Reklama

spodní prádlo u chlapců

Nina (Pá, 27. 8. 2021 - 10:08)

Váš syn chudák je a vy jste hodně jednoduchá!

bianka (Pá, 27. 8. 2021 - 10:08)

Ano, je to můj syn. A radím ti, nech toho i tu martinuzacinu. Nech mou rodinu napokoji.

bianka (Pá, 27. 8. 2021 - 10:08)

Já tady čtu pomluvu, veřejnou pomluvu. Ve 20.38. Neznámé osoby. Ten muž tam má na fejsbuku ke tvé smůle, své jméno a příjmení. A ženu, proto jestli se to doví a myslím, že ano, bude jednat. Jsou na to paragrafy. Děti tam nevidím, takže tohle ti přitíží.

oprava (Pá, 27. 8. 2021 - 08:08)

… těmi co tak..., nebo se vysmívají nemocným členům své rodiny..

Návštěvník (Pá, 27. 8. 2021 - 08:08)

Policie by se měla zajímat lidmi co zneužívají a týrají své děti, ty co tak sprostě nadávají druhým. Ne jestli někdo zeptá na oslavu narozenin. Bóďa 76 není ředitel vesmíru.

Návštěvník (Pá, 27. 8. 2021 - 08:08)

Jak naostro v punčochách?

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 21:08)

To tady stahujes nicky z fcb? Tak na tohle pozor. On tě určitě nezná, ale můžeš ho poznat.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Vole. Mám rodinu, dvě holky a kluka, občas u nás přespává tchyně a má manželka spí jako dřevo, když vstávam brzo do práce. Ty jsi snad spadl z měsíce.

Jirka (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

V klidu jo, každý to ale nemá tak blbé jako ty. Děti snad nevadí, mají vlastní pokoj, nebo spí s vámi?

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 18:08)

To ne, ale můžou jít taky na záchod a tchyně spí v obýváku, musel bych kolem ní a starý báby mají lehký spaní to vím. vřdycky se vzbudí a zajímá se. Ranní erekci mívám hodně tuhou, kolikrát se těžko vyčůrám. Když to stihnu navleču slipy, nebo spím raději v nich. Stejně mám stan postavený a tchyně čumí.

Jan (Čt, 26. 8. 2021 - 13:08)

Ať si kluci sami vyberou co chtějí nosit a né aby jim matky určovali tanga. Tanga na děti holky ani kluky nepatří do jistého věku. Od jistého věku ať si je sami vyberou a nosí

Zdena (Po, 23. 8. 2021 - 11:08)

Synovi se často staví penis. Je to vidět ve všem, co má na sobě. U boxerek mu vylézá spodem, u slipů zase horem. Nevím co mu dát na sebe aby to nebylo vidět.

Sylva (Po, 23. 8. 2021 - 12:08)

Syn nosí nejraději slipy a nevím, ještě jsem si toho nevšimla, že by mu vylézal. A to mu taky stojí skoro pořád. Někdy samozřejmě poznám jak ho má napnutého, ale nikdy, ani ten koneček neměl venku. Před rokem jsme na něj zkoušeli džíny v Globusu. Párkrát jsem nahlédla do kabinky, když si je navlékal a málem jsem zkoprněla. Tak se mu rýsoval přes slipy. Úplně asi na nejvyšší míru postavenej. Ale ven se mu nedral. A to měl 12 a něco.

Nina (St, 25. 8. 2021 - 12:08)

To jsou starosti které nemám. Kluk i manžel mají tu svou parádu pevně sevřenou v prádle a nic není vidět. Když bylo klukovi asi 11-12 let, tak mu to stálo v pyžamu. Od té doby má slipy i na spaní a je pokoj.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Spíš by mě znervózňovalo, kdyby syn erekci neměl. Proč nenechat tyto partie větrat ani v noci, to nevím. To píše dokola nějaký peďouš přes chlapečky ve slipech.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 14:08)

Taky spím ve slipech, ačkoli vím, že je to nezdravé. Nejzdravější je snad noční košile, nebo nahota, pokud se nepotíte, ale běžet ráno s erekcí na záchod, přes celý byt se mi ekluje. Proto ty slipy, které si někdy nechávám u postele.

Jirka (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Proč běžet s erekcí na záchod? Kolik ti je roků? Jestli puberťák, tak si ho vyhoň v posteli do něčeho a jestli už někoho máš vedle sebe, tak se snad postará ne? Přítelkyně mi ho ráno vyhoní a vykouří a je po problému a kolikrát mě tak budí místo budíku.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 17:08)

Pěkně nezdravá kravina, oba jsou šílenci a nebo je k tomu někdo nutí. Na tom, že jim stojí není nic strašného, je to naopak normální. Která blbka je do toho sevření nutí není normální, je zralá na blázinec.

Zdena (Po, 23. 8. 2021 - 12:08)

Ten můj má penis dobrých osmnáct centimetrů, proto mu asi vylézá. Taky už je mu patnáct let. Já nekoprním, protože ho vidím každou chvíli. Ukazuje mi i jak mu vylézá. Mám z něj radost, ale se spodním prádlem je to problém.

Val (Po, 23. 8. 2021 - 14:08)

Já myslím že je malé, kup o číslo větší a je po vylézání

Reklama

Přidat komentář