Reklama

Herbalife je svinstvo

Kačenka (Pá, 13. 10. 2006 - 13:10)

Tak já zrovna uvažuji, že si výrobky herbalife pořídím a mám z toho smíšené pocity

helio (Po, 9. 10. 2006 - 11:10)

Neberte to, lidi, pokud si jen trochu vážíte svého zdraví a svého těla.
To nevidíte, že ty "opěvné" nesmyslné příspěvky sem píší dealeři?
Oni jsou také oběti herbalifu. Společnost, se kterou mají sepsanou smlouvu je nelidským způsobem nutí prodávat a vnucovat se opravdu nehorázným způsobem.

L (Po, 9. 10. 2006 - 11:10)

Nevidm v tom zadny zazrak akorat vyhozeny penize.Mam to taky vyzkouseny.Muj nazor!Kdyz budes drzet dietu a jist zdrave zhubnes,stejna jako s nebo bez herabalife!

ivet (Po, 9. 10. 2006 - 08:10)

Produkty od herb.jim 3roky mám 20kg dole 30cm v pase.od dětství me boleli záda a byla jsem vedena 4,5roku na onkologii.vlastni neuvěřitelný výsledek zada me neboli a z onkologie jsem vyřazena.Lidi ani netuši co ty produkty dokáží.A jsou lide kteří tuto praci dělají aby si vydelali peníze a jsou tací kteří se divají nejprve na ty lidi kteří mají nějakej problem a až potom na peníze.Ja tvrdím že ty produkty jsou ůžasné a zadarmo za to čeho se da snima dosáhnout.VLASTNÍ SKUŠENOST

JK (Út, 3. 10. 2006 - 19:10)

Dala jsem se také zlákat na Herbalife. Pouze koktejly a čaj, ne jiné produkty. Za 3 měsíce jsem zhubla 10 kg. Nevím, zda měl takto silný účinek Herbalife nebo moje silná vůle nejíst a zůstat jen u koktejlů (místo snídaní a večeří).

Lucík (St, 27. 9. 2006 - 15:09)

Ahoj Kateřino,můžu se tě zeptat,jaké následky mělo užívání Herbalifu?Beru ho taky a teď nevím,co so o tom mám myslet. Předem děkuji za odpověď.

Naďa (St, 27. 9. 2006 - 10:09)

Milane,mám stejný názor jako ty.Nejhorší jsou názory právě neinformovaných,tedy nez vlastní zkusenosti,i když nejsem zastáncem žádných léčebných preparátů.Preferuji pouze zdravě jíst,zdravý pohyb a slunce na duši.

Milan (Ne, 24. 9. 2006 - 13:09)

Jak to tady čtu,tak negativní názory jsou jenom od těch,kteří nemají svojí vlastní zkušenost.Já už jejich produkty jím skoro rok každý den a cítím se perfektně.změnilo mi to život.zhubl jsem a zbavil jsem se vysokého tlaku.takže problém je vždycky v člověku,který to třeba užívá tak jak nemá.

pro Pavla (Pá, 22. 9. 2006 - 23:09)

Jeden z nejlepších příspěvků v tomto reflektoru.
Bylo by dobré možná to téma "míň jídla" trochu více rozvesti....
Ale je to perfektní trojice. Gratujujeme a děkujeme.
Honza

Ámos (Út, 19. 9. 2006 - 11:09)

Míšo, máš ukončenou aspoň pátou třídu?

Pavel (Út, 12. 9. 2006 - 11:09)

stručně: hodně pohybu, míň jídla, víc milování!

mimi (Út, 12. 9. 2006 - 10:09)

Tak se tě ptám !

Pavel (Út, 12. 9. 2006 - 09:09)

Funguje to, je to naprosto logický program, jde tam prostě o dietu a hlavně pohyb a celkově vnucovaná zdravá životospráva a životní styl. To je úspěch ke kondici popřípadě hubnutí. Bohušel herbalife na tom vytvořil ujetý psychologický marketing a proto ted prodává pikslu bezceného prachu a dobrou radu za takové peníze. Chcete zhubnout? Zeptejte se MĚ!

HL (Pá, 8. 9. 2006 - 12:09)

HOVNO !

Herbalajfáč (Pá, 8. 9. 2006 - 11:09)

ShapeWorks

HL (Čt, 7. 9. 2006 - 13:09)

Je to obyčejná zlodějina s běžnými, nijak zázračnými potr. doplňky! Předražené natolik, aby uživily tu pyramidu lidí nad námi. To říkám zodpovědně, jako jeho bývalý dealer a nadháněč blbců, jako jsem byl sám.

Martina (Čt, 7. 9. 2006 - 12:09)

Dosti dlouhou dobu mě trápila má váha.Hodně jsem sportovala, jedla pravidelně, pila, ale úbytek nepřicházel.Jediné, co mi pomohlo, byly připravky Herbalife. Okolí by nepochopilo, proč si podle nich huntuji jimi tělo. A musím říct, že i rodiče byli proti. Ti mi nakonec přesto moc pomohli, neboť celkem drahé produkty financovali.Zhubla jsem a nikdy jsem nebyla spokojenější! Vidět to v reklamě, taky neuvěřím. Šla jsem do něčeho, o čem mi řekla jedna poradkyně a rozhodně nelituji.

Venca Tlučhoř, (Po, 4. 9. 2006 - 14:09)

Nám málo dojila kráva, slepice nenesly a pes neštěkal - sotva jsme jim z dálky ukázali pikslu HL, hned se napravili!

J.Radina (Po, 4. 9. 2006 - 11:09)

Josef RADINA, Horažďovice

Před užíváním buněčné výživy jsem trpěl blokacemi bederní a krční páteře, měl jsem křečové žíly, začínající lupénku a hrozných 125kg. Po jednom měsíci jsem se zbavil všech problémů a také 15kg váhy. V současné době jsem zhubl už o neuvěřitelných 35kg.

Tadeusz (Po, 4. 9. 2006 - 11:09)

Herbalife, Odchudzanie, Diety odchudzaj?ce Herbalife na mojadieta.plDiety Herbalife na odchudzanie i nie tylko. Zdrowe diety odchudzaj?ce. Jak schudn?? - to proste diety odchudzaj?ce Herbalife. Kosmetyki Herbalife.www.mojadieta.pl/ - 31k - Kopia - Podobne strony
www.mojadieta.pl/">Herbalife, Odchudzanie, Diety odchudzaj?ce Herbalife na mojadieta.plDiety Herbalife na odchudzanie i nie tylko. Zdrowe diety odchudzaj?ce. Jak schudn?? - to proste diety odchudzaj?ce Herbalife. Kosmetyki Herbalife.
/www.mojadieta.pl/"

Reklama

Přidat komentář