...A proč mě už nepáli žaha když sním něco co obsahuje více mouky...Jako gulášek,čerstyv rohlíček,a spousat pochutin...Ktere jsem si dříve musel odříkat abych neměl nepřijemne několikatihodinové pálení žahy...Že by to bylo tím že jsem přestal jist snídani a večeři kterou nahrazuji právě tímto produktem nevim dokud...Asi z kosmu :D(muheheheeh)...A asi proto ty že nejím snidani a večeři jsem přestal mit všeljake podivné chtě na pamlskoviny... ne to nebude tím že nejsem kosmonaut ...ani herbalifem...Teď mi všichni upřímně řekněte jak bych se cítil po skoro třech měcsícich kdybych jedl jen oběd?Bez herbalife?Kolik bych dodával tělu potřebnych živin?...Z jednoho jídla denně a kdo ví jak zdravého...Asi by mi nebylo nejlíp...Tak schválně ...Co jsem našel na netu...Co takhel dát si čokoládu?http://cokolada.unas.cz/Ziviny.htmlCo takhle dát si uzené?http://www.aerobics.cz/print.asp?from=vyziva&id=34A což takhle dát si herbalife...http://hubnout.aspweb.cz/druha.htmNo tím jen chci řict ať se každý zamyslí nad tím co řekne než si vše ověří...v mém připadě než vyzkouší...taky jsem tomu dřiv nevěřil ale podletoho jak se dnes cítim dobře tak sy msylim že zde někdo dělá řeči do větru...!!!

Radek Česák (Po, 14. 2. 2005 - 13:02)

Vážení, souhlasím s tím, co zde bylo řečeno o Herbalife!!! Pokud někomu něco nefungovalo, není to ve výrobcích, ale v distributorech. Musí se u toho totiž používat hlava, nejen peněženka. Pokud má člověk zdravotní problémy, nelze mu hned dát koňskou dávku, musí se začínat po malých dávkách a postupně přidávat, protože když má ten člověk hodně problémů, tyto problémy se mu zvírazní vlivem detoxikace. Proto se musí začínat pomalu a přidávat až po té, co se tělo vyčistí.Jinak to hubnutí nefunguje jako deficitní příjem potravy. Je to o tom, že se do těla dodá vše, co potřebuje (vitamíny, minerály, bílkoviny, sacharidy, tuky atd.). Pokud má tělo vše, nemá potřebu dělat si zásoby a začne hubnout. Velký důraz je kladen na protein, protože je potřeba udržet svalstvo, které je při klasických dietách rozkládáno, aby tělo získalo zdroj bílkovin, když je omezen ve stravě.Co se ceny programů týče, je potřeba vědět, že kdyby se někdo snažil klasickými potravinami přijmout tolik živin, které jsou ve výrobcích Herbalife, musel by toho spořádat velké množství, stálo by ho to dost sil a času, nevím, jestli by se to do něho vůbec vešlo, stálo by ho to rozhodně více peněz a navíc by se nedostal na takovou kalorickou hodnotu, takže by spíše přibíral na váze.

Krista (Ne, 6. 2. 2005 - 11:02)

Já nevím, co přesně Herbalife obsahuje, studovala jsem to jen zběžně, jen vím, že moje maminka trpěla lupénkou, mazala se celý život a nemohla chodit na veřejnost jinak než s dlouhým rukávem. Jediný Herbalife jí na to zabral a ona je dnes skoro bez problémů, má jen pár flíčků po těle. Vyzkoušela hodně přípravků a taky utratila moře tisíc, doktoři vyzkoušeli taky hodně; po tomhle sáhla, když jí to doporučila moje známá a vůbec nevěřila ve zlepšení. Cetla jsem par zkušeností na začátku a nechápu, jak to můžou lidi tak odsuzovat. Možná kdyby věděli, jaký je život s lupénkou a jak na ni lidi reagují, mluvili by jinak. Jsem za svoji maminku moc vděčná.

Monika (Ne, 6. 2. 2005 - 09:02)

Čtu pozorně tuto diskusi,protože jsem nyní ve stadiu rozmýšlení si zda Herbalife ano či ne, zda si ho mám koupit a udivuje mě,jak se Katae chová, je to hysterka,která napadá a uráží ostatní.Katae pokud se neumíš slušně chovat a doma tě to bohužel nenaučili,tak sem nechoď.

Fondana (Pá, 28. 1. 2005 - 23:01)

Nepoužívej laskavě slovo diskuze - protože ona hysterčí a já se směju....

! (Pá, 28. 1. 2005 - 15:01)

Fondanaty nemáš Katae co vyčítat, tvůj způsob diskuze je velmi podobný

Fondana (Pá, 28. 1. 2005 - 15:01)

Copak, děvenko - začínáš hysterčit? Fakt jsem se zasmála.

katae (Pá, 28. 1. 2005 - 13:01)

Jak už jsem tady psala:Předmět: Herbalife je svinstvo Autor: katae Datum: 20.1. 2005 8:55:12PRO VŠECHNY SOUDNÉ LIDI:- Já Vám nabízím životní styl založený na pravidelném stravování (např. každé 3 hod.) v menších dávkách, z toho polovina jídel z ovoce nebo zeleniny (poslední jídlo večer zeleninové)- je to vážně jednoduché a po pár dnech to děláte automaticky, ani nemusíte být vegetariáni a nemáte u toho hlad; čas od času si udělat úplnou očistu těla (nějaký druh půstu, pití zeleninových šťáv, kopřivového čaje...) a trochu pohybu (např. 3 cviky ráno, večer, proběhnout se - co komu vyhovuje, třeba se zapiště do sokola :-), není potřeba nic náročného.- Ziskuchtiví dealeři herbalifu Vám nabízí nahradit stravu chemickým sajrajtem.Tak samozřejmě, potřebují vydělat.Tak co, jak si vážíte svého těla? Budete mu dělat dobře a hýčkat si ho nebo podlehnete reklamě a budete ho likvidovat chemikáliema?No, herbalife je možná dobrá náhražka potravy pro kosmonauty na cestách do vesmíru, ale tady na Zemi by se tím určitě neživili ANI ONI.

katae (Pá, 28. 1. 2005 - 13:01)

Jak už jsem tady psala:Předmět: Herbalife je svinstvo Autor: katae Datum: 20.1. 2005 8:55:12PRO VŠECHNY SOUDNÉ LIDI:- Já Vám nabízím životní styl založený na pravidelném stravování (např. každé 3 hod.) v menších dávkách, z toho polovina jídel z ovoce nebo zeleniny (poslední jídlo večer zeleninové)- je to vážně jednoduché a po pár dnech to děláte automaticky, ani nemusíte být vegetariáni a nemáte u toho hlad; čas od času si udělat úplnou očistu těla (nějaký druh půstu, pití zeleninových šťáv, kopřivového čaje...) a trochu pohybu (např. 3 cviky ráno, večer, proběhnout se - co komu vyhovuje, třeba se zapiště do sokola :-), není potřeba nic náročného.- Ziskuchtiví dealeři herbalifu Vám nabízí nahradit stravu chemickým sajrajtem.Tak samozřejmě, potřebují vydělat.Tak co, jak si vážíte svého těla? Budete mu dělat dobře a hýčkat si ho nebo podlehnete reklamě a budete ho likvidovat chemikáliema?No, herbalife je možná dobrá náhražka potravy pro kosmonauty na cestách do vesmíru, ale tady na Zemi by se tím určitě neživili ANI ONI.

katae (Pá, 28. 1. 2005 - 13:01)

Jak už jsem tady psala:Předmět: Herbalife je svinstvo Autor: katae Datum: 20.1. 2005 8:55:12PRO VŠECHNY SOUDNÉ LIDI:- Já Vám nabízím životní styl založený na pravidelném stravování (např. každé 3 hod.) v menších dávkách, z toho polovina jídel z ovoce nebo zeleniny (poslední jídlo večer zeleninové)- je to vážně jednoduché a po pár dnech to děláte automaticky, ani nemusíte být vegetariáni a nemáte u toho hlad; čas od času si udělat úplnou očistu těla (nějaký druh půstu, pití zeleninových šťáv, kopřivového čaje...) a trochu pohybu (např. 3 cviky ráno, večer, proběhnout se - co komu vyhovuje, třeba se zapiště do sokola :-), není potřeba nic náročného.- Ziskuchtiví dealeři herbalifu Vám nabízí nahradit stravu chemickým sajrajtem.Tak samozřejmě, potřebují vydělat.Tak co, jak si vážíte svého těla? Budete mu dělat dobře a hýčkat si ho nebo podlehnete reklamě a budete ho likvidovat chemikáliema?No, herbalife je možná dobrá náhražka potravy pro kosmonauty na cestách do vesmíru, ale tady na Zemi by se tím určitě neživili ANI ONI.

Helin (Čt, 27. 1. 2005 - 21:01)

Jo a ještě něco, srovnávat šelmy - masožravce, který mají úplně jinak stavěný střeva, s lidma... To jsem nějak přehlídla. Víte, co je ta colon-hydro terapie ? Ze o tom pořád mluvím; každej odborník vám řekne, co dělá maso v tráv. traktu a jak dlouho tam zůstává. Selmy nemají střeva tak dlouhý a zakličkovaný (nebo jak to říct) jako my. Tymi, pošli svůj mail, jo ? Díky.

Helin (Čt, 27. 1. 2005 - 21:01)

Já ráda diskutuju, takže proto jsem se na to tady asi ještě nevykašlala. Ale musí jít o diskusi a ne o napadání. Možná by bylo zajímavý sejít se osobně, studuju psychologii a ověřila bych si, jestli některý poznatky opravdu sedí. Ale to sem nepatří, o HL Freud nic neříká ;o)))

Reklama

Přidat komentář