Reklama

Výprask vařečkou

Lakatoš (Čt, 8. 2. 2007 - 20:02)

Jo bejt tak všichni haranti poctivě řezaný tak nemáme počmáraný fasády domů a poničený hřbitovy.

Tereza (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

Ahoj,čtu tu vaše příspěvky a docela mě překvapil od Káti.Chodím na rodinku na trestání dětí a Káta tam psala uplně stejný příběh a nakonec jsme zjistili že si vymýšlela nesmíte tu všem věřit a ani litivat..

paul (Pá, 19. 1. 2007 - 10:01)

Pavlo, plně s tebou souhlasím.děti mají mít nějaké meze.A s tou střechou to tak prostě je.A to, že se to objevilo pak jako součást předehry?Pokud Vám to oběma vyhovuje a navodí to nějakou atmosferu je to jedině dobře.Jsi toleratní člověk a bylo by dobře více takových v této diskuzi.

Japan Chlemtik (Čt, 18. 1. 2007 - 20:01)

Žádnou vařečku! Když zlobí, vytáhněte na parchanta radši rovnou pistoli. A když tak, výstražný výstřel do vzduchu. Aby věděl, že to myslíte vážně. Uvidíte, jakej z vás bude mít RESPEKT!

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2007 - 20:01)

Porusili ti psychiku.

Pavla (Čt, 18. 1. 2007 - 15:01)

Když jsem byla mladší, taky jsem občas dostala na zadek, ale skutečný výprask jsem dostala tak 5 za celý život (tedy od rodičů). Jeden jsem dostala asi v 10 letech společně s 2 kamarádkama a 3 kamarádama, když jsme lezli po střeše na garáži, která se opravovala a poničili jsme papirovou lepenku. Museli jsme se seřadit do fronty a každej jsme dostali vařečkou, ale bylo to přes tepláky a nezdálo se mi to tak strašný, bolelo to, ale jelita nebyla, takže to stejně byl jen synbolický výprask. Ale jako dítě jsem si ho přesto dlouho pamatovala. Rodičům nic nevyčítám, mají me rádi, jsou hodní a myslim, že občas je vyprask opravdu potřeba, ale nic se nesmí přehánět. Rozhodně ne za známky, poznámky nebo pozdní příchody domů. Tehdy když mi bylo 10, ten vyprask beru, mohli jsme se tou střechou propadnout, když nebyla dodělaná a ještě jsme přiděli spoustu práce tou zničenou lepenkou. Moji kamarády doma doma nežalovali, když dostali...ale za čas se to jejich rodiče dověděli a těm mojim ještě poděkovali, že nás potrestali. Je tu už dlouho co se to stalo, 11 let.
Teď mám přítele a občas po něm vyžaduju menší vyprask jako sexuální předehru, ale probudilo se to ve mě někdy zruba před rokem, dřív mě výprask rozhodně nevzrušoval, ale ani jsem ho neodsuzovala.
Při výchově dětí to chce chladnou hlavu a ne hned sahat po řemenu či vařečce, prostě přemyšlet, a pak až kdyžtak testat.

J.81 Seeadler (Po, 15. 1. 2007 - 16:01)

Setkat se s takový pazmrdem,kdo mlátí děti,tak bych si ho podal takovým způsobem,že by pár tejdnů mohl žrát jenom pudink a kaše.

varecka (Pá, 12. 1. 2007 - 11:01)

moje mama s vareckou snad i spala:-)

tereza (Po, 8. 1. 2007 - 15:01)

mas to hodne blbi ale asi sis to zaslouzila

J.81 Seeadler (Út, 2. 1. 2007 - 16:01)

Kecáš!

udrevert (Po, 1. 1. 2007 - 23:01)

bi tauch de stredaut se farte futkil?

J.81 Seeadler (Pá, 29. 12. 2006 - 21:12)

Mojí holce se to líbí a v dalších diskuzích si o tom píšem docela zajímavý věci,no taky nekecám,no fákt;-)

Návštěvník (Pá, 29. 12. 2006 - 20:12)

navlec si ty saty a uvidis jak se ti ten vyprask zalibi.

J.81Seeadler (Pá, 29. 12. 2006 - 16:12)

Nauč se číst kámo,když nepřečteš ani SeeAdler,tak tě docela lituju.A zasíráš server kecama kdo je ubožák.

Návštěvník (Pá, 29. 12. 2006 - 04:12)

Kde vzal to jmeno Seedler? jaky to ubozak

Soňa (Čt, 28. 12. 2006 - 22:12)

Se mi zdá, že máš nějak popletené názory o holkách, co se jim jako líbí. Co by mělo být zajímavého na výprasku přes plesové šaty?
Párkrát jsem v dětství byla bita páskem a nikdy se mi to ani trochu nelíbilo, to mi věř, ať už jsem měla na sobě jakékoli šaty.

J.81 Seeadler (Čt, 28. 12. 2006 - 14:12)

Zajímalo by mě,jestli tady nějáká holka někdy dostala nařezáno přes plesový šaty (s velkou sukní).Některým se to prej líbí,tak bych o tom chtěl vědět víc.

Janula (Čt, 21. 12. 2006 - 11:12)

Poslední a nejhorší výprask jsem dostala asi ve 14. Z hecu jsme s kámoškma kradly v sámošce. Mě chytli a policajti mě předali domů. Máma mi tak seřezala holej zadek vařechou až jsem se z toho počůrala a pár dní se mi špatně sedělo. Krást už mě nikdy v životě nenapadlo.

jana (Čt, 14. 12. 2006 - 09:12)

ahoj káťo že tě mlátěj za známky to by se nemnělo mně máma za známky nebyje protože ví že když dítě je bité za známky tak pak dostane třeba 5 a nepůjde tím strachem ani domů tak že já kdybych byla tebou tak jsi judu stěžovat někam.mně máma nebije jelikož jsem velká a ale dě jo někdy když mu dělám naschváli já třeba vypustím kozu a děda ju jde zase zavřít pak ju znova vypustím a to se tak střídá.tak pak dostanu někdy řemenem ,rákoskou,klepadlem,vařečkou nebo rukou.

Káťa (Po, 11. 12. 2006 - 16:12)

Ahoj, je mi 13. Nedavno jsme ve škole psali čtvrtletku, ale učitelka nám to neřekla předem. Normálně mám z češtiny dvojky, ale tentokrát jsem dostala čtyřku, a když jsem přišla domů, mamka mě za to okamžitě seřvala, a musela jsem jít do kuchyně pro vařečku. Nejdřív jsem mamca slibovala že nebudu mít na vysvědčení horší známku než dvojku, ale mamka si pro vařečku došla, odtáhla mě do obýváku, stahla mi kalhoty, a já měla tanga! Mamka mi ohnula přez koleno, a vařečkou mi pořádně seřezala zadek! Hrozně to bolelo, a štíííípalo, a hlavně pááálilo jako čert. Po vejprasku jsem musela vařečku odnést, a jít se učit - mučit!

Tak na tohle peklo vživotě nezapomenu, ten vejprask od mamky byl HROZNEJ!! Ještě dva dny potom jsem na prdce měla památku na vařečku!!!!

Reklama

Přidat komentář