Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (So, 17. 6. 2017 - 16:06)

Jak to Jirko myslis,ze se...Miluna na sebe hodi maskacovy kalhoty a nepredvadi se pred chlapama takhle to myslim.

Jirka (So, 17. 6. 2017 - 16:06)

Nepřipadá mi,že má Jirka...Ja mam usi uplne normalni,nevim co kde vidis

, (So, 17. 6. 2017 - 15:06)

Ja se hadat nechci,ale ten...Jak to Jirko myslis,ze se Miluna nepotrebuje predvadet?

- (So, 17. 6. 2017 - 15:06)

Nepřipadá mi,že má Jirka...Já vidim uši normální,ale škoda,že mu Miluna rozmazala obličej.

.... (So, 17. 6. 2017 - 14:06)

Ale koukala jsem ma docela...Nepřipadá mi,že má Jirka pěknou figuru.Normální tuctovej chlap.Krasavec asi taky žádný nebude,jen ty ušiska mu koukají,asi je má jak plácačky.

hm (So, 17. 6. 2017 - 14:06)

Nevyčítej Alici, že odešla. Je to na každém jakou si zvolí cestu. Na společný život a lásku musí být většinou dva. A když to nevyjde, jde se jinam. Máš Milunu, vybral jsi si, tak buď rád, že jsi rád.

Jirka (So, 17. 6. 2017 - 14:06)

Ja se hadat nechci,ale ten kdo se na me vysral je ona.Nepockala jestli zmenim prac.misto a ted to vycita me,protoze uz penize mam tak ji to ted stve a to,ze jsem prevzal ten byt a nenechal Milunu.Nevim proc bych mel ted kvuli tomu platit a byt o dcerku osizenej,kdyz jsem chtel spolecny zivot.Ale,jo necham to ted byt,budu to resit az bude mala v Cr,ale nelibi se mi to.A s Milunou v pohode jak uz jsem psal ja s ni nemam problem.Rozumim jsi s ni nakonec vic nez s Alici,asi je to tim,ze Miluna se nikomu nepotrebuje na nakupech predvadet! Rika mi o svych pocitech.Nemuzu si stezovat.

jarin origoš (So, 17. 6. 2017 - 12:06)

Alice a Jirko, neblbněte, nehádejte se. Oba jste rodiče, neměli byste si házet klacky pod nohy, ale snažte se nějak rozumně vycházet. Pokud to malá zvládne, bude potřebovat vás oba. Takové ty tahanice o děcko je to nejhorší, co můžete dítěti udělat. A pokud malá bude nemocná, bude tuplem dobře, když bude mít vás oba, nebudou to žádné medy a podpory navíc v této situaci není nikdy dost. Když už to dopadlo, jak dopadlo, přejme malé jen to nejlepší a vy 2 se nehádejte. Udělejte jí to nejkrásnější dětství a život vůbec, jaký můžete a neřešte kraviny, když ani nevíte, jak to všechno nakonec dopadne a co to bude případně obnášet. Malé držím palce.

. (So, 17. 6. 2017 - 11:06)

Teď jsi mě rozesmál. Tvá...Kde jsi přišel na to,že se Miluna toulá po kanálech?

pozorovatelka (So, 17. 6. 2017 - 11:06)

Teď jsi mě rozesmál. Tvá...Ale koukala jsem ma docela peknou figuru ten Jirka.

napište (So, 17. 6. 2017 - 11:06)
psych. (So, 17. 6. 2017 - 10:06)

Aličko nemůžu usnout řvou...Všímáte si, jak se u Miluny projevují počátky schizofrenie,zatím jen bludy?

haha (So, 17. 6. 2017 - 10:06)

Nevim co budem delat,citil...Teď jsi mě rozesmál. Tvá hloupost ti dovoluje jezdit náklaďákem jen protože je málo řidičů.

A máme tady další hloupost, že si vůbe c dovoluješ pomyslet na starání se o nedonošené a zřejmě nemocné (pokud přežije) dítě.

někdopíš,že Aliciporadíme.Ono to ani nebude potřeba. ty se hlavněstarej ať ti Miluna v rámci perverzností nevykastruje a nebo ať tím nožem na toulkách po kanálech někoho nepodřeže.

Miluna (So, 17. 6. 2017 - 04:06)

Aličko nemůžu usnout řvou tady vožralý ale Jirka už asi spí.Ale já sem spala chvíli v autě a zdálo se mi o té Eričce o té mámy známé.Viděla sem ve snu jak si zouvá boty,byla ohlá a měla krajkový kalhotky,byla tak krásná jako ty.Když mi nechceš dát ty tak mi poraď jak jí mam dostat?? Prosim! A jinak Anetka neuvěřitelný to tělíčko,brečela sem když sem jí viděla a Jirka taky.miluju jí cítim že je i moje,vždyť sem u ní byla denně když byla v bříšku a taky sem myslela na to kdo byl tvuj vnouček který byl taky snáma než mi odešel jestli kluk nebo holka.Aličko chce se mi brečet mam takovýhle myšlenky a nemůžu usnout a to už začli venku zpívat ptáci.

Jirka (So, 17. 6. 2017 - 03:06)

Alice ted jsme prijeli domu,napisu zitra uz jsem hotovej.

Alice (Pá, 16. 6. 2017 - 23:06)

Alice buď v klidu, ještě...Máš pravdu,nechám to teď radši být.Protože čím víc píše tím je mi hůř.Nakonec udělá žárlivku ze mě! Ale z mé strany nejde o žárlení ale jak jsem psala že mě nechával bez peněz a proto jsem šla do řidičáku,věděla jsem že mi taková práce bude bavit a měla jsem pravdu.A jak jim to s Milunou může fungovat.Prý ho napadá si ji vzít,k tomu se ani radši nebudu vyjadřovat jestli to myslí opravdu.

Jirka (Pá, 16. 6. 2017 - 23:06)

My uz jdem pokracovat v jizde at jeste v noci dojedem.Muj nazor zarlis,sama jsi se prozradila.Myslela jsi,ze kdyz na nas hodis bobek,ze odejdu taky,ale ted koukas,ze bez tebe to jde dal.Prekvapeni co.No jo,kdyz ona Milca se nikam do prace necpe,sedi doma tak jak jsem takovou chtel mit,ale tebe to nebavilo.Nebuzeruje mi jako byvala,pohoda,klidek.Docela mi i napadaji myslenky si ji vzit.No a Anetka tak se mi nediv,kdyz taky muzu rict to co ty (moje jedina dceruska) tak se mi nediv!

Alice (Pá, 16. 6. 2017 - 23:06)

Alice buď v klidu, ještě je čas, malá se musí hlavně dát do pořádku, a potom se bude řešit dále. Někdo to už tady pdsal. Nedej se vyprovokovat Jirky žvásty. Jsou různé věci, které jdou doopravdy řešit. Ale je ještě je brzy. Tak doopravdy je ještě čas a možná na něj ani nereaguj, to až bude malá v naší vlasti, to se budou řešit různé věci. Uklidni se , hleď si prozatím své práce a dávej na sebe pozor.

Alice (Pá, 16. 6. 2017 - 23:06)

Tak to né frajere, ty malou,...Jé děkuji tohle mi moc potěšilo.Já nechci se s nima nakonec hádat nebo tak ale když už jsem se takhle osamostatnila vše díky té práci tak nevím co ho to napadá.Teď je ta chvíle kdy bych měla mít obě děti u sebe.

Alice (Pá, 16. 6. 2017 - 23:06)

Proč bys jí měl chtít do péče? Co tě to napadá za hovna?! Radši se vrať k rodičům a žij si svoje a Milunu nech taky žít svoje.Je to pěkně trapný takhle.Já jsem neodešla aby jste tam zůstali takhle spolu ale aby se to rozpadlo.Tohle je pěkně debilní.Už kvůli tomu že najednou to jde že máš peníze hlavně že v Budějovicích si změnit místo nemohl a nechal mi počítat každou Kč!!! Ale najednou máš.Já už nemůžu Sany Lallo Jarine to je na hlavu no to jsem nasraná.Jinak máš pravdu Jarine ale to bych psychicky nezvládla kdyby to s ní nedopadlo dobře a něco by jí bylo.Moje jediná dceruška,moc jí chci.Vidíte to u Mii,žena stará se o mámu a chlap se na ní vykašle.Jo nejsou takový všichni ale jak dceru nemám tak tuplem jí teď chci.

Reklama

Přidat komentář