Reklama

Pás cudnosti

Jirka (Po, 9. 3. 2009 - 18:03)

Haha, nenapsal bych o sice tak peprne ale musim souhlasit s predeslym komentarem anonyma!
Koneckoncu - proc si jen nevymenovat adresy na email a diskuze tady nemusi byt nikde zadna,zeano. Tito lide to tady fakt vzdy jen zabiji.

Návštěvník (Po, 9. 3. 2009 - 18:03)

tohle me fakt sere!!je to anonymni, diskuze je tady pro vsechny zajimava a zase to presouvani na soukromej mejl.jdete s timhle uz do prdele debilove.

Lenka (Po, 9. 3. 2009 - 14:03)

Ahoj Petře, už jsem Ti napsala na mail. Dík moc za ochotu.

petr (Po, 9. 3. 2009 - 08:03)

Ahoj Lenko,
Nemám zájem se nějak prezentovat na veřejném webu

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2009 - 17:03)

Lenko jde o to nic neprehanet. Kdyz ho nechas tyden dva, mozna tri nevystrikaneho tak mu tim zadne problemy nezpusobis a on bude nadrzeny a pozorny a sam si pak orgasmu o to vic uzije. Mela bys ho vystrikat kazdych 10-14 dni, coz bohate staci na to, abys ho udrzovala nadrzeneho a pritom mu to doprala.

Lenka (Ne, 8. 3. 2009 - 12:03)

A není to potom i nezdravý? Navíc sem slyšela, že pokud chlapi nemají pravidelný výstřik, tak je u nich vyšší riziko rakoviny prostaty, nehledě na to, že se jim potom i snižuje libido, že to tak mají třeba kněží. Je na tom něco pravdy. Já zas nechci docílit toho, že ten můj na to nakonec ztratí chuť a dá přednost chlapům v hospodě a žádnej takovej trest nepomůže. Nehledě na to, že způsobit mu i fyzickou nemoc taky samozřejmě nechci. Mám ho hrozně moc ráda.

Klárka.028 (Pá, 6. 3. 2009 - 21:03)

Lenko,ono ani tak nejde o to přítele trápit, to já taky nedělám, ale aby to mělo právě ty pravé účinky, tak je důležité ho občas potrestat.Ty chlapi stejně vždycky něco provedou! A je nejlepší a asi i ideální ten trest na min. 14 dní! Ale to je musíš ještě pravidelně vzrušovat a samozřejmě si to nechat hodně často udělat. To pro ně není trápení a z vlastní zkušenosti musím podotknout,že jim to fakt svěčí! Ty přeplněný koule uchlapa jsou k nezaplacení! A taky ho můžeš odemknout nechat se souložit a zakázat mu vystříknout,jen ho musíš hned zase zamknout! Je to pak paráda!

Lenka (Pá, 6. 3. 2009 - 12:03)

Fíííha, to sem ani nečekala, že to má takový účinky. Dost silně o tom uvažuju. Mě ani tak nejde o to přítele trápit, ale apíš, aby byl ke mně pozorný a aby se sex netočil jen kolem toho, jesi se udělal nebo ještě ne.

Dastyness (Čt, 5. 3. 2009 - 20:03)

Aki to je sice pravda ale omotat může i muž ženu takže je to 1:1.

martin (Čt, 5. 3. 2009 - 19:03)

Jsi šťastný muž, závidím Ti.

Fanny (Čt, 5. 3. 2009 - 19:03)

Dík

Tomtom (Čt, 5. 3. 2009 - 15:03)

Moje přítelkyně mi také odpírá orgasmus při souloži a je to pro ní už víc jak dva roky uplná samozřejmost.Má názor,že můj výstřik je pro ní a né pro mě!Tak můžu vystříknout jenom když ona to chce a má chuť na to moje semeno.Jinak mi před milováním prostě řekne,že miláčku dneska nesmíš vystříknout, zakazuji ti se udělat a já to musím respektovat.Jasně, že ví jak mě po tom dlouho bolí koule,ale strašně se jí to líbí jak mám natlakovaný a nateklý koule,ještě se s nima mazlí a průběžně je denně hladí.Je to občas k zešílení.Udržuje mě v neustále nadrženým stavu, je to tak prý pro ní nejlepší.Jo a prý mě tím odpíráním výstřiků trénuje na větčí a větčí výdrž a asi se jí to i daří.Jinak jsem v CB3000 zamčený pořád a jsem rád, když mě to udělá aspoň 4x do měsíce, já jí to musím dělat skoro denně,ale dělám to moc rád.

zahnutá tramvaj (Čt, 5. 3. 2009 - 14:03)

každého uchylaka ráda přivítám v praze na 4 koleji náměstí v 17.46 to tama projíždím v plné rychlosti, tak se tam můžete postavit.:)

petrs (Čt, 5. 3. 2009 - 14:03)

lidičky,už je nás tu spousta,pojďte si sednout někam na kafe a našim klíčnicím rádi koupíme vínečko.Můžou přijít i ti,kteří o tom zatím jen přemýšlí.Měli by jste zájem?

milan (Čt, 5. 3. 2009 - 14:03)

nosi se tam jen jeden zubaty.

zahnutá tramvaj (Čt, 5. 3. 2009 - 14:03)

Dřív když byl třeba i malý 6 letý kluk přistižen při nějaké masturbaci apod., tak mu za trest nasadili pás cudnosti a musel jej nosit nepřetržitě třeba i rok. Naštěstí už je to pryč, tak nevím pročněkteří uchylové si v tom tak frčí.

Fanny (Čt, 5. 3. 2009 - 14:03)

CB mám od úterý, klíče má žena. Mám pocit, že mi to poteče ušima. Ale řekl jsem jí, že se podřídím jakémukoli jejímu rozhodnutí. Také nosíte v CB ty "zubaté" díly proti erekci (všechny 3 nebo jeden)?

Lukas (Čt, 5. 3. 2009 - 11:03)

Dámy je vás čím dál víc co máte muže a přítele zamčené. Já mám už čtvrtý rok zamčený penis v CB 3000 a manželka je s tím spokojená. Docela často po mě taky chce abych jí šoustal i v trestu,ale přikáže mi, že nesmím vystříknout, jinak dostanu trest další tři týdny bez výstřiku a ona je vždy dodržela.A kdyby mi ubrala týden za to, když to nevydržím a po sobě to sním,tak to taky zvládnu. Pak jde se mnou do koupelny sama si mě umyje abych si to tam neudělal sám a hned mě zamkne.Má na to samozřejmě právo a ona si rozhoduje jak moc mám být nadržený a kdy chce abych stříkal a kdy to prostě nechce. Taky mě pak bolí hodiny varlata a i když jí musím často pravidelně uspokojovat jinými způsoby.Máme ten připínák a hodně ho používáme. Nejdýl jsem byl bez výstřiku 28 dní, ale čtrnáct dní je u nás každou chvilku. Prostě vždycky něco podělám a nedomyslím to.Sám za sebe můžu říct, že jsem ale hodně pozorný a hodný, moc se snažím ji nějak nenaštvat. Navzájem se o sebe staráme, mazlíme se, já jí to dělám i když u mě je to vzrušení k nevydržení a ona to moc dobře ví, tak jsme si strašně moc blízký a milujeme se.Jsme manželé už 11 let!

Akia (Čt, 5. 3. 2009 - 11:03)

Dastyness: Každá žena, když je chytrá, si dokáže muže otočit kolem prstu.

Dastyness (Čt, 5. 3. 2009 - 11:03)

Ale Aki na to co píšeš musí byt povaha hlavně ze strany muže,nikoho nepřevychováš a pokud si to myslíš tak jsi hodně naivní,dá se pouze dohodnout na určitých pravidlech a to musí byt muž submisivní,chtěl bych vidět jak by jsi do toho nutila dominantního.

Reklama

Přidat komentář