Reklama

Výprask vařečkou

zdeněk (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

Asi mu bylo nepříjemné,že výprask viděla ta holčina.U chlapců je výprask před děvčaty má i svůj výchovný učinek.Párkrát jsem dostal na holou před kamarádkou .Do dnes si pamatuji,ten pocit,když jsem měl vystrčený zadek a dostával řemenem.a kamarádka vše sledovala,

Slavek.eu (Ne, 9. 4. 2023 - 08:04)

Pokud jste měli rádi olinku, příběhy o vlastních zážitcích s výprasky:

https://olinka.denicek.eu/rubriky/vase-pribehy/zde-mate-moznost-popsat-svuj

Založil jsem náhradu na https://www.okoun.cz/boards/olinka - bez registrace, abychom se tam pokud možno všichni zase mohli sejít.

Julča (So, 8. 4. 2023 - 15:04)

Ahoj, je mi 17 a pořád dostávám doma výprasky. Do kdy si myslíte že tak budu dostávat?

Viktoria (Ne, 9. 4. 2023 - 01:04)

A za co dostáváš? Já dostávám má prdel celkem často, když jsem drzá, udělám průšvih, přijdu pozdě. Ale je mi to jedno, protože rodiče jsou mírní a těch pár plácnutí mi spíš dělá dobře, než aby mi to vadilo.

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 02:04)

A tobě je kolik? Já právě dostávám víc, než jenom pár plácnutí…

Viktoria (Ne, 9. 4. 2023 - 12:04)

Patnáct. Někdy dostanu jen rukou nebo vařečkou, od nevlastního táty výjimečně řemenem. Naposled jsem dostala zrovna včera. Za to, že jsem přišla o hodinu pozdějc domů. Máma mi dala proslov, že se o mě bála a Marek jí řekl, ať mu podá řemen, že mi to vysvětlí pořádně. Dostala jsem přes kalhotky a víc než obvykle, takže mě zadek bolí ještě dneska no. Kolik a za co dostáváš ty?

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 17:04)

Dostávám poměrně často, hlavně asi ty pozdní příchody a taky drzost. No a kolik? To nevím, mama to nepocita a já radši taky ne. Ty třeba vís koli dostávaš?

Viktoria (Ne, 9. 4. 2023 - 18:04)

Tak odhadem kolem těch pětadvaceti, což je prý výchovná klasika. Podle mě nejde o to kolik, ale čím. Rukou je to třeba v pohodě, pravítkem mi to přijde víc vzrušující než výchovný a řemenem je to minimálně. Řekla bych, že u mě ty výprasky mají trochu jiný účinek než rodiče chtějí, pch. A co ty? Čím dostáváš?

Návštěvník (Út, 11. 4. 2023 - 15:04)

A řemenem ti to taky nevadí?

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 05:04)

To bylo na Viktorii, ale v téhle diskuzi je asi 1-2 úchyláků co si píšou samy se sebou

Kristýna K. (Út, 11. 4. 2023 - 16:04)

Vadí. Já se bojím i vařečky :-) Natož řemene.

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 20:04)

No nejčastěji vařečkou, když je to něco “vážnějšího” tak řeman. V létě někdy dostanu proutkem a to už teda sakra boli

Viktoria (Ne, 9. 4. 2023 - 21:04)

Tak pak dej vědět, jak jsi dopadla. Já myslím, že to klapne.

Domnic (Ne, 9. 4. 2023 - 14:04)

Však to už jsi skoro na střední ne? Jako chápu je asi, ale i tak. I když neříkám, že bych si taky občas nezasloužil, ale aby nevlastní otec tě bil to asi není správná volba

Viktoria (Ne, 9. 4. 2023 - 18:04)

Mám ho na háku. Vím, že ho bude hryzat svědomí a koupí mi konečně ten nový mobil. Mě výprasky nevadí, ale to jim asi nedochází.

Mrtutor (So, 8. 4. 2023 - 22:04)

Ještě dlouho... kdyby zalezelo na mě

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 03:04)

Proč? Mně přijde že už jsem na to právě dost stará

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 19:04)

To bude záležet na tvém chování a názoru tvých rodičů.

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 03:04)

Rodičů oblíbená věta je, že “dokud se budu chovat jako malá tak budu dostávat jako malá”

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 07:04)

Tak se jako malá nechovej, jinak budeš dostávat do doby, než se od nich odstěhuješ :D

Reklama

Přidat komentář