Reklama

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

aladin (St, 8. 12. 2010 - 19:12)

Čeští muži jsou tak...Souhlas, jste neskutečně panovačná a to jak říkáš, že jsme nevychovaní, to je pouze naše obrana proti vám, jste úplné Jézinky, muž vám podá ruku a vy na něm hned jezdíte na Ćervenou Hůrku na sněm čarodějnic.

no přesně (St, 8. 12. 2010 - 17:12)

Je to chytrá ženská...čtvrt stole jsem byla slušná a pracovitá ženská, až mi jedna kurvička svedla muže. Mám dvě možnosti-buď i zachovat tvář a hrdost a rozvést se s ním, což by bylo nejlepší, zhnusil se mi, protože jsem jemu a dětem věnovala všechno. Ta druhá je možnost, že ze mně bude líná děvka a budu se mít lépe než dosud-na slušnost, čest a věrnost jsem věřit přestala. Zatím toto dilema řeším, příští rok by měl přinést rozuzlení a doufám, že se rozhodnu správně.

Ferri (Út, 7. 12. 2010 - 19:12)

Tak takovou znam taky!...Je to chytrá ženská protože ví že takový kurvy se mají vždy nejlíp.

Petr (Út, 7. 12. 2010 - 18:12)

ač ženská, musím...Tak takovou znam taky! Nejdriv rozbila jedno manzelstvi, "otec" si po asi dvouletem souziti s ni hodil masli... tak si pak dala na pul roku voraz a pote rozbila dalsi. V souctu: Dve rodiny bez otcu a jeden mrtvej... a myslite, ze ma vycitky svedomi... :-/

ženská (Po, 6. 12. 2010 - 13:12)

ač ženská, musím souhlasit. Přidala bych také, že jsou mnohé zákeřné a na rozdíl od mužů nediskrétní a přátelství na rozdíl od mužů je u nich prázdný pojem. Znám dost případů tzv. "kamarádek", které se chtěly s ženou přátelit pouze ve snaze jí svést partnera nebo dokonce přebrat a to považuju za dost velé svinstvo. Znám i takové, které bořily rodiny a podařilo se jim ukořistit si své štěstí na úkor štěstí druhých. Možná, že v boji o samečky jsou ženy takové po celém světě-nevím. Ovšem mnoho žen, které znám a potkávám jsou pro mně dnes odstrašujícím příkladem toho, jak si kamarádku raději nepořizovat.

Ivana pro Marti (Po, 6. 12. 2010 - 12:12)

Kratinožky-to je výraz-))))No na některý to fakt sedí.Ještě,když má ta kratinožka na sobě ty turecký kalhoty,nebo jak se jim říká,to je nálož!Hlavně zezadu,to je pohled...Jako kdyby v nich měly nakáleno a využívaly je jako zásobník na exkrementy.

. . . . . . (Ne, 5. 12. 2010 - 17:12)

Ano přesně tak některý ženský sou mrchy zákeřný a jednu co si vzala němce taky znám a němec teď po ni háže talíře a chce od něj utéct a neví jak.

Dolfi (Ne, 5. 12. 2010 - 17:12)

a kde jsi vzal...Ty bys mohla z fleku dělat agentku bavorský seznamce....Neříkají Ti Frau Trudy?

Pro Zuzku - 16: (Ne, 5. 12. 2010 - 17:12)

Když mě někdo pozdraví,na pozdrav tomu,kdo mě pozdravil,odpovím!!!Bez ohledu na to,jestli nějakou třetí(další)osobu nemám rád(a).Není to tak?Takže to neodpovědění na pozdrav si nelze opravdu vykládat jinak,než jako hrubou neslušnost a nevychovanost...

Zuzka (Ne, 5. 12. 2010 - 16:12)

Ty si myslíš že se tam...a kde jsi vzal "tlustého vepře"? Nic takového jsem nepsala. Naivní v mém věku... to už taky nebudu a nechápu, proč někoho urážíte za názor. Smí psát jen chlapy a urážet ženský a potom budete spokojený? Moje známá se tam vdala a rozhodně ne ani za vepře a ani bohatého, ale hodného :o) Mějte se hezky a ať ve vás není tolik zloby :o)

Dolfi (Ne, 5. 12. 2010 - 16:12)

Musím se smát, když to...Ty si myslíš že se tam jezděj vdávat kvůli tomu že ten tlustej vepř je galantnější?????Ty jsi bud neskonale naivní a nebo neskonale pitomá....

Jajda Havjan (Ne, 5. 12. 2010 - 16:12)

Jsou namyšlený všude,je jedno jestli je to v Čechách a nebo jiný horoucí prdeli....

Erik (Ne, 5. 12. 2010 - 16:12)

Mě nesedí zas takový ty štíhlý nafucený blondýnky který by z chlapů tahali jen prachy a myslí si že sou nejlepší a nadřazujou se i nad těma obyčejnějšíma hodnějšíma holkama a přebíraj jim chlapy.I mě jedna taková děvka v kozačkách přebrala fajn kluka,sliboval že bude semnou i když byl Bisexuál ale říkal že si právě rozumí víc s klukem a ona ho pořád sváděla,hučela do něj tak dlouho až jí podlehl:-(..mě se líbí taky štíhlý a černovlasý,takovej ňákej pěknej frajer třeba jako Dave Gahan za mlada.

Zuzka (Ne, 5. 12. 2010 - 16:12)

Neužíval bych slovo...Musím se smát, když to tady čtu...jestli ono to není dané také chováním vás mužů a ženy se potom hold chovají tak jak se chovají. V dnešní době to mladým nezávidím. Vytratila se úcta k ženám,slušné chování....slýchám, že se ženy jezdí vdávat do Něměcka atd, protože jsou tam muži k ženám daleko galantnější než ti zde....

Martin (Ne, 5. 12. 2010 - 16:12)

Neužíval bych slovo namyšlené.To mi zní poněkud nadnešeně pro skupinu,o které je zde řeč.Spíš bych řekl,že se poměrně hojně vyskytují blbky,které mají problém odpovědět na pozdrav,říct děkuji,prosím,kterým chybí vychování.Něco možná nebylo dáno geneticky,zbytek výchovou.Zvláštní kategorií blbek,jsou blbky-kratinožky.Těm příroda nadělila poměrně nepůvabnou fyziognomii,tak se za to asi mstí okolí.Mé dvě sousedky jsou toho důkazem.Jedna kratší nožičky než druhá,celoročně nosí kozačky,asi v domnění,že se z kratinožek promění v modelky...Na pozdrav neodpovídají,jsou hrooozně důležité.No,komplexy z nich nemám.Toto vše,co popisuji,ale vídám především u slečen,které rozhodně nejsou hezké,pouze se za hezké možná považují.Jsou to takové modelky 4.cenové skupiny.U opravdu hezkých holek,se s tímto jednáním nesetkávám.

bisexuál (Ne, 5. 12. 2010 - 15:12)

Tak ti fandim Peťo pokuď se...To nevim, jak je na tom Petr, ale mě přitahují kluci štíhlí šlachouni mladistvého vzhledu, a taky můžu potvrdit, že je to lepší s klukem než z holkou, teda ty mě přitahují taky, ale kluci jsou víc v pohodě, ženský jsou namyšlený k...

Erik (Ne, 5. 12. 2010 - 14:12)

Tak ti fandim Peťo pokuď se to překonat někdy zkusíš a pak uvidíš sám.A můžu se tě zeptat když už se ti nějakej kluk líbí tak jakej musí být typ?

Petr (Ne, 5. 12. 2010 - 14:12)

Péťo, já už nelovím,...No... tak v praci ja se take casto seznamim s novymi muzi... ;-(

(Dalsi duvod pro tu duhovou vlajku!)

Petr (Ne, 5. 12. 2010 - 14:12)

Tak se Petře naučit mít...Kdyby to bylo tak jednoduchy, tak uz davno patrim k vam do klubu... Jenze nejak v sobe nedokazu prekonat ten "pocatecni odpor". Ale je fakt, ze uz jeden muj teplej kamarad, co me kdysi balil, mi rikal: "Jednou zkusis a nechces jinak...! ;-)"

Renáta (Ne, 5. 12. 2010 - 14:12)

... proste VyHuleni a spol....Péťo, já už nelovím, mám uloveno :)) I přesto se často seznámím s novými lidmi, muži, třeba v práci, kavárně, ve fitku, na bazénu, na prochajdě se psem... nebo ve virtuální realitě - facebook a spol :)

Reklama

Přidat komentář