Reklama

plenková disciplína

M (Út, 8. 8. 2023 - 09:08)

U nás se syn 3 noci pocural do postele a včera na noc dostal 4 látkové pleny s pvc kalhotky ale divila jsem se že ani nebyl žádný protest že mu dávám pleny mezi nohy a měl také punčocháče normálně a probudil se teď před chvílí a řekl že je hodně mokrý a že by chtěl čisté pleny po umytí tak jsem pod něj dala radši přebalovací podložku a pod kolena stáhla punčocháče a rozspla pvc kalhotky no spíše to jsou svrchní kalhotky od značky bobanek a byl durch mokrý tak jsem ho otrela vlhcenimi ubrousky a namazala mastí a zapudrovala hezky všude mezi nohama i na zadku a pak do svrchnich kalhotek dostal 6 látkových plen složené na šířku a vše prelnula mezi nohama a kalhotky jsem mu stáhla co nejvíce k tělu to se poptal proč jelikož aby ti plenky drželi tam kde mají pak jsem mu stáhla pyžamo spíše kabátek a vytáhla punčocháče co to šlo skoro až na hrudník a leží si v posteli v klidu a pohodě a jenom jsem se ho ptala jestli bude chtít koupit i jednorázové pleny a nebo jestli stačí pouze látkové pleny 80x80 které má a řekl proč ještě jednorázové pleny mami to víš abych ti mohla dávat pleny i na cesty krátké či dlouhé hlavně abys měl pleny i na venek víš. Tak řekl že ne že klidně i na venek bude nosit plenky látkové. Ale už máme doma 4 balíky jednorázovych plen ty bude dostávat ven většinou ale i na cesty krátké či dlouhé teď je výhoda že začal nosit i punčocháče tak nejdřív dostane pleny jednorázové a pak punčocháče s tepláky a nebo leginy aby a menší obuv prestige dětské 35 tak to bude mít hold v 10 letech plenky i plus co k nim patří.

Leni (Út, 1. 8. 2023 - 13:08)

Já synovi 12 let dávám plenky také ale většinou na cestu krátkou či dlouhou většinou se jede autem tak má pleny jednorázové od seni kids xs ty mu ještě jsou ale bohužel velké do menších pampersek se nevejde měla jsem také č. 8 které došli ale když je doma tak mu dávám klasické látkové pleny teď dostal 3 pleny od značky bobanek jsou to pleny se svrchnimi kalhotky a do nich 3 látkové pleny s punčocháči a je zase spokojený že je má dávám plenky od začátku prázdnin jelikož je chtěl sám nosit tak proč mu je zakazovat plenky ještě žádnému dítěti neublizili v jakém koliv věku a když pomalu odplenkuje tak se dávají plenky pouze na noc ale i den ale to má jiné plenky buď drynites a nebo bambo jsou s lidlu a také nasazovaci ale je jich v balení více než u drynites teď měl oběd ale pouze sunar v kojenecké lahvi 360 ml a v puse dumla dudlík má ho místo cucani palce má ten speciální dudlík aby nedošlo poškození zoubků ale syn je strašně drobné postavy takže na něm není vidět že mu je 12 let ale spíš tak 6 let a i velikost má malou 122 až 135 a noha je také malá 30,5 zatím.

Lesi (Út, 1. 8. 2023 - 07:08)

U syna 4 a 6 až 10 let nejmladší syn stále používá plenky jak jednorázové tak i látkové klasické čtvercovky 70x70 ale občas i mladší si řekne o plenky jelikož se občas bohužel také v noci či přes den pocura do oblečení tak já bych to pochopila ještě že pleny chtějí ale u staršího děcka už nikoliv ten má teprve plenky od minulého týdne od pondělí tak mám zase tři batolata na používání plenek které musím dávat nonstop 24/7 a stále pouze prát látkové pleny ale i punčocháče takto jsou oblečení doma a když se nikam jede tak plenky mají také ale jednorázové od značky pampersky a nebo Huggies ty jsou pro staršího syna. Teď v 9 h ráno začne ranní rutina mytí a přebalování decek a pak snídaně kterou už mají připravenou v kojeneckých láhví.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 22:07)

moje kamarádka je taky závislá na antidepresivech, její manžel alkoholik co ji i dceru mlátil OSPOD jim dceru odebral, (ani se proti tomu nebránili ).když byla ta jejich dcera na v děsáku, vyšlo na světlo světa , že musela během dopoledne v pyžamu obstarávat jídlo pro matku a večer když došel otec z hospody domů . musela mu ohřát večeři , prototže její matka byla mimo , protože mu večeře nechutnala (nebyla podle jeho představ) musela dcera do kouta , musela tam být zticha , dokud otec neusnul na gauči , pak teprve mohla jít spát. Dnes je holka na domově mládeže a určitě se tam má lépe jak doma

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 18:07)

stačí plenku jen " pomačkat" aby se zjistilo zda je plná.

Dana (Út, 27. 6. 2023 - 21:06)

Naší dva synové 8 a 10 let také každou noc nosí plenky ale dávám jim vždy na noc 6 látkových plen a svrchní kalhotky ty mám od bobanka zkuste tyto kalhotky také pro větší děti jsou ideální jako pro látkové pleny tak pro jedno rázové plenky hlavní je když se nikam jede tak se sundaji a vymění se špinavá plenka za čistou

Ivana (Út, 27. 6. 2023 - 21:06)

Teď jsem přebalovala dceru dva roky a později se ozval i syn který měl na sobě slabé silonove punčocháče 20 denní které používá jako místo pyžamo a řekl mi že chce být miminkem tak jsem se odhodla se ho zeptat proč a řekl mi že by chtěl zažít to že by nosil také plenky no řeknu chvíli jsem přemýšlela je mu 12 let a dávat většímu dítěti ještě plenky a je jedno jaké mi připadá trochu divné no a potom jsem mu řekla že mu tedy pleny dám tak jsem mu vysvlekla ty punčocháče a dala jsem mu nejdříve 2 látkové pleny s jednorázovkou a jiné dětské punčocháče byli trochu teplejší a přesně dostal i pyzamove kalhotky ale nejdřív i kabátek který jsem stahla a co nejvíce dolů pod pás a natáhla kalhotky co nejvíce na horu akorát už leží v posteli a plenkách a když chtěl být mimcem tak dostal i dudlík bohužel....

Návštěvník (Út, 27. 6. 2023 - 21:06)

nemáš děti, ale ty jsi ten Adult Baby co chce nosit pleny, úchyle

Junior (Ne, 20. 8. 2023 - 08:08)

No plenky jednorázové či látkové na cestu jsou ideální i pro větší děcka má to určitý smysl u mne to mamka s jejím přítelem také praktikují všude kam se jede tak plenky seni kids mám na sobě mne to už nevadí já jsem si už zvykl také na ně úplně v pohodě ale když jsem doma přes den tak jsem bez plen a na noc je vždy mám mezi nohama jelikož vždy ráno jsem úplně i nikdy durch mokrý ale když si při ranní sundavani plenek řeknu mamce aby mne dala pleny čisté tak mi je v klidu dá a mám je i přes den hlavně když marodim tak mají výhodu že je mám nonstop a punčocháče také normálně frote dětské ale většinou je i mamka doma semnou tak se stará o mne a že jsou u nás na zahradě látkové pleny nikdy i celá zahrada látkových plen a punčocháče s pvc kalhotky pro juniory zatím mne je 8 let já jsem si už zvykl na pleny jelikož je nosím od mimina až do teď nikdy jsem nebyl odplenkovany používal jsem sice nočník ale to jenom když jsem byl přes den bez plenek teď mne mamka prebalila a dala mne 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky jsou podobné jako pvc kalhotky ale trošku lepší nesusti tolik jako pvc kalhotky ale přes plenky mám i punčocháče a když budou padat tak mi nasadí buď bodyčko a nebo overal a bude vše v pořádku a pohodě a že je u nás plenková disciplína tak to mi vůbec nevadí a ještě ležím vstávat budu až bude snídaně to mám vždy i ovazanou lat plinku kolem krku jako brindak abych se nepobrindal teď mi mamka řekla že budu mít snídani jako kojenec v KL 360 ml bude tekutá strava zřejmě kaše krupicova.

Návštěvník (Ne, 20. 8. 2023 - 10:08)

tak ses udělal uchyláku a vzhůru na koupaliště

Jirka (So, 19. 8. 2023 - 15:08)

Tak mne není 40 let ale 14 let ty nastevo teď jsem se vzbudil po odpoledním spánku a plenky byli zase mokré pocurane tak mne mamka jenom prebali do čistých plenek abych mohl jíti ještě ven na chvilku než bude večeře v 17 h a v 18 hodin jíti spát znovu s čistými plenky a v puse mám i dudlík a kojeneckou lahev vždy dneska bude pouze krupicova kaše kterou jsem přál mít ale v kojenecké lahvi to mne nevadí jsem od jisté doby na ni zvikli..

Jirka (So, 19. 8. 2023 - 10:08)

Mne je Kubo 14 let a plenky doma nosím bohužel non-stop ale klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky doma mám 4 látkové pleny s těmi kalhotky a na venek jednorázové pleny Huggies u mne to začalo na začátku prázdnin 4x jsem se pocural do postele a párkrát do oblečení a mamku to naštvalo už chápala že se to může stát klidně znovu jelikož když mne bylo 8 let tak jsem trpěl nočním pomocovanim a to jsem pleny musel bohužel mít všude ale teď se mi to vrátilo zřejmě zpět dřív jsem nosil pleny pouze na noc ale po čase i přes den ale všude jako malý v 8 letech už jsem objednaný na říjen na vyšetření ale do té doby musím nosit plenky a dělám do nich obě potřeby před chvílí mne mamka sundala pleny v koupelně a teď ležím v posteli na čistých látkových plen se svrchnimi kalhotky a není to žádný med je nosit pokud je nosit nemusíš tak je nenos jako já připadám si jako batole s každodenním přebalováním a od září jdu bohužel do speciální školy kde pleny nevadí nosit i u velkých děti teď čekám na mamku až mne namaze mastí a zapudruje. A všude kam se jede tak musím mít pleny buď ty Huggies a nebo seni kids dětské na lepitka jelikož se pak i lépe prebaluje teď je výhodnější že mám kraťasy s plenkami ale i se svrchnimi kalhotky pro jistotu ale když bylo před týdnem chladněji a furt pršelo tak jsem měl pod tepláky a nebo leginy i dětské bavlněné punčocháče ty v zimě na podzim už musím nosit také? A hlavně mám ještě malou nohu 38 původně ale jinak mám o dvě čísla min 36 tak už končím už mne mamka řekla abych dopsal že mne zapudruje a dá plenky..

Návštěvník (So, 19. 8. 2023 - 14:08)

zalez ty úchyle plenkovej, ve skutečnosti je ti 40 a máš pupek jak baron

Lea (Pá, 26. 5. 2023 - 15:05)

No trest prožívám tak jsem se chtěla dozvedět, kde to máma vzala a jak koukám tak to vypadá... Vlatně to není ani moje pravé jméno, ale mojí kamarádky :D, co kdyby se to někdo dozvěděl?!?

Co to tu? (Čt, 25. 5. 2023 - 21:05)

No vlastně je poznat, že její obrázek malovala umělá inteligence...

Co to tu? (Čt, 25. 5. 2023 - 21:05)

Ne asi

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 18:05)

To je tady zase na vlně Eliška alias ...., to je jedna úchylačka samotářka bezdětná

Co to tu? (St, 24. 5. 2023 - 18:05)

O čem se to bavíte?!? I když ta část příběhu od "autora", nebyl špatný, ale jestli napíše další část, tak už to číst nebudu, jelikož vím kam ten příběh bude mířit....

Autor (Pá, 18. 8. 2023 - 08:08)

No já ten příběh stejně asi nedopíšu, takže neměj obavy...

Eliška (St, 24. 5. 2023 - 16:05)

Moje mamka trest taky používá, teď jsem zkusila jí obelstit, ale viděla to a nasadila mi tohle: https://www.etsy.com/listing/628610294/lockable-diaper-cover-pants-anti-diaper Teď už jsem to nevydržela a pustila to do plen, je to fakt nechutný a nepříjemný pocit. Nechci aby se to někomu stalo. Snad v tom nebudu muset být dlouho, Mamka šla nakupovat.

Reklama

Přidat komentář