Reklama

Mary Kay

Sára (Ne, 14. 3. 2010 - 06:03)

Asi tak nejak, hlavne se z...A mě taky vadí vlezlé dealerky, které se snad vyrojily všude.Ať je to prodej kosmetiky či shánění "oveček" do svého týmu.Stačí se podívat jen na internet na inzeráty typu:-nabízím úžasnou kosmetiku,-přijímám poradkyně do svého týmu apod.
Já osobně se tomu vyhýbám a zajdu do příjemného prostředí v salónu, kde mi kvalifikovaná kosmetička a vizážistka poradí, a pak za tu službu ráda zaplatím, neboť si tam i ráda odpočinu.Doporučuji víc než podomní prodeje.

Hanka (Út, 9. 3. 2010 - 09:03)

Asi tak nejak, hlavne se z tech Avonu, Oriflamu, Amwayu a Mary Kay nezblaznit. Je to predrazene, 200Kc za sprchovy gel je absolutni nesmysl. Nerikam, ze jsem si nic od Avonu nebo Oriflame nekoupila, ale vetsina z toho skoncila v kosi, myslim, ze to dela vetsina zen, je jim trapny to vratit, ale kdyz "parfem" po pulhodine smrdi jak psi h...., tak to se neda. Od Mary Kay jsem mela par veci, odlicovaci gel Velocity, ocni stiny a lesk na rty. Jenze se ty odstiny prestaly vyrabet. Takze taky vsazim na klasiku, co se tyka kosmetiky i obleceni.

Carlos (Út, 9. 3. 2010 - 00:03)

Jako celá situace kolem Mary Kay, Avonu, Oriflame apod. je dost směšná, funguje na systému Amway - letadla a pomocí naivních slečen, které při téma kosmetika ztrácí rozum, se jim podaří prodat šunty z Číny a ještě vydělávat majlant na různých školeních :-D já osobně, jako chlap + přítelkyně zustáváme u tradice a kvality - prodejny Schenker a značky Dolce Gabbana, La coste, Pacha apod. a když jsem kamošce a ségře spočítal kolik jim to vyjde tak já to mám za polovic a to ještě vždy nakoupím v létě(Španělsko, Francie, Italie) na celý rok a nemusím na žádné zbytečné semináře...

PANTERka (Čt, 25. 2. 2010 - 15:02)

Ahoj, chtěla bych se zetpat...Nejlepší je vyzkoušet, co ti vyhovuje nejlíp. Minerální pudry jsou úžasný na sjednocení barvy pleti, na zakrytí pupínků je zase lepší podkladová báze. Zkus kontaktovat poradkyni MK někde v okolí. Výhodou je, že vše se pak může vyměnit nebo vrátit, pokud to nevyhovuje. Nejsi náhodou z Prahy? ;-)

Bibi (Út, 23. 2. 2010 - 21:02)

Kozmetika Mary Kay je...Ahoj, chtěla bych se zetpat nějaké kosmetické poradkyně. Je mi 22 let, pleť mám spíše smíšenou (ještě mám trochu problémy s akné). Uvažuji, že si pořídím od MK nějaký pudr. Ale příliš tomu nerozumím. Potřebuji prostě jednou za čas zakrýt pupínky na obličeji a sjednotit barvu pleti. Co je lepší si pořídit: podkladovou bázi, pudr se štětcem nebo ten pudr v pouzdru se rtěnkou? Nechci si dávat dvě vrstvy, jako že krémový pudr a na to ještě něco ... Prostě se jen přetřít a jít. Co je nejlepší ?! Díky za rady

Kristina (Čt, 18. 2. 2010 - 15:02)

Myslím, že je dobrá, ale...Nie je vobec draha...ked si kupite krem z drogerie vydrzi 3 mesiace ae vyrobky z kozmetiky Mary Kay minimalne 5 mesiacov...a vydiet vysledky...su to lahke kremiky prijemne na plet...kozmeticka poradkyna Kika

Kristína (Čt, 18. 2. 2010 - 15:02)

chtěla bych ze zaptat, jaký...Kozmetika Mary Kay je uzasna...za inu kozmetiku by som ju nevymenila,pretoze po použivani kozmetiky Mayry Kay vydiet vysledky...kozmeticka poradkyna Kika

re:lilian (St, 17. 2. 2010 - 22:02)

Ahoj, taky bych mela zajem,odkud si? Bylo by super kdybys bydlela pobliž Prahy...:-)

Markéta Trnková (St, 17. 2. 2010 - 20:02)

Golki ahoj.Ja prodavam MK 50%...Lilian, měla bych zájem. Kam můžu napsat?

lilian (St, 17. 2. 2010 - 19:02)

Make-upy alkohol neobsahuji a...Golki ahoj.Ja prodavam MK 50% sleva.Dyvodem je dovoz z zagranici.V pripade zajmu pošlu katalog.Mužeme byt stejne krasnymi a za polovičnov cenu.

rousky (Út, 9. 2. 2010 - 01:02)

ahojte, chcela by som...Make-upy alkohol neobsahuji a jsou vyborne kryci. Vrele doporcuji :-)

Peggy (So, 30. 1. 2010 - 20:01)

to je fakt......ví se o tom,...Ještě jsem neviděla, že by se někomu povedlo tímhle způsobem padělat jakýkoliv výrobek, nejenom od MK. A o dekorativní kosmetice ani nemluvím. Ty jsi dealerka, co?

ala (Pá, 29. 1. 2010 - 13:01)

ahojte, chcela by som vedieť, či make - up beige 304 obsahuje alkohol. ďakujem vaša verná zákaznička ala

jarka (Pá, 12. 4. 2013 - 17:04)

Dobrý den mám spatnou...Ahoj. Do kufříku patří i materiály a ten kufřík. A součástí je karierová brožura...tam je přesný obsah kufříku. Stačí od kontrolovat...

http://marykay2 (St, 10. 4. 2013 - 23:04)

Dobrý den,
Nabizim kosmetikz MARY KAY ZE SLEVOV 50-70%.
Posilam Vám odkaz na sve nove E-katalog
http://marykay2004.jimdo.com/
Jsem ukrainka, ale pracuje už 12 let v USA.Prave tam jsem regestrovana jako poradkyni. Každe 14 dny pracovne letim do Prahy a vezu ze sebov kosmetiky. Prodej MK provadim každe tyden. V dobe pokud nejsem osobne, tak mam kurjera, ktery po Praze objednavky dovaži za adresov. Plat do předu ne beru, až při osobnim setkani. Baličky mimo Prahy zasilam dobirkov. Dobirkova služba vyhazi na 120 kč a umožnije se baliček otevžit, skontrolovat a až bude klijet spokojeni, tak pak zaplati a vyzvedne.
Na objednavkah vice než 5000 kč delam slevy 120 kč. Nebo pokud to dobirka, tak budete poštovne mit zdarma.
Děkuji, s pozdravem Lilien

Okradená (Čt, 21. 3. 2013 - 22:03)

Dobrý den mám spatnou zkusenost s Evou Rostiakovou volala i maminka a paní dela ze neslysi...Prodala mi kurfik za 3000 a 50kc na manipulacni poplatek...dala mi výrobky za 4000kc ani ne..a hodnota má být 9000kc a to myslím opravdu vázne rekla ze to tk má být a kdyz ji mama volala rekla ji ze mi pry vratila penize :D a za co by mi je mela vracet? chtela jsem ty vyrobky a byt poradkyni!ale ona mi to uplne zhnusila a ptám se vas tady prosím kde to muzu vyresit vím ze maji centrum na andelu kde i tato uzasna slecna bydlí. A jake vyrobky presne do tohoto kufriku patri?dekuju strasne moc mrzí me to..Mary Kay je uzasna kosmetika, ale kdyz vas nekdo nutí abyste mu dala cislo na babicku kterej je prez 70 a je rada ze ma na najem s tím ze ji neco treba prodas a hustí do vas jedno slovo za druhym pride mi to opravdu hnusne...dekuji

Okradená (Čt, 21. 3. 2013 - 22:03)

Dobrý den mám spatnou zkusenost s Evou Rostiakovou volala i maminka a paní dela ze neslysi...Prodala mi kurfik za 3000 a 50kc na manipulacni poplatek...dala mi výrobky za 4000kc ani ne..a to myslím opravdu vázne rekla ze to tk má být a kdyz ji mama volala rekla ji ze mi pry vratila penize :D a za co by mi je mela vracet? chtela jsem ty vyrobky a byt poradkyni!ale ona mi to uplne zhnusila a ptám se vas tady prosím kde to muzu vyresit vím ze maji centrum na andelu kde i tato uzasna slecna bydlí. A jake vyrobky presne do tohoto kufriku patri?dekuju strasne moc mrzí me to..Mary Kay je uzasna kosmetika, ale kdyz vas nekdo nutí abyste mu dala cislo na babicku kterej je prez 70 a je rada ze ma na najem s tím ze ji neco treba prodas a hustí do vas jedno slovo za druhym pride mi to opravdu hnusne...dekuji

Lilien Mary Kay (Út, 12. 3. 2013 - 21:03)

Dobrý den, nabizim kosmetiku Mary Kay se slevov 50 - 70%. Duvodem tak velky sleve je dovoz tejto kosmetiky rovnov z USA. Dodaci lhuha je do max.14 dny. Penize do předu ne beru. Nabizim osobne setkani a předani kosmetiky do ruku, až budete spokojeni probehne platba. Mimo Prahy baličky zasilam dobirkov, ktera Vam umožnije se baliček otevřit, skontrolovat a pak zaplatit.
Pokud budete mit zajem tak rada nabidny sve vebove stranky
http://marykay2004.jimdo.com/
Objednavky zasilajte prosim na email
[email protected]

Linda (So, 9. 3. 2013 - 09:03)

ahojte, rada by som som sa...Žádná kosmetika neodstraní akné, to je vnitřní záležitost.Může jen zmírnit příznaky. Jsi mladá, akné i jizvičky časem zmizí. Na mastnou pleť platí: neagresivně a pravidlně čistit a hydratovat. Žádnou výživu. A už cůbec zapomeň na bělení

Linda (So, 9. 3. 2013 - 09:03)

v pohodě, právě naopak si...Jani, Bioderma je OK. Hlavně nezvykej pľeť na nic silného. Stejně tak vynechej takovou tu rychlou krásu Avon a Oriflame.Čisti a hydratuj

Reklama

Přidat komentář