Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

názor (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Tak jako tak Alice ho tam nechá. Je velmi malá naděje, jestli maličká přežije, a že nebude mít nějaké zdravotní problémy. A Alice má problémy sama se sebou. Malinké držím pěsti, aby z toho vyšla co nejlépe.

Sany (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

A co tedy bude s tim drobeckem, jestli to prezije?????????

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Vzpomínej na to dobré, co...To zní strašně,to jí můžu ztratit???

------ (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Cože myslíš že něco...Vzpomínej na to dobré, co jste s kamarádkou zažily a nesnaž se proniknout dál

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Miluno udělej nám fotku až...Cože myslíš že něco takovýho může být????

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

No nebo vůbec nejede do Čr a vystoupí někde v Německu u tý čubky!!!!!! Tohle je tak šílený že při takovej hnusnej věci mi tu takhle nechat v nejistotě!!!!!!! Fakt každej by jel domu normálně!!!!!!!! Tak proč potom mi děláš v sexu všechno a sama riskuješ a zařídila si byt a pak mi tu necháš jako opuštěný zvíře do prdele!!!!!!!!!!

? (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Miluno udělej nám fotku až povedou Alici v poutech.

Presne tak (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Fuj kdyby to tak bylo jak...Kazdy by hledal utechu u nejblissich.Vidis Miluno,neni to vsechno ruzove jak se zda.

???? (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Taky si myslím, že Alice...Bude se schovávat? Před policií, soudy, firmou, pojišťovnami? Kde? V CR? Jinde?

Pokud Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Jsem ve vlaku Miluno.Díky...spadla jak tvrdi,musel by u toho byt Radek,nic takoveho se tu neprobralo.Jirka by o tom neco vedel od Radka.Takze?

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Tak já ti přijedu aspoň na vlak naproti aspoň chvíli tě chci po takový vážný věci vidět v kolik to bude v Praze??

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Tak asi ani nejde mít normální vztah se ženskou jak vidim!!!!!!!!!

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

dělá jak je špatná z...Fuj kdyby to tak bylo jak píšeš tak pak by odpovídalo to co mi napadá!!!! Já se bojim jestli tohle nepíše jen tak a neodjede zatou tmavou mrchou!!!!! Přece když má někdo problem tak chce být stěma nejblišíma!!!!! Zvlášť ještě s tátou dítěte!!!!! A hovor mi schválně típá tak proč mi to děláš Alice!!!!!!!?????? Proč!!!!!!!!

hm (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Taky si myslím, že Alice nejede do neznámá.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 13:05)

Proč myslíš že by hrála...dělá jak je špatná z předčasného porodu a přitom s lehkým srdcem opustila před lety Radka a Románka odkládala každou chvíli,aby se mohla curwit.Kdyby jí na dětech záleželo vypadlo by to jinak.Mimino také nechtěla a chtěla se ho zbavit.Kdyby jí na miminu záleželo tak nebude žít tak,že bude soustavně dítě v břiše ohrožovat.Jenom tady hraje divadlo,přitom už má určitě svoje plány.

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

nejhraj tu divadlo.Proč myslíš že by hrála divadlo?

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Spadla jsem z rampy,svojí...Lidi maji stát při sobě tak proč nechceš být snáma,to budeš u tety nebo kde budeš? já nechci být bez tebe Aličko moje!! To neni normální to tvoje chování,ty právě nesmíš být sama!!!

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Spadla jsem z rampy,svojí...nejhraj tu divadlo.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Ale lásko moje milovaná já...Spadla jsem z rampy,svojí vinou!! Já za to můžu,celou dobu bylo všechno v pořádku vždyť i na prohlídkách.Nebude mi líp! Já na to kašlu já budu někde sama já s váma být teď nemůžu nechci aby jste mi viděli na sračky,stejně mi nic nepomůže,nejradši bych si to šla hodit.Ona je tak nevinná bezbraná a já jsem jí tam musela nechat a nevím jestli vydrží.Ty pocity jestli jsem jí neviděla naposled a takový,ne nečekejte mě,možná až za pár dní teď nemůžu.

to je péče (Pá, 26. 5. 2017 - 12:05)

Jestli ho pak bude pro...Vždyť si může odstřikovat.

Reklama

Přidat komentář