Reklama

SÁDROVÁNÍ

Radka (St, 7. 1. 2015 - 11:01)

A budou ty sadry aspon...No, asi nechodící a pod koleno, naštěstí! Mít celé nohy v sádře bych asi nedala.. :-( a na 2 měsíce :-( Tebe to zajímá?? Jak budu fungovat teda nevím... Bydlím v rodinném domku, kde jsou schody. :-( Má někdo podobné zkušenosti s tímhle stavem? Poraďte, prosím. Vážně mám obavy. Díky.

Tomas (Út, 6. 1. 2015 - 19:01)

Aha, no, byla jsem na nervy,...A budou ty sadry aspon chodici? Jestli ano a jestli budou jen pod koleno, tak to s berlema pujde. Na jak dlouho je budete mit?

Radka (Út, 6. 1. 2015 - 19:01)

Aha, no, byla jsem na nervy, tak jsem to blbě napsala. Ach jo, proč mě to muselo potkat... :-/ Mám z toho trému.. :-(

Sádrař (Út, 6. 1. 2015 - 15:01)

Tak je to jistý, budu mít...No na obou nohou snad jo, ale na obouch nohách?? No nevím, nevím.

Radka (Út, 6. 1. 2015 - 10:01)

Tak je to jistý, budu mít sádru na obou nohách. Mám zborcené klenby. Ach jo. Kdo mi poradí, jak žít se sádrou na obouch nohách?? Dá se to vůbec vydržet???

Billy (Pá, 2. 1. 2015 - 13:01)

Koukám, tady někomu vadí,...Jednou píšeš jako nevěřim pak zas jako nevim a my pořád nevím co nám chceš jako sdělit?Tady nikdo neřeší že píšeš v noci jako denní dobu takovou ale že píšeš v noci a nehodláš se tady ABSOLUTNĚ vyjádřit k tématu!!Za celou dobu si tu nenapsal k tématu nic jen ty svoje debility které tě zjevně trápí a přemáhají v noční časy.To je jako když půjdeš v noci vysypat smetí který můžeš vysypat klidně ráno.

nevim (Pá, 2. 1. 2015 - 01:01)

Koukám, tady někomu vadí, když někdo sem napíše komentář v noci.. Dyť mu může být úplně jedno, kdo a kdy sem něco napíše, ne snad?????

Luki (So, 1. 6. 2013 - 15:06)

vsichni kdo maji zajem o sadru,amp,a jine treba wheelchair at pisou,ahoj vsem
P.S.a Ti co jsou po tezkých urazech ,tem preji vse nejlepsi k uzdraveni a dulezite je pro ne aby nezustali v zivote na vse sami,aby je nejblizsi neopustili kdyz je nejvice potrebuji.

Ben (Po, 22. 12. 2014 - 09:12)

A zkoušel jsi Venco na sádru i puncosku?

Billy (Ne, 21. 12. 2014 - 19:12)

Nosíš na prsetch ponošku ?.....nějaký ubožáček se tu vydává za mě.To už je na tom tak bídně že si neumí ani tu přezdívku vymyslet.Je fakt že v málokterý diskuzi se to prcá jako tady.A to jsou tady diskuze daleko daleko zvláštnější.

Billy (Ne, 21. 12. 2014 - 17:12)

A mně se stále nikdo...Nosíš na prsetch ponošku ? :-)

Pavel (Ne, 21. 12. 2014 - 10:12)

A mně se stále nikdo...A uz mate sadru kompletni? Kolik toho tak za den se sadrou nachodite a kde vas jinak krome koupani prakticky omezuje?

Venca (So, 20. 12. 2014 - 18:12)

A mně se stále nikdo nezeptá, jak se mi daří? :-( Sádru na noze budu mít přes vánoční svátky, takže vopruz. :-( No nic...

Dana = Pavel = (So, 20. 12. 2014 - 17:12)

   

Billy (So, 20. 12. 2014 - 17:12)

Pocity jsou fajn,sice kulhám...To je určitě nějaký zhrzený sádrofil kterého jsi tady nějak odbyla nebo urazila.Já sem občas nakouknul a bylo opravdu zajímavý že třeba několik dní sem nikdo nic nenapsal a pak sem nějaký anonym vlepil svůj nicneříkající slint.Jako třeba ten poslední pakouš.Pak to dokurví i jiným co téma zajímá.

neverim (So, 20. 12. 2014 - 11:12)

Pocity jsou fajn,sice kulhám...hmm :-D

Dana (So, 20. 12. 2014 - 08:12)

Tak jake mate cerstve pocity...Pocity jsou fajn,sice kulhám a kůže na chodidle je v otřesném stavu a noha tak nějak divně smrdí i po koupání,ale jinak dobrý.Berle žádný nemusím mít a ani při tom došlapování mě noha nijak nebolí.Počítám že ještě tak den dva budu kulhat než si noha zvykne že není v sádře a že nemusím při chůzi nohu vytáčet.
Byla to fajn zkušenost za více než skvělou odměnu.
Příští rok by se mělo opět něco uskutečnit ale už sem o tom psát nehodlám.
Opravdu mě tady zaráží že se neustále někdo snaží tuhle diskuzi "dojebávat".Viz ten poslední nešťastník co si ani neumí vymyslet nějakou přezdívku ale najde si tuhle diskuzi ve dne v noci aby nás obložil svým prostoduchým názorem.
Mějte Pavle hezké a hlavně pohodové vánoční svátky a hodně zdaru v novém roce.
Tohle je můj poslední příspěvek tady a kdokoliv sem napíše pod jménem Dana cokoliv není ode mne.Ahoj.

neverim (So, 20. 12. 2014 - 01:12)

Pochybuju, že sem ještě "Dana" něco napíše, když už údajně nemá sádru. Přijde mi, že tak ukončila několikatýdenní hru s váma... :-D

:-D (Pá, 19. 12. 2014 - 21:12)

   

Pavel (Pá, 19. 12. 2014 - 20:12)

Ano,už jsou to spíš...Tak jake mate cerstve pocity bez sadry?

Reklama

Přidat komentář