Reklama

tělocvik naboso

ddd (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

Vážně vaše učitelka je o tělocviku bosa?

ddd (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

Já zas jsem je objevil teprve včera.

!!! (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

Nevím! Jsem tu poprvé!

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

Co to je sakra za stránky???

!!! (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

To vůbec zajímavé! To u nás učitelka na Tv. nenosila nikdy boty.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

To bylo poprvé co byla celá naše třída bosa.

a (So, 31. 10. 2020 - 20:10)

naposled?

ddd (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

Pamatuji si den když jsme běhaly venku a z ničeho nic začalo pršet. Tenkrát s námi byly i holky. Šli jsme dovnitř, ale už před školou jsme se musely zout do bosa. Stalo skoro na začátku hodiny a v ten den jsme měli dvě hodiny za sebou. Musely jsme být bosý dvě hodiny. Nejzajímavější mi připadalo když nám učitelka řekla: ,, Tak aby to bylo vůči vám fér tak si také sundám boty. '' Po škole jsme měli všichni špinavá chodidla.

no (So, 31. 10. 2020 - 20:10)

hezkyyy!

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 09:11)

???

normálně (Ne, 1. 11. 2020 - 09:11)

v sevěrskych zemích běžně dělají tělocvik naboso a nikdo se tomu nediví, tak proč u nás?

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 18:11)

??? !!! ???

ddd (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

U nás když jsme měly šplhat na tyči tak naše úča také zula do bosa. Zůstala tak po zbytek hodiny, i když jsme už hrály volejbal.

Vladimír (So, 31. 10. 2020 - 15:10)

Ano, já jsem to samozřejmě zažíval, že se děti zouvaly v tělocvičně, i to tady píšu. Nikdo je ale nikam neposílal o šatny, zuly se u stěny a řekl bych, že kromě mě to ostatní vnímali tak, jako by si sundaly svetr, nebo čepici, nikdo na to nijak nereagoval. Já to měl samozřejmě ve svém nitru, to vzrušení jsem nijak najevo nedával. Tak možná i někdo jiný to tak měl, z ostatních, ale to už se nedovím. No, říkáte živé nohy, ale většina lidí tu vzpomíná jako já na zouvání dětí při TV a ne nějakého učitele.

nohatej (So, 31. 10. 2020 - 17:10)

Nás posílal učitel do šatny. Proč by to mělo být nereální? Nechápu. Ale občas se zouvalo i na lavičce při steně, asi podle situace, už nevím...

nohatej (So, 31. 10. 2020 - 17:10)

Samozřejmě, když měl spolužák chodidla jak lyže a končetiny jak čáp, to bylo taky fajn.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 17:10)

Tělocvik naboso se týká jenom žáků? Ten učitel nám předváděl gymnastické cviky a zul se. A mne vylétli oči z důlek! Měl chodidla jak lyže, tak mi to tehdy pŕipadalo. Kladl jsem si otázku: Je to možné, že jsou tak dlhé a krásné, jak to může být sakra?! a tajil jsem dech...

Vladimír (So, 31. 10. 2020 - 12:10)

On to zase takový ,,detail" není. Když už je nějaký kluk od dětství na malé kluky, tak ho většinou přitahují jiné partie na jejich těle. Takových lodí, které na objektu jejich zájmu přitahují jejich bosé nohy, asi pár je, ale u boyloverů asi moc ne. A to co píše,,nohatej" je hodně divné. Už ty zážitky z tělocviku, kdy učitel posílá žáky zouvat do šatny je blbost a druhá, aby se za ním šli kluci podívat. To se nikdy nikde nestalo, jen v jeho fantazii. Asi by mu doma stačily uřezané lidské nohy. Já jsem v této rubrice asi trochu omylem, ale on úplně.

nohatej (So, 31. 10. 2020 - 14:10)

Pokud píšete o tělocviku naboso, tak v této rubrice omylem nejste a já už vonkoncem ne, protože píšu k věci. A k těm uřízlým nohám: Ty by mne nezajímali, protože já miluji živé nohy. Jednoduše musí žít, to je na nich krásné!

nohatej (So, 31. 10. 2020 - 14:10)

Tak co se netýka tělocviku naboso? To tedy, že učitelé posílali žáky zout se do šatny jako nemá být pravdou? Vždyť s tou zkušeností z toho období nejsem sám. Takových žáků nás bylo hodně. Byl to normální postup při nedodržení předpísané obuvi. Nikomu to zas nepřišlo divný, jenom píšu, že já byl na to moc citlivý a zdráhal jsem se vrátit do tělocvičny bosý. Proč by mělo být nepochopitelné, že učitel poslal za mnou spolužáky? Myslím si, že by bylo spíš divné to, kdyby se na mne vybodnul a nechal mne trčet celou hodinu na šatně, ne?

Reklama

Přidat komentář