Reklama

Pás cudnosti

Ray (Po, 2. 1. 2012 - 15:01)

Tak ji nekomentuj nebo se jí...Proste malinko krava si chtel rict ne?:-D pardon za ten vyraz ale nesnasim lidi co se serou do veci po kterych jim hovno je, po pripade jen jejich nazor je ten spravny...

Daniel (Po, 2. 1. 2012 - 08:01)

Myslim že tebe nemá smysl...Tak ji nekomentuj nebo se jí tu už nezbavíme. Znám ji totiž z jiných diskusí, na kterých je "chytrá jak rádio". Navíc, podle toho co a jakým stylem tam píše, je to pravděpodobně velmi mladá holčina, takže bavit se s ní o těchto otázkách je "o hubu".

Ray (Ne, 1. 1. 2012 - 22:01)

Ja se rozhodl pro koupi fetish felix pasu tvaru y

set (Pá, 30. 12. 2011 - 17:12)

spřitelkyni jsme si pořídily před časem cb 6000 chrome,ale nyní po čase bychom chtěli koupit něco jiného,a to celokovový pas cudnosti ,ale ne neosteel ani masteel ,ale něco jiného v dostupné finanční relaci.Vyhlidli jsme si pas cudnosti od jineho vyrobce za slušnou cenu ,akorád nevíme recenzi na tento výrobek. Pokud někdo používá ,anebo spíše nosí pas cudnosti ghotic genital vypadá jako neosteel nebo m steel at se prosim ozve do této diskuze

Ray (Út, 27. 12. 2011 - 14:12)

Doporučovala bych nehta se...Myslim že tebe nemá smysl komentovat...

XT (Út, 27. 12. 2011 - 11:12)

Doporučovala bych nehta se...přesně tak, drž se popisu jak píšeš a nemůžeš udělat žádnou chybičku!

Dolly (Út, 27. 12. 2011 - 10:12)

Doporučovala bych nehta se vyšetřit s hlavou, dementi a začít něco pořádnýho dělat, abyste na podobný pitomosti neměli čas.

XT (Út, 27. 12. 2011 - 08:12)

Ahoj, tak jsem do včera...Buď zdráv Pavle,

Hm, tak to gratuluji k My-steel!! Mi se osobně hodně líbí! Teď už to nebude taková sranda jako v plastu :o)) Mne se konečně povedlo Neosteel zohýbat a uzpůsobit tak, by netlačil, nešel vytáhnout penis a nezpůsoboval otlačeniny – i přesto však používám odličovací tampónky – s těmi varlaty máš pravdu – zvláštní pocit, dokonce se špatně nosí trenýrky a lepší jsou slipy a nebo dámské kalhotky, nezařezávají se do slabin a nepůsobí nepříjemně. Také je vhodné používat intimku, ne vždy se povede vše perfektně vysušit. Napiš nějaké detaily o průběhu objednání pásu: jak probíhalo rozhodování o konkrétním typu pásu, komunikace, zaměření, jak dlouho jste na něj čekali atd…

Jak jsem se již nechal zde jednou slyšet – máš zlatou trpělivost, pustit svou přítelkyni s milencem na hory a sám zůstat doma a navíc ještě zamčený a ke všemu v novém páse který nemáš odzkoušený. Nechej si někde po ruce klíčky, kdyby se projevili otlačeniny. Můj osobní rekord bez újmy - otlačenin a jedním vydrážděním prostaty byl cca 120 hodin.

** (Po, 26. 12. 2011 - 15:12)

Ahoj, tak jsem do včera...Pěkná povídka. Kdy bude pokračování?

Pavel (Po, 26. 12. 2011 - 14:12)

ne do včera, ale od včera - pardon za překlepy.

Pavel (Po, 26. 12. 2011 - 14:12)

Ahoj, tak jsem do včera zamčený v shemale beltu - není to neosteel ale nějaká skoro identická kopie. Opravdu to na pohled vypadá, jako by pod pásem nebyl penis a varlata, ale uzamčená vagína. Zatím jsem si ještě nezvykl na to, že už svoje genitálie nevidím - v tom byl CB v čirém plastu fajn, i když vidět ho pořád scvrklého taky nebylo vždy povzbudivé.Přítelkyně si pro men nachystala překvapení - i když je pro men její kundička natolik zakázaná zóna, že i doma ji vidím vždy v kalhotkách a nikdy ne nahou, mohl jsem ji tentokrát vylízat - sama si na men nasedla. Mělo to jeden důvod - nechala si nad kundičku pořídit tetování - srdíčko se jménem milence.Zvláštní pocit lízat svou holku a koukat ne jméno jiného chlapa na nejintimnější části jejího těla. Naštěstí je to jen dočasné tetování. Zétra spolu odjíždějí na chatu a vrací se až po Silvestru. Já budu doma, orgasmus mám slíbený až v novém roce.

Asdfgh (Ne, 25. 12. 2011 - 20:12)

Proč jsou ty pásy cudnosti tak drahý? Chtěl jsem si koupit CB6000, ale nejlevnější stojí 2985,- Kč... 1/4 svýho platu za to rozhodně dávat nebudu... :/

Ray (So, 24. 12. 2011 - 09:12)

mám tenhle typ,je...Hoď mi sem dyztak mail, jestli te muzu poprosit, muzem hodit kus reci:-)

crash (So, 24. 12. 2011 - 08:12)

mám tenhle typ,je nenápadný a s trochou šikovnosti se dá čúrat i ve stoje http://www.fetisch-felix.de/shop/product_info.php/info/p33_CS-100-Keuschheitsguertel-fuer-Maenner.html

Ray (So, 24. 12. 2011 - 00:12)

dostal jsem nový pás typu Y...muzu se zeptat jaky konkretne pas mas? po pripade nekde prohodit par slov, vyzistit nejake info:-)

crash (Pá, 23. 12. 2011 - 17:12)

dostal jsem nový pás typu Y 1 prosince a je pohodlný a z řemínky přez zadek nepřekonatelný,v místě zámku to po několika dnech tlačilo,ale vyžesil jsem to vatovým tamponem a po 23 dnech uzamčení s vyjímkou na umytí pod dohledem jsem spokojen a moje paní také.Zýtra mám slíbený výstřik to bude super ježíšek,těším se jak malí ani snad nedospím.

Petr11 (Pá, 23. 12. 2011 - 11:12)

právě že není žádný...Jak se to u tebe zejména projevuje? Hezké cudné Vánoce i celý rok 2012!

XT (Čt, 22. 12. 2011 - 14:12)

právě že není žádný plán.

Jirka (St, 21. 12. 2011 - 18:12)

přátele, dneškem nabíhám...kolik je v predbeznem planu?

XT (St, 21. 12. 2011 - 12:12)

přátele, dneškem nabíhám na 4 den vneosteelu bez odemčení. pozvolna pociťuji abstinenční příznaky.

Reklama

Přidat komentář