Reklama

žena - Štír

štířice (Pá, 17. 10. 2008 - 08:10)

Jsem štírka, ale nikdy mě nenapadlo, že okolí má ze mne "strach". I když se musím přiznat, že ve většině případů odhadnu povahu člověka po prvním setkání.

Granvin (Pá, 17. 10. 2008 - 07:10)

Záleží které vlastnosti jsou u ní dominantní. Sice se to lehce říká, ale neměj strach z toho, že je štírka, protože by to určitě poznala a to není dobré, a navíc třeba je fajn - o tom si promluv s přítelem.Moje mamka třeba na mě byla vždy jak pes. My dva jsme se neustále hádaly (dva štíři v jednom domě), ale k mé přítelkyni se chovala skvěle a přátelsky. Myslím si, že moc obecných rad není, záleží jaký ten štír ve skutečnosti je. Chovej se k ní přátelsky (ale ne strojeně), ale jinak stejně jako ke každé jiné tchýni.Trochu z diagnostiky karmy: pokud v tvé mysli nebudou analogické programy, tak ani v její mysli nebude agrese vůči tobě, pokud k ní přijdeš s tím, že co ta štírka bude vyvádět, tak si piš, že vyvádět bude. Důležité je jak čisté budeš mít srdce.

Amber (Pá, 17. 10. 2008 - 01:10)

Našla jsem si kluka, jehož maminka je ve znamení Štíra /9.11./, mám docela strach z našeho prvního setkání, že se jí nebudu líbit a že mi nějak ublíží,ať už chováním nebo slovně, nebo obojím. Poraďte, jak se mám chovat k tchyni Štírce, aby mě přijmula takovou jaká jsem. Dík.

s. (Čt, 16. 10. 2008 - 21:10)

Ano myško, po štírech zůstávají velké šrámy na duši... Když se skutečně štír "povede", dovede být neskutečně krutý a bezohledný. Ale hlavně bojovník za každou cenu. I když máme pocit, že ho ta jeho bojovnost přešla, je to velmi ošidné. Jen čeká, až bude vhodná příležitost a šance, aby mohl zase vytasit ten svůj ocas.Ale zase se říká, když se štír povede v tom dobrém smyslu, tak to taky stojí za to. Takového jsem ale zatím nepoznala.Ale třeba Dalajláma je taky štír...

myska (Čt, 16. 10. 2008 - 21:10)

jsem stejneho nazoru jako predesly prispevek,nejvic mi vzivote ublizil o znameni stir.prvni to byla nejlepsi kamaradka a pak vlastni mama.zavistiva neprejici povaha.nejdriv se ti nabizi a pak vse obrati proti vam.ale jina mam i tatku stira a ten je pravy opak je proste zlaticko.takze stiry nehazim do jednoho pytle.ale souperit se stirem nema smysl on se nikdy nezmeni.

s. (St, 15. 10. 2008 - 21:10)

to Martina:ta Štírka mi nejprve nechala zcela atypicky nahlédnout do nejniternějších hlubin své duše, a pak za nějakou dobu, když zjistila, že ji stojím v cestě za jejím vysněným cílem, použila stejné zbraně a stejného jednání jako proti těm dřívějším rivalům. A že to její nitro byla ale pěkná stoka: Uf, uf - asi se zasloužila o to, že když jen slyším o někom, že je štír, hned jsem v pohotovosti a čekám, kdy mi přistane nějaké to uštnutí, ale nejraději se snažím nepřicházet s nimi do styku. Vím že všichni štíři nejsou stejní,nemají zdalejka tak extrémní chování. Ale ta štírka, o níž jsem se zmiňovala je skutečným exemplářem všech krajních rysů, které jsou štírům přisuzovány.A ten neblahou zkušenost s jejím chováním už mám nesmazatelně v podvědomí, a asi těžko se ho zbavím.

Granvin (St, 15. 10. 2008 - 11:10)

Štír je krásné znamení, ale může být i strašné, záleží jen jak si s tím člověk poradí a které štíří vlastnosti nechá vyniknout.

martina (St, 15. 10. 2008 - 08:10)

Tobě ta štírka musela hodně ublížit.O svých schopnostech toho znám docela dost.Snažím se svoji sílu používat kladně,,mám pocit,že je můj život naplněný.Pracuji ve zdravotnictví.Dokáži předvídat spoustu situací.A toho lékaře přimět,aby zakročil.Spousta lidí mi dokáže poděkovat,někteří říkají,že jsem nebezpečná,ale rádi si nechají poradit.Trochu se o astro zajímám,takže když mám s někým pracovat ,vždy si zjistím v jakém je znamení .Určitě je potom ta komunikace jednoduší.

s. (Út, 14. 10. 2008 - 21:10)

Typická štírka (tj. posílená např. ještě ascendentem či lunou ve štíru) je mj. všemi mastmi mazaná, vychytralá, která velmi dobře ví, s kým má jak hovořit a proč a za jakým cílem tak hovořit. Je vždy několik kroků před ostatními, aby mohla dopředu taktizovat a připravovat si půdu. Zná dvě polohy : černou nebo bílou. A to buď bezmezně miluje a je nekritická anebo strašně nenávidí a závidí (její nenávistné emoce dokáží jít až do krajnosti).A pak je ta skupina lidí, kteří jsou jí naprosto v jejich emocích lhostejní, ale nezapomene na nich nechat suchou niť. A samozřejmě má celou řadu dalších extrémních vlastností.

martina (So, 4. 10. 2008 - 19:10)

I ve svých 34 letech mám co dohánět,škoda že ve svém okolí žádného štíra muže neznám,ale budu pátrat.

pre kikinu (So, 4. 10. 2008 - 15:10)

Kikina, aspoň vidíš ako stačí málo k predstavám a hned sa splnia....Takže hovoríš, že iný štír hehe no čo už, treba to brať z nadh?adom. Je to super, ked sa predstavy menia...Zdraví momentálne orol :-D.

kikina (So, 4. 10. 2008 - 12:10)

Ahoj štíři a štířice. Jsem také štírka, dříve jsem mívala superego a hrála jsem si s ocáskem jek se mi chtělo, kolikrát tak, že jsem si to an neuvědomovala. Když se moje ego nasytilo, byla jsem ze všeho tak znuděna a chtěla neco víc. Tak jsem si vysnila, že by jsem ráda zakusila, jaké to je, když si takhle hraju. Přišel mi štír, dal mi tak naprdel, víc, než jsem si představovala. Kažopádně, díky za tuto zkušenost. Když extrém tak extrém, to asi všichni znáte. Jestli se zajímáte o astro více, tak ve fázi štíra se dá přjít do fáze orla a to je vetší luxus než štír. tak se mějte krásně. ahoj j.

martina (Út, 30. 9. 2008 - 13:09)

Ještě dodám, že štíři mají většinou několik vztahů /nemyslím tím jen sexuální/moje pracovní vztahy s muži jsou také hodně zvláštní /panna,vodnář,blíženec/mají respekt,ale...Chtějí být v mé blízkosti.Někdy i ztrácí řeč a jsou nervózní.Hned to vycítím.Jsem si toho vědoma,že na ně působím tím svým pronikavým pohledem.Někteří mi to i řekli. Přece ,když s někým mluvíte musíte se mu dívat do očí!!! Přitom tím nemyslíte žádnou neřest.

KLATIL (St, 10. 9. 2008 - 19:09)

KDYZ MRDANI,TAK SE STIRKOU,VYDRZI DLOUHO,ALE BEDA KDYZ TO CURAK NEZVLADA,,,,,,,,:(

martina (St, 10. 9. 2008 - 08:09)

Ahoj,ostatně i já jsem štír.S muži mám takovou zkušenost,že ze mě mají spíše respekt a bojí se mě,když už mě nějaký osloví,tak je unešen. Vždy říkají,že se na to dlouho museli připravovat a báli se odmítnutí.Já osobně cítím z druhých určitou náklonost a u mužů se mi líbí ,když v nich vzbuzuji nervozitu. Za manžela jsem si vybrala LVA, co se týče sexu není lepší spojení,ale někdy mám pocit,že si rozumíme akorát v tom jednom. Oba se musíme hodně respektovat,jinak je oheň na střeše.Lev je prostě vůdce a štír agent.Mám ho moc ráda.Po velké hádce vždy přijde to krásné usmiřování, ale je pravda,že štíři nepřichází s omluvou jako první.Všechny zdravím,život je přece krásný!!!

XXX (St, 11. 6. 2008 - 08:06)

Ahojte som škorpion. Máme to v živote ťažšie ako mnohý ostatní ?udia. Keď som sa prvý krát zamilovala myslela som si, že tak ako som sa dokázala zamilovať ja nedokáže nikto. Nikdy som neverila na znamenia. A ani som ich nikdy nečítala. Až nedávno, keď som začala v jednej situácií h?adať zmysel..., dostala som sa na nete k znameniam a začala čítať ich chrakteristiky. Konečne po dlhých rokoch som začala samu seba chápať, doteraz som nevedela ako zvládať vnútronú silu, mágiu. Čo sa týka žiarlivosti tú som už od seba odbúrala úplne, možno aj preto pretože môj manžel mi nedáva možnosť žiarliť. Svoje žihadielko vystrčím len na obranu. Hanbím sa ubližovať ako prvá bezbranným ?udom. Ale pokia? u mňa niekto prekročí hranice, tak sa nedokážem ovládať a viem to tak hnusne, psychicky vrátiť, že až to niekdy aj ?utujem . Pre svojho manžela by som dokázala urobiť aj nemožné. Tiež nemôžem zniesť, keď stojím na jednom mieste a neposúvam sa ďalej. Hlavne v pracovnom živote. Poväčšinou ma , ale donúti osud sa posunúť. Momentálne sa snažím zbaviť sa strachu a negatívnych myšlienok. Pretože strach a negat.myšlienky nemôžu ísť dokopy s mágiou. Ako to vy ostatní škorpioni zvládate? Čo všetko preto robíte? Zaujímajú ma hlavne mágia, vnútorná sila.PS: Ak by som mala na výber si vybrať či mať alebo nemať v sebe mágiu, tak určite by som volila ju nemať. Je to ťažko zvládate?né.

BRÚ (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

Jste prdlí,co na těch znameních máte,podívejte se na oblohu,spatříte Antara.Antares je nejkrásnější-alfa Scorpii,tedy nejkrásnější hvězda tohoto souhvězdí myslím,hraje si s barvičkama,všechny jsou nádherné,nikdy mezi nima nedokážu zvolit

verča (Út, 3. 6. 2008 - 12:06)

moje tchyně byla štírka,hrozná to ženská a proto je již mou bývalou tchýní a její synáček je její mazlíček kterého má opět jen a jen pro sebe.

Petra (Po, 2. 6. 2008 - 12:06)

tsss já sem štírka!

Tak tak (Ne, 1. 6. 2008 - 15:06)

Chce to pyrotechnika:-)

Reklama

Přidat komentář