Reklama

Pás cudnosti

Peter (Út, 10. 3. 2009 - 18:03)

Viktore, nech Kláru napokoji, je to pipka, která si myslí, že normální mužskej má pošramocený ego a její subík se zamknutým ptákem je hvězda.

Viktor (Út, 10. 3. 2009 - 18:03)

Klára: Tvůj muž provozuje nekonečné dýchánky po hospodách a nechá tě po domluvě čekat dlouhé hodiny a ani nezavolá? To je podle tebe hodně vzdělaný a inteligentní muž? To si děláš srandu ne?

Macela (Út, 10. 3. 2009 - 18:03)

No já nevím, mě se líbí spíše zdravě sebevědomí muži. Tímto u mě muž naprosto ztrácí svoji osobnost. Jo a ten "urolog", co tu psal z noční služby, měl službu tak možná na vrátnici. Žádný lékař by nemohl nic takového napsat. Zejména ne to, že se masáží prostaty vytěsní sperma z varlat - to je naprostá pitomost. Masáží prostaty může dojít pouze k samovolnému výtoku semenné tekutiny, která je nashromážděna v prostatě - žláze předstojné. S varlaty to nemá nic společného, protože ty produkují pouze spermie, které putují chámovody do prostaty.

Klárka.028 (Út, 10. 3. 2009 - 16:03)

Pánové,mluví tady z Vás pouze pošramocené ego a nevím co tímhle chcete dokázat.Můj přítel není vůbec žádná bačkora a musím Vám říct,že je ve všech směrech života velmi úspěšný muž!A jak se říká má v životě hodně ostré lokty.Je hodně vzdělaný a inteligentní.Jsem přesvědčená,že by Vás strčil do kapsy kdy by se mu zachtělo a proto ho taky tak miluju.Bohužel právě proto, že je tak uspěšný a pohledný je v jeho okolí pořád moc sexuálně žádostivých lovkyň a pro jejich atraktivitu jim není nic svaté!Protože má chlap tak silný sexuální pud a chtíč který mu dala příroda, nebylo se čemu divit, když dnešní ženy se neskrývaně nabízejí a je posilněn dávkou alkoholu,že odolat se někdy nedá i když mě opravdu miluje!Ani jeden jsme nechtěli zničit náš vztah,tak jsme se domluvili na tomhle řešení.Příroda mu dala velký chtíč,kterého se dalo takhle využít, tak mimo to že se u nás atmosféra příjemně zklidnila,tak že občas dostane trest nějaký čas bez výstřiku za něco co mi provedl,musí akceptovat.Ví že ten trest mu nedávám pro nic za nic.Třeba za to,že na něho po domluvě pořád někde čekám dlouhé hodiny a ani nezavolá,nebo ty nekonečné dýchánky po hospodách.Tohle,že nemůže vystříknout třeba čtrnáct dní je neuvěřitelně učinné na to aby se polepšil a taky už mi takové nervy přestal víceméně dělat,ale dál se na tom pracuje!No a když se milujeme a já chci aby nevystříkl, tak mě zatím vždycky vyhověl a už si zvykl,že jeho orgasmus je za odměnu a taky ví,že když už na to dojde tak mu to udělám několikrát po sobě až omdlívá slastí! Náš vztah získal úplně jiný rozměr a je to teď nádherný.Jeden druhého si strašně moc vážíme a konečně máme reálnou, společnou budoucnost a perspektivu!Klára

Peter (Út, 10. 3. 2009 - 14:03)

V rámci sexuálních hrátek na jeden večer nebo den možná. Kdyby mi to potom nechtěla sundat, šel bych do garáže, tam se toho zbavil i za cenu hrozícího poranění. Potom bych ji vojel takovým způsobem, že by se jí zavařila a šlo by jí to nosem. O tom kdy budu nebo nebudu ejakulovat rozhoduji pouze JÁ, jinak bych nebyl chlap ale nějaká podpantoflní subka!!! Nechápu jak to může některým ženám imponovat, že mají doma takové bačkory. Pokud se ti chlapi nedokážou ovládat a chovají se promiskuitně, neměli jste si je brát. Civilizovaný muž v tomto století a v těchto zeměpisných šířkách imponuje ženě tím, že si jí váží, dobrovolně jí pomáhá, dokáže se ovládat, ale při tom všem musí zůstat chlapem se vším co k tomu patří!!! Normální zdravej a inteligentní chlap si nenechá zamknout ptáka do nějaké klece na 14 dní nebo i déle.

T. (Út, 10. 3. 2009 - 13:03)

Přesně tak, absolutně nechápu, že se některá z dam smíří s tím, že má doma takového "chlapa" (uvozovky záměrné), kterého musí k věrnosti DONUTIT tímto způsobem. Kam jsme to dospěli...

Viktor (Út, 10. 3. 2009 - 12:03)

Kdyby Pánbůh nebo příroda nechtěli, aby měl muž tak silný sexuální pud, neobdařili by ho takovým chtíčem. To co tady píšete je nejen proti zdravému rozumu, ale je to i nezdravé a nejen fyzicky, ale zejména psychicky. Ničíte mužské ego v té nejcitlivější oblasti a to takovým způsobem, že v muži časem vypěstujete závislost a je vám za to vlastně vděčný. Otázkou je, jestli je to ještě potom muž, když nerozhoduje sám za sebe ve věcech, které jsou mu nejpřirozenější a jestli nemáte doma vlastně všehoschopné eunuchy s koulema.

koko (Út, 10. 3. 2009 - 11:03)

Záměrně sem překopírovávám příspěvek urologa z jiné diskuze na tomto webu:

19. 1. 2009 04:43:47, Urolog
Denne mam v ordinaci pany se zbytnelou prostatou, s problemy s mocenim a ejakulaci. Vybornym prostredkem jak takove potize oddalit je denni sex a v pripade ze se toho nedostava tak masturbace. Kazda zena, ktera sveho muze ma opravdu rada by ho naopak mela podporovat.

Který z nich si zajišťuje dostatečný přísun pacientů? Nebo se jedná o jednoho a toho samého lékaře? Nebo jeden z nich, nebo oba nejsou vůbec lékaři?

milan (Út, 10. 3. 2009 - 07:03)

oooo dekujem za nazor odbornika.jsem rad,ze sem chodi nekdo,kdo nam rekne jak to vlastne je po odborne strance.Diiky

Lékař z urologi (Út, 10. 3. 2009 - 04:03)

Stalo se mi, že do ordinace mi telefonovalo několik žen a zajímalo je, jak je to v souvislosti s touto tématikou ohledně odpírání orgasmů u mužů, zda je to může nějak poškodit a několik dalších otázek na které se tu pokusím při své noční službě odpovědět. Předně jsem pro užívání tohoto polykarbonátového dnes už dost modního a velmi účinného zařízení, s určením pro dlouhodobou aplikaci a to z mnoha důvodů.Nejen tedy, že to mužům prospívá ze zdravotních důvodů,ale také to má velký vliv na jejich chování a úctě k partnerkám, tím myslím, že jsou jejich svazky obvzlášť pevné, když už žijeme v době ve které padly veškeré morální zábrany a tabu. Tak tedy pokud vezme partnerka sexualitu svého partnera do svých rukou,tak tomu jedině tleskám. Dámy se tedy ptaly, když při modifikaci svého partnera a úpravě jeho chování zvolí cestu odepření jeho ejakulace, na jak dlouhou dobu v týdenních blocích je možné v rámci potrestání partnera,neumožnit ejakulaci? Tak tedy říkám, že úplně bez problémů a nějakých zdravotních potíží a to za ideálních podmínek,(čistota,hygiena atd.) je možné odepřít muži ejakulaci až 5 týdnů bez přerušení,ale ten 6 týden už by mělo dojít k mužovo uvolnění, buď standartní cestou, nebo prostřednictvím masáže prostaty, vytěsněním sperma z varlat!Po dobu odpírání orgasmu u muže, je možné pokud žena má potřebu využít mužovo penis,aby trvala na tom, že si výslovně nepřeje,aby muž ejakuloval a muž pokud svojí partnerku miluje a hlavně si jí váží, toto její rozhodnutí a přání plně respektoval!(Je to tedy i pro jeho zdravotní dobro i když ten slastný pocit z orgasmu by rád prožil)Žena může takto bránit svému muži v ejakulaci i mnohokrát po sobě a to i když dochází k penetraci mužova údu do vagíny při klasické souloži mezi partnery.Každý muž ví dobře dopředu kdy se mu blíží ejakulace a tak i třeba po čtrnácti dnech odpírání je schopen na přání partnerky ovládnout své pokušení a neejakulovat!
Ovládnutí ejakulace zlepší nejen sexuální život , ale i celkové zdraví u muže.
Přepíši Vám tady jeden krátký uryvek z odborné literatury:
Zapomeňte na ejakulaci, hlásají lékaři. Její oddalování prý zvýší tělesnou energii, zajistí dlouhověkost a hlavně výrazně zlepší sexuální život.
"Po prvním přerušení jsem získal sílu, po druhém jsem cítil, jak se mi zostřil zrak a zbystřil sluch, po třetím odešly všechny mé neduhy, po čtvrtém jsem vnímal, jak se zlepšuje stav mých orgánů, po pátém mi začala klidněji v cévách proudit krev, po šestém mi zesílil pas, po sedmém mi zůstaly statné boky a nohy, po osmém zářilo celé mé tělo, po devátém jsem cítil, že budu déle žít, a po desátém se cítím jako v nebi," tak popisuje staročínský příběh Caj-chung Šen ve své knize Léčivá síla sexu.

Praktikování cvičení při odpírání, díky nimž se muž naučí ovládat svou ejakulaci, je podle čínských lékařů základ pro zkvalitnění sexuálního života, ale i pro zlepšení zdravotního stavu a celkové omlazení.
První zmínky o léčivých a omlazovacích účincích spojených se zadržováním a oddalováním ejakulace nacházíme již ve druhém tisíciletí před naším letopočtem ve starověké Číně. V této dávné době byly sepsány první lékařské knihy

milan (Po, 9. 3. 2009 - 22:03)

svatá pravda,lidi,neblázněte,tady Vás nikdo neukousne,maximalne vám někdo vynada za pravopisný chyby.Ale to jsou lidi,kteří k nám nepatří.Nebuďte prosím zbabělí a pište sem,díky všem,co nemají strach.

Jirka (Po, 9. 3. 2009 - 18:03)

Haha, nenapsal bych o sice tak peprne ale musim souhlasit s predeslym komentarem anonyma!
Koneckoncu - proc si jen nevymenovat adresy na email a diskuze tady nemusi byt nikde zadna,zeano. Tito lide to tady fakt vzdy jen zabiji.

Návštěvník (Po, 9. 3. 2009 - 18:03)

tohle me fakt sere!!je to anonymni, diskuze je tady pro vsechny zajimava a zase to presouvani na soukromej mejl.jdete s timhle uz do prdele debilove.

Lenka (Po, 9. 3. 2009 - 14:03)

Ahoj Petře, už jsem Ti napsala na mail. Dík moc za ochotu.

petr (Po, 9. 3. 2009 - 08:03)

Ahoj Lenko,
Nemám zájem se nějak prezentovat na veřejném webu

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2009 - 17:03)

Lenko jde o to nic neprehanet. Kdyz ho nechas tyden dva, mozna tri nevystrikaneho tak mu tim zadne problemy nezpusobis a on bude nadrzeny a pozorny a sam si pak orgasmu o to vic uzije. Mela bys ho vystrikat kazdych 10-14 dni, coz bohate staci na to, abys ho udrzovala nadrzeneho a pritom mu to doprala.

Lenka (Ne, 8. 3. 2009 - 12:03)

A není to potom i nezdravý? Navíc sem slyšela, že pokud chlapi nemají pravidelný výstřik, tak je u nich vyšší riziko rakoviny prostaty, nehledě na to, že se jim potom i snižuje libido, že to tak mají třeba kněží. Je na tom něco pravdy. Já zas nechci docílit toho, že ten můj na to nakonec ztratí chuť a dá přednost chlapům v hospodě a žádnej takovej trest nepomůže. Nehledě na to, že způsobit mu i fyzickou nemoc taky samozřejmě nechci. Mám ho hrozně moc ráda.

Klárka.028 (Pá, 6. 3. 2009 - 21:03)

Lenko,ono ani tak nejde o to přítele trápit, to já taky nedělám, ale aby to mělo právě ty pravé účinky, tak je důležité ho občas potrestat.Ty chlapi stejně vždycky něco provedou! A je nejlepší a asi i ideální ten trest na min. 14 dní! Ale to je musíš ještě pravidelně vzrušovat a samozřejmě si to nechat hodně často udělat. To pro ně není trápení a z vlastní zkušenosti musím podotknout,že jim to fakt svěčí! Ty přeplněný koule uchlapa jsou k nezaplacení! A taky ho můžeš odemknout nechat se souložit a zakázat mu vystříknout,jen ho musíš hned zase zamknout! Je to pak paráda!

Lenka (Pá, 6. 3. 2009 - 12:03)

Fíííha, to sem ani nečekala, že to má takový účinky. Dost silně o tom uvažuju. Mě ani tak nejde o to přítele trápit, ale apíš, aby byl ke mně pozorný a aby se sex netočil jen kolem toho, jesi se udělal nebo ještě ne.

Dastyness (Čt, 5. 3. 2009 - 20:03)

Aki to je sice pravda ale omotat může i muž ženu takže je to 1:1.

Reklama

Přidat komentář