Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-( (Čt, 26. 10. 2017 - 11:10)

chudáci děti

Jirka (Čt, 26. 10. 2017 - 10:10)

Život je tak těžkej tak se...Tak ze by se nam skamaradili deti;-)? No jo vid oni jsou stejny rocnik a hrali stejnou hru.Ne facku mi nedala,ale jak jsem dosel domu tak mela tam pusteny techno a sama koukala uz uplne nasrane a jsem ji rekl at to vypne a ona zacla,ze ani si pustit nemuze co chce,ze uz takhle nema naladu a ze ji ani nenecham hudbu a ja ji rekl,ze se spis z ty hudby zblazni a at si nalady nevyleva na mne! A to ji nasralo jeste vic,ze ji nechapu a ze jak ji bolela ta noha,ze uz se ani nemuze jit projit a ja ji rekl at ze sebe nedela jako vozickare a to uz pak zacla byt agresivni:-( Pak uz jsme kriceli oba dva a doslo to tak daleko,ze sermovala nozem a na to fakt koukat nebudu!! Jed Milco za ni klidne dneska prosim.Ja mam dneska Polsko a vratim se domu az zitra a nechci tam byt sam,bojim se,ze aby nebyla zase takova.Treba ji zlepsis naladu.

Miluna (St, 25. 10. 2017 - 20:10)

Takže už zase nemakáš, no...Ale makam ale nevim jak to vydržim a ty drogy sem vzala kvůli práci na povzbuzení,abych vydržela a ono to semnou seklo.Nevim co budu dělat.

xzc (St, 25. 10. 2017 - 20:10)

Život je tak těžkej tak se...Takže už zase nemakáš, no jo tvrdé drogy to je pro tebe lákavější, co? A to tady bylo keců, jak tě všichni povzbuzovali

Miluna (St, 25. 10. 2017 - 20:10)

Vis,je to v prdeli,sama mas...Život je tak těžkej tak se jí nesmíš divit.A ona ti dala facku nebo co bylo? Nebo jak to vzniklo ta hádka? Ale jestli tě nepodvádí tak se netrap.Já píšu až teď protože sem u Zdenči a mam tě pozdravovat a prý si psala s tvim synem,s Michalem dal si ji na fb do přátel:-)

Jirka (St, 25. 10. 2017 - 16:10)

To nepochopíš asi to...Vis,je to v prdeli,sama mas tyhle zasrany problemy jak pises,ze ti hrabalo tak ji podle mne taky.Ja uz nevim.Ja jsem odjel na chvili k rodicum abych ji sel z oci.Nechce se mi to moc popisovat,ale byla agresivni a to i na mne a jednu chvili uz to presahlo vsechny meze.Bal jsem se abys mi nekdy neco takovyho neudelala ty a nakonec jsem se dockal toho od ni!! i kdyz naznakem,ale jsem z toho znicenej.Tak za ni treba jed jestli muzes,kdyz jste stejny,ja nemam silu ted na nic a asi i chci byt ted radsi sam,i kdyz kazdou chvili brecim a jsem z ni na nervy tak treba vam spolu bude lip,treba budete pak normalni.

Miluna (St, 25. 10. 2017 - 15:10)

Noo to je dost,ze jsi snad...To nepochopíš asi to pochopí jen ona,prostě mi hrabalo cítila sem se v rozkladu,fyzicky i psychicky ale mě teď neřeš a jakej jste měli boj kvůli čemu? Je moc dobře že se jí snažíš chápat a nebreč,o co jde? Já jí určitě pochopim a ráda už bych si s ní pomohla.

Jirka (St, 25. 10. 2017 - 15:10)

Noo to je dost,ze jsi snad ok? Proc takhle riskujes:.( Uz se musime setkat,musis mi pomoct s Alcou,vcera jsme meli zase boj.Ja se snazim tolerovat vsechno,ale nicim pak sam sebe a porad brecim.

Miluna (St, 25. 10. 2017 - 14:10)

No a jinak mě nějak hrabalo a pořád něco bolelo tak mi z toho hrabalo a sem to trochu přehnala s pernikem.

Miluna (St, 25. 10. 2017 - 14:10)

Ahoj koukam jak to tu chcíplo,to je v prdeli.Kde jste všichni? Alčo Jirko Karle Mio já sem to zas posrala ale už sem doma ,dneska mi pustili.Tak se mi někdo ozvěte.Mio to mi pobavilo s tou fenkou já nevim proč ale já si takhle představila Jirku s Alčou,jak Jirka odhání chlapy:-)

Mia (So, 21. 10. 2017 - 22:10)

No právě - Milča...ona je to kříženec labr.dobrman. Není velká, ale sílu má. No hárání nás čeká klaždou chvíli, je to blbý období, chodí na vodítku a já mám klacek na odhánění případných ženichů. Trvá to skoro měsíc, naštěstí jen 4 dny je svolná, tak to zatím zvládáme. Já miluju vlčáka, no ale to nejde.
Tak se dobře vyspi, není nad dobrý spánek, já prochrním hodně času.

Pilsnerka (So, 21. 10. 2017 - 22:10)

ono je to fajn, když je...No právě - Milča nedostávala to co potřebovala. Proto si něco vzala. Nemá to na světě jednoduché a navíc to málokdy vezme za správný konec. Ale teď se opravdu příkladně snažila.
Mio tohle jsou na mě velcí psi. Labradorku bych brala ale má moc velkou sílu a neudržela bych ji. Já trpím na lovecké psy ale ne velké.
A teď jdu spát. Jsem k.o.
Tak dobrou noc a krásné sny.
P.S. A jak to děláš když labradorka hárá?

Mia (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

Mio ale v tom se s tebou...proto už nemám vlčáka, měla jsem obavu, že už bych na výcvik nestačila a pak já ted dril moc nemám ráda. A kombinace labradorka - dobrman je skvělá.

Mia (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

ono je to fajn, když je člověk sám, hodně se tady o tom psalo. Ale má to i stinné stránky. Jsou chvíle, kdy by člověk potřeboval mít spřízněnou duši, člověka, který když je zle chytí za ruku a řekne - neboj se, zase to bude dobrý, dostaneš se z toho, všechno se dá vyřešit .....atd. Milči bylo zle a byla na to sama, byla bezradná a plná strachu, je mě jí tak líto.

Pilsnerka (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

Pilsnerko, ted jsem si...Mio ale v tom se s tebou naprosto shodnu - taky jsem byla pejskař!
Jenomže na pejska by měli být aspoň dva aby se ve všem střídali. Jinak je pes chudák.
No a psí láska? Ta je bezmezná.

Pilsnerka (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

Mio recept jsem si uložila a díky!
Vildo nechci to zlehčovat ale doufám že se Milča zase vykřeše. Ona má fakt pech a přitom se tak snažila. Za to ji moc chválím.
Tak nám sem piš jak to bude vypadat dál.
Věřím že to dopadne dobře a držím palce.

Mia (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

Houbový koláč? To jsem...Pilsnerko, ted jsem si vzpomněla - lidé říkají, že se láska nedá koupit, ale to zapomněli na štěnátko.

Mia (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

Pry to bylo drogou,schvalne...chudák holka. Jo, když je člověku zle, tak dělá cokoliv aby se mu ulevilo. Zkouší víc prášků a když je možnost i to co Milča. Muselo jí být hodně zle a byla na to úplně sama a to je taky špatný.

Mia (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

Houbový koláč? To jsem...houbový pekáč - na kousku másla orestovat cibuli, tři stroužky česneku a anglickou podle uvážení, přidat houby, osolit, přidat gril. koření, zalít šlehačkou a péci při 220 st. hodinu a je to božská mana.
Mám zahrádku ráda, ale zrušila jsem většinu zeleniny a brambory a řepu a vyrobila pár skalek, ostrůvek, zasázela okrasné keře a jsem spokojená. Je to pro mě bezva relax a je to práce, která je vidět.

Vilda (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

Pry to bylo drogou,schvalne to neudelala,ale uz byla bezradna,ze ji problemy nedovolili delat.Ze se pry citila porad hodne unavene a mela bolesti a bala se aby neprisla o praci tak,ze si pry vzala podpurny drogy aby nebyla unavena a ono to s ni seklo,mela stesti,ze venku.Kdyby se ji to stalo doma tak to mohlo dopadnout zle.

Reklama

Přidat komentář