Reklama

Sex s tchyní

b.h. (Čt, 2. 10. 2003 - 01:10)

Mimu otci je 75 a uz mu nestoji, takze je to pouze v rovine hypoteticke :-)

Josef pepik (Čt, 11. 5. 2023 - 09:05)

ALE proc n'y mo nestal? Je mi skoro 75 à juste stoji

Ayperi (Čt, 2. 10. 2003 - 01:10)

TO UŽ SNAD ANI NENI PRAVDA !Co bys řekl na to, kdyby si to tvoje ženuška rozdala s tvým otcem ?

b.h. (Út, 30. 9. 2003 - 00:09)

Tak vidis Patriku: ona te chce a tobe se taky libi - tak na co cekas. navic se rika: jaka kacena, takova kacka, nebo-li manzelka by mohla byt neco podobneho jako maminka, ne? Kazda manzelka by byla jiste rada, kdyby jaji muz dobre vychazel se svou tchyni, ne?! nakonec to zustane v rodine, tak ani o neveru moc nejde, ze!! Preji mnoho uspechu - me to celkem fungovalo.

Petr (Po, 29. 9. 2003 - 21:09)

Vlítni na ní a porádně jí sestřel. Ať má co chtěla, fena jedna vilná !!!

Marka (Po, 29. 9. 2003 - 20:09)

O tom by si ani nemal premyslat a vyhodit take myslienky z hlavy. Sustred sa na to, aby si mohol mat dobry vztah s manzelkou, tak priatelsky ako aj milostny a urob vsetko pre to.

Klara (Po, 29. 9. 2003 - 11:09)

Cau Patriku, predpokladam, ze chces slyset spis klucici nazor. Ale zkusim polozit par otazek. Ze Te ta zenska laka, to chapu. Jen moc nerozumim, ze o tom sexu s ni uvazujes. To Ti to doma uz neklape? Nemel bys blbej pocit pred svou zenou? Nebo mate takoveto nevazane manzelstvi?

Patrik (Po, 29. 9. 2003 - 06:09)

Je to velmi pohledná dáma,přitahuje mě a kdykoliv může tak se mě dotýká atd.Tchán je vysoký manažer a tak s ním po sex.stránce nic není.

red.bull (Po, 29. 9. 2003 - 01:09)

Ahoj to velice dobre znam. Dokonce se to stalo jeste pred svatbou (moji a me zeny). Prespavali jsme v dome rodicu me nastavajici. V noci jsem odesel na toaletu a pak se omylem vratil ale do loznice me tchyne, ale mel jsem za to, ze jsem u te sve zeny. No a v noci pak doslo na sex... Ted (uz je to 4 roky) oba delame, ze se nic nestalo. Jestli to vi tchan, to nevim.A ted co bych poradil tobe. Predne: je to pohledna dama? Jestli ano, tak proc to nezkusit - treba chce jen vedet, zda si jeji dcera vybrala dobre :-).Tchana mas, pripadne proc uz ji to 10 let nedela?

Patrik (Ne, 28. 9. 2003 - 08:09)

Ahojky všem,mám problém v tom že tchýně mě má nejen ráda jako svého zetě ale i jako muže.Já sám se přiznám že mě to nevadí a představa že bych se milovat s tchýní mě vzrušuje,ale nevím vůbec co mám dělat.(Chodí přede mnou ve spodním prádle,když se jdu koupat do bazénu tak mi řekla ať si neberu plavky,ptá se mě na onanii na sex a pořád mi říká, že už nesouložila asi 10 let a že má chuť se pomilovat)

Závidím (Út, 22. 12. 2020 - 10:12)

Já ti normálně závidím,ano nevíš jak já bych si tohle přál

M (St, 28. 11. 2018 - 17:11)

Ja bych do toho hned šel !!!!!!!! :(

Reklama

Přidat komentář