Reklama

Výprask vařečkou

Tomáš (Po, 1. 8. 2022 - 10:08)

Ahoj Evko..Tak mi napiš na email a pokecáme a vše probereme.. [email protected]

evka (St, 3. 8. 2022 - 07:08)

Bohužel vůbec nečteš co ti píši, neodpovídáš, jen loudíš seznámeni.

Evka (Ne, 31. 7. 2022 - 13:07)

koukam asi nikdo, nekdo sice napsal mailovou adresu ale nereaguje

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 13:07)

Tak napiš mailovou adresu ty. Nevhodné reakce zablokuješ a zbudou ti jen takoví, co ti můžou poradit.

evka (Ne, 31. 7. 2022 - 22:07)

Stejně tak mužou napsat oni nebo odpovědět zde

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 06:08)

Vzhledem k tomu, že ty se tady obvykle objevíš jednou za několik týdnů, napíšeš tady identický příspěvek a totálně ignoruješ všechny příspěvky od tvého předchozího (i ty které jsou adresované tobě a pokoušejí se ti radit), tak ti nikdo nebude chtít psát takhle veřejně. Posledních pár dnů je výjimka, to jsi se začala snažit.

Evka (Po, 1. 8. 2022 - 14:08)

Skoro jsem nevidela že by někdo odpovedel

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

To bude tím, že jsi spamovala do několika témat, takže snadno nějaký příspěvek přehlídneš. Jelikož jsi konečně nedávno prozradila, s čím chceš poradit (což jsi nikdy předtím neudělala), tak 25. července jsem zrovna v tomto tématu napsal "Až něco provedeš, tak výprask navrhni jako alternativu k obvyklému trestu a přesvědči rodiče, že to myslíš vážně (slovní argumenty, ale i činy).", což je hodně obecná rada, protože neznám tvou domácí situaci. Pokud chceš zvýšit své šance upřesněním a konkretizováním, tak bez mailu to nepůjde, protože není dobré probírat takové soukromé věci na veřejném místě.

Ecka (St, 3. 8. 2022 - 07:08)

Tak proč když chces tak nedáš e-mail ty?

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 17:08)

S dáváním e-mailu tady mám špatné zkušenosti, člověk chce pomoct radou a místo toho se dočká nevděčného rozšiřování smyšlených pomluv (ne od tebe). Tomáše jsi prokoukla, takže budeš patřit mezi ty rozumnější, jistě tedy rozpoznáš, který z mailů ti poslal někdo pro tvou situaci užitečný a který ti poslal nějaký zoufalec, loudil nebo jiná nežádoucí existence.

Sandra (Út, 2. 8. 2022 - 14:08)

Toto je dobrá rada. Mám to podobně zařízené s dcerou. Dostávala na zadek asi do čtrnácti, pak se mi už zdála dost velká na to, abych ji trestala výpraskem a tak jsem přistoupila hlavně k zákazu mobilu, počítače a také někdy dostala zaracha na několik dní. Když jí bylo šestnáct a právě dostala zaracha, tak přišla za mnou, jestli by místo zaracha a zákazu mobilu nemohla raději znovu dostat na zadek. Trochu mě to překvapilo, ale souhlasila jsem. Od té doby znovu dostává na zadek a někdy to zkombinuji s půlhodinkou v koutě. Dcera při výprasku neprotestuje a většinou poslušně nastaví zadek. Ví, že si to vybrala sama.

Domnic (Út, 2. 8. 2022 - 19:08)

A to přes léto ji nevadí, že když jde na koupaliště, tak že má jelita?

Sandra (Út, 2. 8. 2022 - 23:08)

Proč jelita? Nejsem blázen. Dostává tak maximálně 25 vařečkou, rukou nebo pravítkem přes kalhotky. Což má za následek pořádně červený zadek. To ale do druhého dne většinou zmizí. Na holý zadek je už dost stará.

Lucka (Po, 8. 8. 2022 - 08:08)

Ciao, jen červený zadek? já teda dostávala od maminy 25 na holou vařechou a měla jsem vždy modřiny pár dní. Svým holám dávám míň...

Sandra (Po, 8. 8. 2022 - 12:08)

Moc na to netlačím, spíš se snažím, aby to mělo nějaký výchovný účinek. A v jejím věku samozřejmě nechci, aby chodila s jelitami na zadku. To pak raději ten výprask rozdělím na dva.

Lucka (Po, 8. 8. 2022 - 13:08)

kolik má? jasný, přesně i proto dám holkám 10 plesknutí vařechou na holou a ne víc. MAx dostanou ob den :D

Sandra (Út, 9. 8. 2022 - 10:08)

Na podzim jí bude osmnáct. Vím, že už je asi dost velká na to, aby dostávala na zadek, ale zatím to funguje. Když bude dospělá asi od toho úplně upustím nebo případně to spolu ještě probereme. Na podzim už bude v předmaturitním ročníku a nevím, jestli je vhodné aby stále dostávala na zadek.

Návštěvník (St, 10. 8. 2022 - 14:08)

Za co ji vlastně biješ?

sandra (Čt, 11. 8. 2022 - 10:08)

Nejčastěji za kouření a pozdní večerní nebo noční příchody domů, zejména když má na druhý den školu. No a někdy taky, když má něco doma udělat a ona se na to totálně vykašle.

Když bude mít osmnáct ty pozdní příchody nebo kouření jí už asi nebudu moct zakazovat, ale asi to s ní pak ještě proberu. No a přítele sice má, ale je to moc milý a hodný kluk a neumím si dost dobře představit, že by jí on vyplácel na zadek.

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 18:08)

Zdání může klamat, před potenciální tchýní se snaží vypadat jako milý a hodný skoro každý. Pokud bude někdy příležitost, tak může být svědkem, jak dcera dostává na zadek.

Reklama

Přidat komentář