Reklama

Podpořte své orgány, náladu i energii s řadou Support od Mattisson Health

Unikátně sestavené formule od nizozemské firmy Mattisson Health. Bylinky a látky té nejvyšší kvality. Amber sklo pro dlouhodobé uchování maximální účinnosti doplňků stravy. Certifikováno i pro vegany.

Mattisson Digest Support - 90 kapslí - Digezyme® digestive complex , zázvor, probiotika a methionin zinku - komplexní doplněk stravy pro podporu trávení. Digezyme® komplex se skládá z trávících enzymů amylázy, laktázy, celulázy, proteázy a lipázy pro podporu trávení cukrů, mléka, celulózy, bílkovin a tuků.

Mattisson Gut Support - 275g - Bobule acai, probiotika, probiotická vláknina Sunfiber, aminokyselina L-glutamin, houba chaga - pro podporu zdravých střev.

Mattisson Energy Support – 60 kapslí - Maca, guarana, medicinální houba cordyceps a hořčík ve formě malátu hořečnatého - tyto 4 látky pomáhají povzbudit energii v těle. Doplněk stravy pro podporu energie.

Matttisson Eye Support – 60 tablet - Doplněk stravy obsahující komplex látek pro podporu očí. Vyvinut podle vědeckého vzorce AREDS-2 (Age-Related Eye Disease Study 2, což je klinická studie provedená v USA, zaměřená na výzkum vlivu určitých doplňků stravy na oční zdraví). Tento přípravek obsahuje všechny důležité vitaminy a minerály, které jsou pro podporu zraku klíčové. Zinek hraje důležitou roli při udržování ostrého vidění i při slabém osvětlení a vitamin A pomáhá udržovat normální rovnováhu vlhkosti v očích. Riboflavin (vitamin B2) je prospěšný pro udržení normálního vidění.

Reklama

Mattisson Hormone Support - 60 kapslí - Doplněk stravy pro ženy od první menstruace až po menopauzu. Obsahuje Agnus Castus(drmek obecný, mnišský pepř), 5 HTP, šafrán a methionin zinku. Přípravek byl speciálně vyvinut pro ženy od první menstruace do menopauzy, které pociťují potíže kolem své hormonální rovnováhy.

Mattisson Immunity Support - 60 kapslí- 6 druhů medicinálních hub v kombinaci se zinkem methioninem pro podporu imunitního systému. Mattisson Mushroom Immune Support obsahuje medicinální houby pro podporu imunity - lví hřívu, shiitake, maiitake, reishi, cordyceps a čagu v kombinaci s methioninem zinku. 

Mattisson Liver Support - 60 tablet - Tento doplněk stravy obsahuje složky jako je pampeliška, cholin, artičok, ostropestřec, hořká guma a další, které přispívají k očistné činnosti jater. Podpora trávení, metabolismu tuků a tvorby žluči. Komplexní doplněk stravy pro podporu jater.

Mattisson Mood Support – 60 kapslí - Šafrán, 5-HTP, L-Theanin a magnesium taurátu pro uklidnění a podporu dobré nálady. 5-HTP je prekurzor serotoninu a malatoninu. L-theanin zvyšuje v mozku hladinu neurotransmiterů dopaminu, serotoninu a GABA. Hořčíkový taurát je mimo jiné důležitý pro náš nervový systém.

Mattisson Prostate Support – 60 kapslí - Doplněk stravy Prostate Support poskytuje přirozenou podporu díky složkám jako je např. extrakt z dýňových semen, který podporuje funkci močového měchýře a prostaty*, zelený čaj a extrakt z kopřivy, které podporují zdraví prostaty*, navíc obsahuje zinek, který přispívá k tvorbě spermií, zlepšuje jejich kvalitu a pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi. Kromě vlivu na močení může zvětšená prostata ovlivnit i další aspekty mužského zdraví. Například může být ovlivněno libido a sexuální potence. Muži někdy pociťují snížení sexuální touhy a mohou mít potíže s udržením erekce.


Všechny doplňky stravy jsou vhodné i pro vegany, neobsahují žádlné alergeny ani přídavné látky. Balení vydrží na 1-2 měsíce suplementace.

 

Reklama

Komentáře

Reklama