Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 09:08)

Vzrušuje tě to ty úchylnej zmrde?

Achjo (Po, 8. 8. 2022 - 14:08)

Asi to obrovsky funguje když dostanou i obden

Lucka (Po, 8. 8. 2022 - 14:08)

ano funguje...v jejich věku je spíše trest, že musí sundat kalhoty a nastavit holou

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Kolik je holkám?

Lucka (Čt, 11. 8. 2022 - 08:08)

12 a 16 let. NA holou dostávají obě

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 14:08)

Tohle opravdu není normální vy úchyláci

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 14:08)

Bum bum prásk prásk

Hanka (Út, 2. 8. 2022 - 07:08)

ahoja, tak vidím, že vařecha atd se docela ještě používá. Já se přiznám, že místo různých nekonečných domluv atd sem tam dceři dám na prdel a je klid. Včera dostala i se sestřenkou, co je u nás na prázninách a myslím, že dámy budou sekat latinu pár dní :D

Michaela (Út, 2. 8. 2022 - 09:08)

Nemyslím si, že je na tom něco špatného. Já posílám svoje holky na prádzniny k babičkám a tam přes prdel dostanu pomalu ob den. :D aspoň mě nebolí ruka :D

Tomáš (Po, 1. 8. 2022 - 10:08)

Ahoj Evko..Tak mi napiš na email a pokecáme a vše probereme.. [email protected]

evka (St, 3. 8. 2022 - 07:08)

Bohužel vůbec nečteš co ti píši, neodpovídáš, jen loudíš seznámeni.

Evka (Ne, 31. 7. 2022 - 13:07)

koukam asi nikdo, nekdo sice napsal mailovou adresu ale nereaguje

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 13:07)

Tak napiš mailovou adresu ty. Nevhodné reakce zablokuješ a zbudou ti jen takoví, co ti můžou poradit.

evka (Ne, 31. 7. 2022 - 22:07)

Stejně tak mužou napsat oni nebo odpovědět zde

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 06:08)

Vzhledem k tomu, že ty se tady obvykle objevíš jednou za několik týdnů, napíšeš tady identický příspěvek a totálně ignoruješ všechny příspěvky od tvého předchozího (i ty které jsou adresované tobě a pokoušejí se ti radit), tak ti nikdo nebude chtít psát takhle veřejně. Posledních pár dnů je výjimka, to jsi se začala snažit.

Evka (Po, 1. 8. 2022 - 14:08)

Skoro jsem nevidela že by někdo odpovedel

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

To bude tím, že jsi spamovala do několika témat, takže snadno nějaký příspěvek přehlídneš. Jelikož jsi konečně nedávno prozradila, s čím chceš poradit (což jsi nikdy předtím neudělala), tak 25. července jsem zrovna v tomto tématu napsal "Až něco provedeš, tak výprask navrhni jako alternativu k obvyklému trestu a přesvědči rodiče, že to myslíš vážně (slovní argumenty, ale i činy).", což je hodně obecná rada, protože neznám tvou domácí situaci. Pokud chceš zvýšit své šance upřesněním a konkretizováním, tak bez mailu to nepůjde, protože není dobré probírat takové soukromé věci na veřejném místě.

Ecka (St, 3. 8. 2022 - 07:08)

Tak proč když chces tak nedáš e-mail ty?

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 17:08)

S dáváním e-mailu tady mám špatné zkušenosti, člověk chce pomoct radou a místo toho se dočká nevděčného rozšiřování smyšlených pomluv (ne od tebe). Tomáše jsi prokoukla, takže budeš patřit mezi ty rozumnější, jistě tedy rozpoznáš, který z mailů ti poslal někdo pro tvou situaci užitečný a který ti poslal nějaký zoufalec, loudil nebo jiná nežádoucí existence.

Sandra (Út, 2. 8. 2022 - 14:08)

Toto je dobrá rada. Mám to podobně zařízené s dcerou. Dostávala na zadek asi do čtrnácti, pak se mi už zdála dost velká na to, abych ji trestala výpraskem a tak jsem přistoupila hlavně k zákazu mobilu, počítače a také někdy dostala zaracha na několik dní. Když jí bylo šestnáct a právě dostala zaracha, tak přišla za mnou, jestli by místo zaracha a zákazu mobilu nemohla raději znovu dostat na zadek. Trochu mě to překvapilo, ale souhlasila jsem. Od té doby znovu dostává na zadek a někdy to zkombinuji s půlhodinkou v koutě. Dcera při výprasku neprotestuje a většinou poslušně nastaví zadek. Ví, že si to vybrala sama.

Reklama

Přidat komentář