Reklama

Pás cudnosti

zdenek (Čt, 26. 1. 2012 - 23:01)

Pánové, můj odkaz z 15.4....ahoj, mam zajem. Prosim o info na mail [email protected]

n (Čt, 26. 1. 2012 - 18:01)

Polib si prdel krávo.moje rec.Krava si mysli ze mi smrkne ctyri litry a bude me zamykat a ja si ani nevrznu pica.

Pavel (Čt, 26. 1. 2012 - 18:01)

Pánové, můj odkaz z 15.4....Lindo, být nezadaný, určitě bych do toho šel. Předvídám, že poptávka bude převyšovat nabídku :-)

ja (Čt, 26. 1. 2012 - 18:01)

Pánové, můj odkaz z 15.4....ahoj me by se to libilo a dokonce moc. Pokud mas stale zajem napis na mail sluzkaa&seznam.cz

b (Čt, 26. 1. 2012 - 17:01)

Polib si prdel krávo.

Linda (Čt, 26. 1. 2012 - 16:01)

Pánové, můj odkaz z 15.4. už opět platí

(přikládám abyste nemuseli hledat)

Ahoj, předem se omlouvám, jestli někoho pohorším, ale zajímal by mě názor zde přítomných pánů bez partnerky...

Pracuji v oboru pohostinství a po večerech (4x týdně) si přivydělávám jako striptérka. Napadlo mě, zdali by třeba pro nějakého pána bylo atraktivní, kdybych se stala jeho stálou klíčnicí :-) Byl bys permanentně zamčený a vždy 1x týdně bys zašel do baru, kde tančím, a díval se na mě. Potom bychom spolu odjeli k tobě, po vystoupení bývám unavená - takže bys mi připravil kafíčko a udělal mi třeba masáž chodidel, možná bych se nechala někdy i orálně uspokojit. Podle své nálady bych tě pak někdy odemkla a dovolila ti se udělat, někdy ne a musel bys čekat znovu celý další týden... Ale nechala bych ti na ten týden alespoň svoje kalhotky či něco jiného :-)

Velmi by se mi líbilo mít takovouto mužskou "hračku na dálku". Ale na sex se mnou zapomeň, ten nepřichází v úvahu. Pokud bys byl opravdu hodně hodný, možná bych tě výjimečně udělala rukou. Za pravidelný měsíční poplatek 4000 Kč bychom se vídali pravidelně 1x týdně. Líbilo by se to přítomným mužům?

A.H. (Út, 24. 1. 2012 - 16:01)

Spiderwire 2 je novější...máte někdo zkušenosti se Spidwirem?

cudnost (Út, 24. 1. 2012 - 13:01)

Spiderwire 2 je novější typ kovové klícky na penis. Na rozdíl od předchozího modelu je klícka tvořena sedmi spojenými kroužky. Penis je v klícce méně přístupný, ale zakončení klícky relativně velkými mezerami umožňuje jak komfortní hygienu, tak i erotické dráždění žaludu. Kroužek a klícka se nasazuje stejně jako u předchozího modelu.

Kendy. (So, 21. 1. 2012 - 22:01)

P.Í.Č.O.V.I.N.A.! Nekupuj si to.

Kendy. (So, 21. 1. 2012 - 22:01)

To by vtipný.. :-) Ještě...Asi tak.

g (So, 21. 1. 2012 - 22:01)

Ahoj,
Jsme 4 spolužačky...To by vtipný.. :-) Ještě tu o tý červený karkulce

A.H. (Čt, 19. 1. 2012 - 13:01)

to mi připadá jako pokus o krádež auta ...

Zájemce (Čt, 19. 1. 2012 - 13:01)

Ahoj,
Jsme 4 spolužačky...Hezky napsáno a co takhle nějaký kontakt? Napiště na sebe třebas e-mail.

No comment (Čt, 19. 1. 2012 - 08:01)

Ahoj,
Jsme 4 spolužačky jsme tak trošku bi a rády ponižujeme a mučíme pány, ovšem vše pouze dle našich pravidel. Setkání by probíhalo následovně:
Vysvleknu by jsi se úplně do naha a připoutáme tě za ruce a nohy, dále bude následovat to že se každá vyčůráme do skleničky a nalijeme ti to do pusy a ty to vše budeš pít pokud se budeš vzpouzet tak ti do pusy dáme trychtýř a prostě to do tebe nalijeme, čím více se budeš vzpouzet, tím z toho budeme mít větší legraci a nalijeme do toho tím víc. Taky ty se budeš muset vyčůrat do skleničky a vypít to. Takhle budeš muset pít průběžně celou dobu co budeš s námi těžko říct jak se které bude chtít to jistě chápeš.
Dále ti budeme mučit penis a koule, především různě mačkat, kroutit , pleskat mlátit vařečkou a podobně. Taky máme provázky tak tě budeme podvazovat a možná pověsíme na tvoje genitálie i nějaké závaží, vosk… nezapomeneme ani na tvoje bradavky.
Jinak se nesmíš vystříknout to musíš hlásit a my přestaneme s drážděním. To ale neznamená že se neuděláš jen ti před tím na penis dáme šroubovací svorku a velmi pevně utahneme a potom až ti dovolíme mít orgasmus ale semínko zůstane hezky v tobě a při tom ti budeme pleskat po kulkách. Svorku povolíme až po nějaké době, musí to asi šíleně bolet podle toho jak někteří pánové u toho křičí.
Pokud se ti to bude líbit a budeš mít zájem o další setkání tak ti nasadíme pás cudnosti a budeš muset alespoň týden tak vydržet.
Setkání by probíhalo tak že bys nás vyzvednul v Olomouci a jelo by se ke mně k Prostějovu mám tam po dědovi starší domek a něco jako dvoj-garáž je tam předělaná jako klubovna kam chodíme s holkama a taky tam ponižujeme pány.
Podmínky jsou především diskrétnost, co se týče financí tak já nepožaduji nic, já to dělám protože mě to baví ale neodmítnu dárek třeba bičík, důtky, pouta nebo něco takového asi chápeš co myslím, jinak kamarádky budou chtít něco na kredit, klidně kupon za dvě sta každé stačí.
Něco o nás:
Já jsem Karolína 19/178 – ráda mužům silou mačkám koule a poslouchám jak prosí abych přestala
Kamarádka Nikola 19/176 – velmi dominantní, ráda mlátí vařečkou velmi silně pány tak dlouho dokud se nerozbrečí.
Kamarádka Katka 18/170 – moc ráda provokuje tak že hladí pány a taky se na ně nahatá tiskne a vzrušuje je tak, taky si to před nima ráda sama dělá.
Kamarádka Lucinka 18/167 – je velmi perverzní , ráda dělá piss a taky ráda zasunuje různé předměty do penisu.
Pokud máš nějaké dotazy tak se ptej pokud se ti něco nezamlouvá nebo bys chtěl pozměnit tak raději ani neodepisuj.
V žádném případě žádný sex, možná tě ale taky kousneme do penisu ale to asi až když se více poznáme.
Čas máme od úterý do pátku vždy po škole po 14hod. akorát čas mámě většinou všechny krom lucky ta má čas jen v úterý středu a pátek.
Pokud tedy máš zájem tak napiš a hlavně pošly foto, bez fota nebudu odpovídat, pokud budeš chtít tak mohu poslat naše fotky

Max (Ne, 7. 2. 2021 - 19:02)

Dobrý den, stále někoho hledáte?
Napište na snap: jjura941

XT (Po, 16. 1. 2012 - 18:01)

Zdravím, žádnou jasnou...Ahoj Markét, se sportovní verzí mám osobní zkušenosti. co by tě zajímalo?

XT (Po, 16. 1. 2012 - 18:01)

Ahoj mám CB6000 a mám s...Ahoj, rada je jednoduchá, CB 6000 ti nevyhovuje, tělo na něj reaguje odmítavě, proto by jsi jej měl přestat používat, aby nedošlo k újmě na zdraví.

Petr11 (Po, 16. 1. 2012 - 14:01)

Zdravím, žádnou jasnou...Markéto, ozvi se mi na [email protected]. Pár zkušeností a typů bych pro tebe měl.

Markéta (So, 14. 1. 2012 - 16:01)

Zdravím, žádnou jasnou příčinu sem nezadávala. Už to tak bereme jako samozřejmost v našem vztahu. Pás je sice robustní ale nosit jde i déle, takže i pro milenku by byl vhodný (Michale). Už sem ale říkala, že je to dost nápor na nervy. Já už se dneska dočkala, ale půst mám nařízený až do úterka, tak mám na co se těšit. Nemá ještě nějaká žena zkušenosti? Hlavně chci manžela přesvědčit na ten sportovní pás tak jestli o tom někdo víte...

podivnykun (Pá, 13. 1. 2012 - 10:01)

Ahoj mám CB6000 a mám s ním problém. Když ho mám delší dobu na sobě, asi tak den a víc tak mi oteče předkožka. Po pár hodinách venku se zase srovná. Nicméně nepřipadá mi to jako správný stav a chtěl bych se zeptat jestli jste měl někdo podobný problém a jak to řešit.

Reklama

Přidat komentář