Reklama

Trvale stažená předkožka

gin (Pá, 28. 3. 2014 - 23:03)

Předkožka nebo ne, sejra za...Joudo, seš mimo téma, jdi na vlákno obřízek.

Jouda (Pá, 28. 3. 2014 - 14:03)

takový týdenní camembér...Předkožka nebo ne, sejra za žaludem nebo za pyskem, čuně se pozná bez rozdílu :D No není to tak? Obřízka je pro týpky, co neumí ani používat vodu a nábožensky motivovaný zjevy nespíš s kusem hadru kolem hlavy. Ona si ta špína často o obřízku nebo o zkrácení pysků řekne sama. Holt i základní hygiena je fajn a pak se nemusí probírat takový pakárny. Podobným zbytečným zákrokům se zdravý člověk bez abnormalit snadno vyhne a ani si na něco podobného nevzpomene :) Zkrátka i přistřihnutí záhybů na přirození může být potřeba, ale proč... A lidem, co to dělají dětem jen tak z hecu, bych připomněl, na co že to jsou dobré mříže v lochu.

ano (Pá, 28. 3. 2014 - 10:03)

nad pikantní sejreček.takový týdenní camembér je mńamka

Není (Pá, 28. 3. 2014 - 09:03)

nad pikantní sejreček.

Šarka (Pá, 28. 3. 2014 - 08:03)

To je ta krása žaludu když vyjede při stažení předkožky krásně vybarvený červeňoučký a pěkně tvrdý to se mi líbí to je dílem předkožky.Né takové zvadliny co visí na konci penisu a jsou k nepoužití.

. (Čt, 27. 3. 2014 - 22:03)

Nenechte se vysmát...A proč tedy má až 15% dospěláků žalud od přírody trvale odkrytej,

jeroným (Čt, 27. 3. 2014 - 17:03)

Střezte se přetahování předkožky za žalud , nebo vám tento odpadne !

Alfons (Čt, 27. 3. 2014 - 16:03)

Dělá se to už u malých...Nenechte se vysmát ,předkožka na žaludu je od přírody potřebná kvůli lepšímu prožitku při přetahování přes žalud.Obnažený žalud časem ztrácí tu krásnou citlivost a to je škoda.To je moje rada od Dr.

kluv (St, 26. 3. 2014 - 23:03)

Délkou to nebude. Já ji mám také hodně dlouho, tak, že v erekci zakrývá celý žalud a ještě kousek přesahuje. Od raného dětství mi však šla velice dobře stahovat a vždy dobře sama vzadu držela. Trvale staženou ji nenosím, jen občas za delší dobu ho někdy nechám tak půl dne nebo až celý den provětrat.

Jirka (St, 26. 3. 2014 - 22:03)

Každý nějak narostl, já mám předkožku delší a nemůžu ji nosit za žaludem, nevydrží dlouho stažená :) Mladý to nevadí, tak co. Celkově jsem fanda přirozeného stavu věcí, tak mě obřízka nepřijde kdovíjak důležitá, pokud to neřeší zdravotní problémy.

Petr (St, 26. 3. 2014 - 22:03)

Já taky obřízku nemám ale předkožku nosím trvale staženou za žaludem už od puberty.Mám větší penis a velký žalud a dříve mi šla špatně stahovat a byla úzká.Obřízku jsem nechtěl tak jsem cvičil stahování a uvolňování.Teď mi za žaludem drží sama.Můžu jí lehce natáhnout přes žalud ale vždy se sama vrátí za něj.Tento stav mi maximálně vyhovuje,líp než obřízka.Mojí přítelkyni se obnažený a velký žalud moc líbí a s předkožkou si ráda hraje.Dříve jsem s úzkou předkožkou měl nepříjemné problémy ale teď bych neměnil,je to super.

Špikins (St, 26. 3. 2014 - 17:03)

Obřezat se k vůli ženské pěkná blbost, vždyť není nic příjemnějšího když při honění ženskou rukou se předkožka vrací přes žalud a zpět to dokáže ocenit jen chlap.To je něco jak si ženská masíruje frajtra třeba sprchou taky u toho šílí rozkoší.

golgol (St, 26. 3. 2014 - 13:03)

Nevím, zda toto ještě bude...To by ses divil, kolik lidí to, čemu říkáš hloupost, dělá. Ať na tu nebo druhou stranu. Jmenovaná by ji vytahala snad každýmu klukovi, co ji má krátkou. I když podle toho, co jsem četl, na mnohem více holek to chce po klucích obráceně.

Kokul (St, 26. 3. 2014 - 07:03)

Já mám předkožku přes žalud a přítelkyni se to líbí při honění mi ho krásně přetahuje i přes stojící penis i přes žalud ale když chci tak ji přetáhnu přes žalud a tam drží. i při souloži.

golgol (Út, 25. 3. 2014 - 09:03)

Přečetl jsem si posledních...Nevím, zda toto ještě bude Roman číst.

Včera jsem asi po šesti letech zabrousil na fórum sexus atam letitá účastnice pod nickem bublina ( byla tam už tehdy před těmi šesti lety, a dnes jí bude asi tak 25 let a co si pamatuju, tak je fanatická zastánkyně předkožky, kterou zbožňuje kvůli sexuálním hrátkám) nedávno radila jednomu 15-letému puberťákovi, který byl vyplašený z toho, že se mu nedávno sama předkožka v klidu sama občas stahovat dozadu, že pokud by to u něj mělo nastat jako trvalý stav podobně jako o Romana, aby si nechal na googlu projet stránky pod FORESKIN RESTORATIN. Pokud už toto Roman číst nebude (byl tu před 20 dny), tak by to mohlo pomoci těm, které jejich potrhlé matky donutili v dětství nosit předkožku trvale vzadu, či je nechali obřezat.

Tommy (Ne, 23. 3. 2014 - 14:03)

skopiroval som to z ineho vlakna od chalana menom Patrik, 19 rokov:

Ked som mal asi 8 rokov, bol som u lekara stiahnut predkozku, nic prijemne, no urcite to nerobil rychlo - ako pise Jitka, robil to pomaly, avsak po nejakej dobe /2-3 roky/ som tam musel ist znovu, lebo sa mi to znovu zrastalo. Bol tam mlady a novy lekar - oproti tomu predoslemu a okrem stiahnutia predkozky mi sekol aj uzdicku /toto bolelo, tusim som mal aj 1 steh, ale malo to vyhodu obrovsku a dakujem mu teraz zato/ lebo mi vysvetlil, ze je celkom fajn riesenie nosit predkozku trvale stiahnutu vzadu, co som nasledne aj mohol, lebo uzdicka mi uz predkozku na zalud spat netahala. Teraz mam predkozku trvale stiahnutu vzadu a zalud von, co je maximalne hygienicke a ciste, problemy s uzkou predkozkou tiez nemam a ;) frajerka si tiez nestazuje, kedze mam zalud von, nemam ho taky citlivy a bolestivy ako predtym - cize chlapci, vrele to odporucam. Po dobrej skusenosti to tak nechali urobit aj braskovi, ale uz hned na 1x asi ked mal 5 rokov - teraz ma 13

sjerp (Čt, 20. 3. 2014 - 23:03)

Žalud má být v klidu...Znám plno dnešních mladých žen, které mají jiný názor. Tvrdí, že žalud dospělého muže má být trvale odkrytý.

Kamil (Čt, 20. 3. 2014 - 14:03)

Žalud má být v klidu schovaný v kůžičce jen když stojí tak má být ven a kůže má za ním držet.V pochvě má krásně klouzat obnažený a když se vystříká a ochabne tak umýt a zase do kužičky schovat.

x (Út, 18. 3. 2014 - 17:03)

No nevím hoši, co řešíte...Je vidět, žes toho viděla ještě málo.

Ludvík Vaculík napsal, že naše pohlaví patří ženám, a my muži ho pouze nosíme. Dobře vystihl dnešní dobu. Vůbec se nedivím tomu, co čtu na tomto vlákně. A to není ještě to nejhorší. Na některé dokonce dopadne skalpel.

M (Po, 17. 3. 2014 - 18:03)

No nevím hoši, co řešíte...Me to celkem drzi aji kdyz me nestoji ja predkozkou nemam problem a kazdy den si ho myju hygijena je dulezita

Reklama

Přidat komentář