Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Mr.Smtih (Ne, 7. 5. 2023 - 14:05)

A ty nemáš zatím tuhle zkušenost?

Tamara (Ne, 7. 5. 2023 - 20:05)

Bohužel nemám

Fhvfh (Ne, 7. 5. 2023 - 22:05)

Mám pejska. Žena si ho chválí.

Jirka (Po, 8. 5. 2023 - 00:05)

Ahoj moc rád bych chtěl bít u toho jak pes mrdá ženu a potom jí pěkně vylízat kundu ? Můj tel: 722 452 778

Tamara (Ne, 7. 5. 2023 - 13:05)

Já to psala též upřimně a i předchozích příspěvcích jsem psala, že mě to vzrušuje.

brenda zrzka (So, 6. 5. 2023 - 20:05)

Rada ukazi.:o) [email protected]

Mr.Smith (Čt, 4. 5. 2023 - 14:05)

Škoda, že Lenka asi vážně skončila. Krásně jsem si u toho honil. Líbí se mi, když jsou lidé otevření a nebojí se si sex pořádně užít.

Tamara (Čt, 4. 5. 2023 - 23:05)

I ja si to dělala:)

Anonym (Út, 28. 11. 2023 - 19:11)

Ahoj

Mr.Smtih (Ne, 7. 5. 2023 - 13:05)

A jsi ta Tamara a nebo jen chlap co se vydává za ženu? Já to napsal upřímně, jsem chlap.

Tamara (Ne, 30. 4. 2023 - 02:04)

Lenko, ten blbec už je snad pryč, tak mi dopřej zase něco hezkého:)

Lenka (Ne, 30. 4. 2023 - 03:04)

Omlouvám se Tamaro i všem ostatním, ale nebudu už sem žádné příspěvky dávat. Aby mě někdo obvinival že lžu a aby mě urážel. Oto opravdu nestojim. Onlouvám se.

Tamara (So, 1. 7. 2023 - 22:07)

Ahoj Lenko, nemáš zase nějaké zážitky, snad ten blbec už sem nepoleze.

Lenka (Pá, 7. 7. 2023 - 04:07)

Ahoj Tamaro.Víjmečně napíšu.S pejskem si pořád.užíván i mamka.Zatím nás to sním neomrzelo ba naopak.Uvažujem že by jsme si pořídily štěně,ale to je zatim ve hvězdách.Nedávno mi mána koupila dárek.Byl krásně zabalen.To jsme byli sami doma.Kdyš mě ho dávala řekla že doufá že se mě bude líbyt.Celâ nadšená jsem ho přední rozbalila a z krabičky jsem vindala umělej černej koňskej penis.Máma hned nato,že sice není pravej a že bych asi tohp pravího,ale myslela že bych aspoň zatim měla umělém a mohla na něm yrénovat, než bych ttřeba v bydoucnu okusila pravího.Ani nevíš jakou mě mâma udělala radost a rozhodně to není zádní šidítko.Změřila jsem ho a na dílku má rovnejch 40 cm a tloušťka 7cm.Somozřejmě že jsem ho musela hned zkusit.Slíkla se a poprosila jsem mámu jesti by mi nepomohla .Roztáhla sem nohy a začla si dráždit klitoris,abych byla krádně mokrá na zásun.Když jsem byla dostatečně mokrá poprosila sem mámu aby mě ho tam začla pomalu strkat.Zprvu to nebylo jednoduché.Kundička nebyla na takového mácka dost roztáhlá.Musela jsem si přitom ještě dráždit klitoris,aby měla více šyávičky na toho macka.Nakonec do mě zajel žalud,ale měla sem pocit že mi to roztrhne píču.Poprosila sem mámu aby mi sním začla pomalu kmitat dovnitř a ven.Máma sním začla pomalu kmitat.a přitom jsem cítila jak mi pomalu zajíždí hlouběji.do mě.Kundička si začínala pomalu na tu tlouštku zvikat.Mâma sním jemně klouzala ven a dovnit a já si u toho dráždila klitoris.Ale to jsem už cítila jak to na mě jde.Řekla sem mámě aby trochu přidala.Zachvilku jsem se už svíjela v orgasmu až země ten umělák vyklouzl a hned se vyhrnula i má štáva.Ležela jsem a cítila jako by vemě bylo snat 5 chlapů najednou.Děkovala jsem jí zato a zeptala se kolik do mě vjelo.Když jsme to změřily tak jsem v sobě měla 10 cm.Myslela jeem že to není ani možní.Mâma mě obdivovala že jsem to na poprvé tak zvládla.Nečekala vůbec že to domě zajede.Ale zprvu to moc příjemní nebylo až když jsem byla dostatečně mokrá a lépe to ve mě klouzalo.Ještě jsem mámě zaten super dárek poděkovala aže mě pomohla.Ona mi zas děkovala za ti chlapce se kterejma opčas šuká.Mám super mámu a mám jí moc ráda co promě údělala a dělá.

Default User Image
Ahoj lenka (Ne, 3. 9. 2023 - 09:09)

Ešte chceš toho pejska

Tamara (Pá, 7. 7. 2023 - 07:07)

Ahoj Lenko, děkuju, že ses ozvala a mohla jsem si to zase od tebe přečíst.

Návštěvník (Pá, 7. 7. 2023 - 07:07)

Zkus psát, když jsi pouze úchyl a ne úchyl sjetý. Ty gramatické chyby rvou uši, šťávo.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 12:04)

Nepřestávej sem přispívat, ten blb ti za to nestojí, aby tě nějak rozhodil. Kdo ví, jestli tohle nedělá i jinde, minimálně o dvou diskuzích vím, že tam nějaký magor ostatní napadá a asi mu to dělá dobře. Dnešní doba takovým debilům přeje.

Tamara (Út, 25. 4. 2023 - 06:04)

Kašli na ně, nás to zajímá, vždycky se najde nějakej blbec všude, budu ráda, když budeš pokračovat, přítel to taky čte a moc se mu to líbí,měla mamka návštěvu?

Lenka (Út, 25. 4. 2023 - 06:04)

Nehodlám tady ze sebe dělat blku. Omlouvám se Tamaro

Reklama

Přidat komentář