Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 27. 6. 2017 - 11:06)

Ale Jano my se budem brát.Čeká nás představovačka a pak za pár měsíců do toho možná praštíme.Tak jako už sem vztah tady hledala trošku dlouho tak proč by to nemělo vyjít.No tak to mam pěknou smůlu Alice jestli sem na ženský víc než ty ale zase vidim že jestli by se každá ke mě chovala takhle jako ty že by mi odkoply tak to ať jdou do prdele a urazim pazoury té která by mi na Jirku chtěla hrábnout! Můj sameček!! Jano Jirkovi je 33 a Alici tenkrát lhal že je mu víc:-) Bál se že už mladšího nechce po těch cikánech tak ze sebe dělal zkoro jejího vrstevníka:-))

Jana (Út, 27. 6. 2017 - 10:06)

Alice ty jsi hezká šikovná, dokázala jsi si najít dobrou práci i bydlení. Určitě si najdeš nějakého lepšího kluka. Nedoprošuj se! Vím to dělají ty hormony ale to se zlidní.
Já myslím že Miluně s Jirkou to nevydrží, ale to je jen můj názor.
Miluno čtyřicítka je dobré číslo :-)

Alice (Út, 27. 6. 2017 - 10:06)

ale taky nevadilo, ze Radkovi...No to je pravda Radek to se jí naopak líbilo že je mladý

Alice (Út, 27. 6. 2017 - 10:06)

Přesně!! Ona snad chce do...Musím s ním mluvit! Co teď tady vytahuješ věk?! Co je mi po tom.Támhle jsme spaly s 18 letýma tak určitě budu řešit věk.Už nevíš co bys,nechce se ti k mámě,sama se neuživíš tak se ho držíš jako klíště.Já ti něco řeknu už mi chybí pořádný péro a ženská vůbec mi nechybí ani bílá ani černá.Nejsem hold lesba no,nechala jsem se zblbnout jen tím jak to bylo jiný a nový a pak jsem čuměla i po ženských ale když jsem takhle sama tak mi chybí chlap.Potřebovala jsem myšlenky na srovnání v hlavě a tohle je výsledek.Myslím si že ten kdo je víc na ženy si ty.

Tobe (Út, 27. 6. 2017 - 10:06)

Bude ti 40 v zimě už si na...ale taky nevadilo, ze Radkovi je 17!!!! A jine veci.

Miluna (Út, 27. 6. 2017 - 10:06)

Bude ti 40 v zimě už si na něj starší!

Miluna (Út, 27. 6. 2017 - 10:06)

Přesně!! Ona snad chce do něj hučet!! Proč mi to děláš!!! Mě nechceš a naopak mi chceš ještě ublížit tim že bys mi vzala jediný co mam.Přitom on věkem se hodí líp ke mě než k tobě.Tenkrát ti lhal ale když už vís že je to jinak tak se hodí ke mě.Proto si možná semnou rozumí víc.

?!? (Út, 27. 6. 2017 - 10:06)

Zvedni mi to už jsem ti 2x...Chceš do něj hučet?

Alice (Út, 27. 6. 2017 - 09:06)

Tak ted jsme si to s Milunkou...Zvedni mi to už jsem ti 2x volala jestli to nevíš? Kde jezdíš? Já mám dneska moravu nemáš moravu taky? Vezu toaleťáky a vložky:)

Jirka (Út, 27. 6. 2017 - 03:06)

Tak ted jsme si to s Milunkou vymenili.Ja odjizdim a ona spinka:-) Alice ja nemam duvod uz se vracet.Je to neuveritelny jak takhle menis nazory.To je presne ono.Clovek nema u tebe jistotu,je to nestabilni a i kdyz mame malinkou,tak jen dite jeste zadny vztah trvale nezachranilo.

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

Je mi to líto jak to tam máš.Musí to být složitý.Umíš to tak popsat že se do toho snadno vcítim.Viď a ještě jsme to před pár měsíci psaly jak je dobře že máš tam sama klid a takhle se to otočilo:-( na mě už jde taky spaní.

Mia (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

oprava - poštu.

Mia (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

Mio to je peklo jak to tam...já takhle čučím do tmy každou noc. Když konečně odtlačím bábi spát a můžu vypnout televizi, tak mě dlouho trvá, než se zklidním, jen tak ležím ve tmě a poslouchám to ticho. Dnes už jsem musela jít na PC vyřídit počtu a taky jsem potřebovala něco najít, jinak se mě ani nechce stroj zapínat.

Mia (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

Mio to je peklo jak to tam...já jsem byla 8 roků sama, dělala jsem si co jsem chtěla, kdy jsem chtěla, nikdo mě do ničeho nekecal, měla jsem svůj klid. Úplně se mě změnil život. Vidíš, každá máme nějaký problém, pořád něco řešíme. Brácha mě dost štve i mladí jsou už na něj naštvaní.

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

Mio to je peklo jak to tam máš.Pochopila sem že si nemůžeš ani pořádně otevřít okno.Od bratra je to pěkně hnusný místo aby ti ulevil a prostřídali jste se to je tak všechno jen ty.Tak už abys aspoň věděla ten termín,pak budeš počítat dny.Tak dobrou Jarine.Jirka už usnul,tak už tu koukam do tmy.

Mia (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

dobrou noc a at tě blechy štípou celou noc.

Mia (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

Co využít pečovatelské...o tom vím, kdyby jsme byli ve městě, tak by to bylo jednodušší. Ale ona ta peč. služba stojí 105Kč na hodinu a nevím, jestli by jsme to utáhly. Mě by pomohlo, kdyby si ji vzal brácha na víkend, ale ten o tom nechce ani slyšet.

jarin origoš (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

No my chceme za pár...Moudro na dobrou noc: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody... A už jdu do hajan, dobrou.

Mia (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

Ahoj Mio, viď? Pár dní to...čauky, termín pořád nemáme, kdybych aspon viděla dokdy, měla bych se čeho chytnout, ale takhle je to na houby. Ty vedra mě zabijí. Babča sedí doma ve svetru, papuče s kožešinou a na nohách larisu. Otevřená nanejvýš jedna ventilačka. Tak jak můžu, tak emigruju na zahradu a tam se plácnu pod ořech. Pořád musím myslet na to, abych jí dala včas léky, abych je nespletla, aby nedošly. Moc mě mrzí, že se tahám s nákupy, vyvařuju, vždycky koupím něco dobrýho na zub, pořád jsem k dispozici. Jednou jedinkrát mě nepoděkovala, občas na mě vyjede a nebo je nafoukláá a mlčí. Ale prý staří lidé takoví jsou.

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 23:06)

Každopádně taky nemyslím,...No my chceme za pár měsíců svatbu.Vidim že nám to s nim funguje a přitom s Alicí mu to takhle nefungovalo.Tak sem zvědavá jak to bude.To ale nevim jestli bude mít čas mi k doktorovi vozit.

Reklama

Přidat komentář