Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Vildo (Pá, 23. 6. 2017 - 10:06)

To si napsal trefně "jakýmu blbovi" jedině Alici a Jirkovi takovej debil nevadí.

áááá (Pá, 23. 6. 2017 - 10:06)

Už Alice otáčí.Nojo on jí stačil na zasunutí Miluny poštěvák:-)) Trapnost od Alice.

Vilda (Pá, 23. 6. 2017 - 10:06)

Alice vyser se na ni prosim te.I kdyby jse ti sex s ni libil sebevic.Ty ani nevis co tady je.Kdyz uz mamka ma klid,ze ji nema doma cely dny tak zase posloucha stiznosti.Uz jsi mamce dve zensky stezovaly,ze je Miluna obtezovala.Tak ja teda nevim jakymu blbovi muze vyhovovat takova partnerka.

Alice (Pá, 23. 6. 2017 - 10:06)

Já nemám plán se vracet bydlením.Až si bude brát malou tak tam zajedu nebo tak ale bydlet už fakt nechci s nikým.Potřebuju svůj klid a svoje soukromí a bydlením se stejně všechny vztahy stávají takovými divnými.Není nad to bydlet sám ale já sama nebudu když mám 2 děti.Ale nevyškrtla jsem Milunu ze svého života když se ani oni nerozpadli tak by to bylo blbý.A jak se Miluno ptáš tak Jirka mi nechybí to spíš občas ty ale pak si vzpomenu na to jak mi chytáš pod krkem a ono mi to zase přestane.A teď jsem ve východních Čechách a pak ještě Prahu.Dneska rozvážím ovoce a hlavně tu mám hodně rajčat a ty povezu do Prahy tak jsem si vzpoměla na Jarina:)

nevíš? (Pá, 23. 6. 2017 - 09:06)

A ještě se chci zeptat...Alice se vrátí kvůli Jirkovým penězum a otci svého dítěte, A přs ně dva tě nškdy z lásky přiškrti

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 07:06)

Já upravený fotky...A ještě se chci zeptat chybí ti i Jirka nebo kdo z nás víc?

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 07:06)

vrátí se, budou další...Proč to takhle píšeš:-(( já moc nevěřim že se vrátí a co když Jirka už nechce.Já nevim už sem z toho zblblá.No a co bych asi měla tak spáchat!?

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 07:06)

Já upravený fotky...Mě to rozbrečelo to co si napsala,ještě že tu mam aspoň sestřenku.Přijela po 3 letech.Ale zase prozměnu neni dobře Zdeně,tak mi to štve.Co dneska vezeš a kam?

určitě jo 2 (Pá, 23. 6. 2017 - 07:06)

si tipne, jestli se Alice k...vrátí se, budou další scény, problémem budou Aliciny děti o které má Alice zájem, Jirka vydělává a bude je živit. Alice pomalu couvá a vyjadřuje samotu a duševní blízkosts Milunou. Vše bude opět jen na pár dní max týdnů. Jediným řešením by bylo, kdyby Milunu už konečně zavřeli do blázince. K tomu zřejmě jednou dojde až Miluna spáchá trestný čin. Do té doby budou návraty, odchody.

Alice (Pá, 23. 6. 2017 - 01:06)

Já upravený fotky nemám.Tenkrát byla myslím upravená naopak ta první fotka jak jsem měla vlasy na mikádo.A já se neplánuju vrátit.Píšu už jen ze zvyku a abych neměla takový pocit samoty.I když chci bydlet sama ale jde o vnitřní pocit.Jo dobře chybí mi někdy Miluna ale tím jak jsme na sebe byly zvyklé i tím že už toho máme spolu hodně za sebou,Ale to neznamená že bych zase měla měnit názor.

určitě jo (Čt, 22. 6. 2017 - 23:06)

si tipne, jestli se Alice k...už pomalu ale jistě nad tím uvažuje. Jinak by se zde až tak neangažovala. Je to komedie.

kdo (Čt, 22. 6. 2017 - 23:06)

se vytratil Fanda, že by ho...si tipne, jestli se Alice k Miluně vrátí? A proč?

Jirko (Čt, 22. 6. 2017 - 22:06)

No to byl dneska humac a...tak jen muluj Milunu, aspon bude o zábavu postaraný. Už se těším, jak se na svatbě vytasí s připínákem, to bude šou ou ou

a nějak (Čt, 22. 6. 2017 - 22:06)

se vytratil Fanda, že by ho Alice už nepřitahovala?

ha (Čt, 22. 6. 2017 - 21:06)

Proč myslíš? Mně to...haha

Jirka (Čt, 22. 6. 2017 - 21:06)

No to byl dneska humac a jeste mi dosel vykon tak musim spat v kamionu.Ja bych nerekl,ze ma Alice upraveny fotky.Mozna nekdy zesvetli,nebo tmavsi,ale vypada stejne.A jo Alice ja miluju uz jen ji,k tobe to ze me vyprchalo.Je mi ji lito co ma a pro me je proste krasna.Jeste pred par mesici by mi tohle nenapadlo,ale neco ma v sobe,ze mi to zblblo,ale tobe samotne se taky libi jak jsi i psala.A dneska nezarlis? Milco co ted delas? Ja pauzuju u Trebone.

. (Čt, 22. 6. 2017 - 21:06)

tak Alice je má upravené...Proč myslíš? Mně to nepřijde.

no (Čt, 22. 6. 2017 - 20:06)

tak Alice je má upravené taky. Všechny kromě té první kdysi

čtenářka (Čt, 22. 6. 2017 - 20:06)

Nejsem tu tak dlouho a...Presně Lallo je to jak píšeš.Když Miluna fotky upravovala tak nebylo poznat nic a byla prostě hezčí,ale na těchto je vidět ten způsob života a psychika.Už její pohled je takový jiný.

Lalla (Čt, 22. 6. 2017 - 19:06)

Ale to už zveřejnila i...Nejsem tu tak dlouho a určitě jsem neviděla všechny M. fotky, tak nevím. A ano pozná se to. Takové ty ideální obličeje, vlasy, pleť bez vrásek, barva a bezchybnost pleti oči jsou vždy upravované, malinko rozmazané, dotvarované,nedostatky vymazané. Já bych tady Milunu nepoznala. Bohužel je zde vidět psychika a způsob života

Reklama

Přidat komentář