108244 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Děvenko já v tom
A bude to ještě horší. Tohle je covidterorismus vypatlanejch sobců
27. Listopad 2021 - 13:18
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
https://www.youtube.com/watch?v=bSK84qoVo_I
27. Listopad 2021 - 13:20
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Zdeničko a Aleši, nikdy bych něco takového patnáctileté holce nenapsala, Nikdy. Já chápu emoce návštěvníka, ale kdybych něco podobného chtěla vyjádřit já, vypadalo by to jinak. Jsem totiž především máma. A vám, čtenáři bych chtěla říct, že pokud dojde ještě z vaší strany ještě jednou k něčemu podobnému , (už totiž vím, že to není poprve, kdy se mi snažíte manipulativně přisuzovat jakési zlé významy a tím mě poškodit), budu jednat s MUDr Klaudysovou. A upozorňuji, že já neprohrávám. Takže mír prosím
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To máš pravdu. Já jsem mistr
To jsi opravdu nepsala ty. Jestli Čtenář myslel můj příspěvek. A ber to tak, že každý má jen jedny nervy a já zase kvůli takovým jako Zdena a její familie nebudu mít Vánoce. Nazdar.
čtenář (anonym)
Odpověď na Zdeničko a Aleši, nikdy bych
Tak se ti Lallo omlouvám. Jinak nic proti tobě nemám. Asi se mi jen spletl tvůj podobný názor s některými anonymi...Mír.
27. Listopad 2021 - 13:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tohle Lalla nepsala. Je tam
Lalla dělá jiné chyby? Co je tím myšleno?
27. Listopad 2021 - 13:21
Kdosi (anonym)
Odpověď na Lalla dělá jiné chyby? Co je
Pravopisné chyby samozřejmě. Občas y/i a většinou překlepy.
27. Listopad 2021 - 13:22
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Přesně tak. Proto tě vždycky
jo, klid, když nejsem přuhlášená, tak píšu buď L. nebo se nabonzuju nebo mě poznáš podle přiznané dikce. A ty překlepy, ono, já tak často střídám techniku, různé klávesnice donedávna i jaksi místo pobytu:), většinou píšu vleže z postele, tož to moc neřeším. On v životě je dle mě podstatnější obsah než forma
27. Listopad 2021 - 13:23
Bořek2021 (anonym)
Výmysly a manipulace pocházejí nejvíce od toho,kdo sleduje tímto vakcinačním šílenstvím nějakou politickou agendu,kdo by svým podlým,úskočným,lstivým a nečestným jednáním mohl hodně získat,ale také ztratit,pokud to lidé prohlédnou.Ano,i mnozí očkovaní lidé začínají být nasraní,ale z jiného důvodu,protože se nechali oklamat,a protože se stejně budou muset chodit pravidelně přeočkovávat,jinak nebudou uznáni za bezinfekční a budou na stejné lodi s těmi neočkovanými.
27. Listopad 2021 - 13:24
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Pravopisné chyby samozřejmě.
no, pravopisné snad nějak znatelně ne, to bych byla ostuda, Můžeš něco najít?
27. Listopad 2021 - 13:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vychází mi na vysvědčení jen
Napsalo dítě, co ještě ani nebylo na praxi v nemocnici. Co si o tom myslet?
27. Listopad 2021 - 13:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pravopisné chyby samozřejmě.
Ale to z/s jí taky někdy ujede. Ale tohle nepsala. I když je to pravdivý
27. Listopad 2021 - 13:27
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na To jsi opravdu nepsala ty.
To by mě zajímalo co v té nemocnici děláš. Tipuju, že seš jeden z těch lemplů, kteří se cítí dotčeně když po nich člověk něco chce. Takoví jako seš ty řvou nejvíc. Já totiž vím dobře jak to tam chodí. V soukromé firmě by sis ani neškrtl, tak buď rád, že se můžeš válet ve státním podniku a furt nebreč jak kokot.
27. Listopad 2021 - 13:28
Kdosi (anonym)
Odpověď na no, pravopisné snad nějak
Obrázek uživatele lalla1 lalla1 Odpověď na Ale nepovídej, my víme svý. No teda, to si vůbec nepamatuju, co to bylo za útočníka? No tak ne, fakt nemám bydlení v Lounech, a vlastně je znám z doby středoškolských chmelových brigád , to jsme řešily. Ale stejně, kdo takové bláboly píše hejtr nebo nějakej zhrzenej diskutující? odpovědět 24. Listopad 2021 - 17:18
27. Listopad 2021 - 13:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To jsi opravdu nepsala ty.
Kvůli Zdeny rodině nebudeš mít Vánoce? No ty máš dost..
27. Listopad 2021 - 13:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Obrázek uživatele lalla1
Co je na tom blbě?
27. Listopad 2021 - 13:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To by mě zajímalo co v té
Tenkrát tady nějakej psal že dělá v nemocnici údržbáře tak jestli to je on?
27. Listopad 2021 - 13:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To by mě zajímalo co v té
Aleši ty jsi vůl :D. Jsem si vzpomněla jak Pilsnerka vítala uprchlíky na nádru. Nepoměřuj všechny podle sebe. Ta psychologická projekce tě jednou zabije. Blbeček tam umeje okno a hned ví jak to ve špitálech chodí :DDD
27. Listopad 2021 - 13:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tenkrát tady nějakej psal že
Sanitáře ne? Může to být on. Těžký chleba a vánoce v pr...
27. Listopad 2021 - 13:41
Kdosi (anonym)
Odpověď na Co je na tom blbě?
Já vím, že důležitý je obsah a ne pravopis. Přesto - řešili jsme to bydlení kdysi my tady na diskuzi. Takže my - řešili. A není to důležité, to jen že Lalla to chtěla najít. Občas si toho všímám, to je profesionální deformace. Bye!
27. Listopad 2021 - 13:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já vím, že důležitý je obsah
Bys!
27. Listopad 2021 - 13:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to babička s dědou radši
Když tohle čtu, tak si říkám jestli se té pokuty dožijí..Ta data jsou hrozná a lidi se budou chtít na svátky dostat domů, tak to poroste. A ty mutace, asi nic hezkého nás nečeká. A Zdeničce bych doporučila, ať si z toho pána nic nedělá, každý máme právo na to upustit páru. Kor ten kdo v tom pracuje a vidí to .
27. Listopad 2021 - 13:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já vím, že důležitý je obsah
To řešily ženský. Proto Y. Koukám kolik je tu znalců diskuse :D
27. Listopad 2021 - 13:47
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Tenkrát tady nějakej psal že
Na to jsem si taky vzpomněl. To je právě největší ksindl. Neříkám že všichni jsou lempli, ale často jsou neochotní s arogantním jednáním, kteří by se jinde neuživili. To že tam dělá skoro 40 let svědčí o tom, že je rád že se upíchl na teplým místečku, ze kterýho i toho největšího lenocha nemůžou jen tak lehce propustit.
27. Listopad 2021 - 13:49
Návštěvník (anonym)
Tak by ten pán co v tom pracuje měl nadávat na vládu která tady rozšířila lež že očkování rovná se bezinfekčnost! Očkovaní se nemuseli testovat a díky tomu máte Vánoce v prdeli.
27. Listopad 2021 - 13:54
Návštěvník (anonym)
I Česko má podle všeho první případ nové varianty covidu-19 známé jako mutace omikron. Podle informací stanice TN.cz se jedná o Češku, která se měla vrátit domů z Namibie, původně web informoval o Egyptě. Reportéři TV Nova uvedli, že tento typ nákazy u ženy měly potvrdit dva sekvenční testy. Podezřelý vzorek zachytil podle Státního zdravotního ústavu PCR test, čeká se na definitivní konfirmaci. První případ hlásí i Německo, oznámil na twitteru hesenský ministr sociálních věcí Kai Klose.
27. Listopad 2021 - 13:56
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Tak by ten pán co v tom
Tohle on nepochopí, vzhledem ke svému těžkopádnému myšlení, takže je nasranej vždycky na toho o kom se právě píše. Na začátku to byli lyžaři, pak turisti a když přišli s vakcínou, tak jeho třídním nepřítelem se stali neočkovaní. Vždyť dneska jasně psal že bezbřeze důvěřuje systému. Určitě je to bývalej zapálenej komunista.
27. Listopad 2021 - 14:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak by ten pán co v tom
Jenomže JIPky zabírají neočkovaní. To je fakt který neojebeš
27. Listopad 2021 - 14:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tohle on nepochopí, vzhledem
On je Miluna ???
27. Listopad 2021 - 14:05
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na I Česko má podle všeho první
To se dost divím, když byla paní plně naočkovaná, že sem zatáhla nákazu. Jo vlastně.....
27. Listopad 2021 - 14:06

Stránky

Přidat komentář