Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

No je to tak pravda že mi...Asi mne teda nemilujes tak jak by jsi mela. To jsem chudak teda!

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

No je to tak pravda že mi...Ale to ne takhle.Ale ty se tak menis v uplne neco divnyho neprijemnyho,kdyz ti neco je,mam pak z tebe divnej pocit a naladu z tebe skazenou,proste to vsechno odnasim.Ale nebudu kvuli tomu cumet v kamionu nebo vecne u rodicu kdyby jsi se mi chtela nahodou zbavit.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 02:10)

Nedávno jsem ti sem Alice...No je to tak pravda že mi něco je někdy často.Teď mám něco s nohou tak mi to omezije,ani nevím jestli budu moc do kamionu.Je to na hlavu a tak jsem z toho neměla náladu ale doma musím vžsy sedět usměvavá,milá,vtipná,s večeří aby byl Jirka spokojený a neměl ze mě deprese.To je fakt opora co.A když ho ze mě chytne depka ještě já ho musím utěšovat a udobřovat.Jo byla jsem takhle taky zamilovaná ale s takovýma mi vztahy nevyšli.

Lalla (Pá, 27. 10. 2017 - 01:10)

Když neumíš utěšit tak...Nedávno jsem ti sem Alice psala jen pro tebe. A vypadá to, že jsem měla pravdu. Jirka si musí uvědomit jaká jsi a bud se s tím smířit nebo jít Ty prostě jiná nebude a tím nechci říci, že jsi nějaká morální obluda, ale žena s třemi dětmi a spoustou úletů se už nezmění. jen silná dominantbí láska , kdy bys , kterou¨bys respektovala a "neknourala¨ že je ti blbbě

Alice ,prosím, byla jsi někdy zamilovaná,že, se se ti třásl hlas i žaludek a a měla jsi měla šílenou tremu, to funguje v každém věku,trvá to tak dva roky a a pak se to překlopí do dlouhobbé láskz, která je si oporou a trvá někdy celý život

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 01:10)

Když neumíš utěšit tak...Nemam to jedno! Proc mi tak trapis?Nepis mi takhle osklive! Co to s tebou je?! Vubec nevim jestli ti mam teda lezt na oci.Ja to taky nechci odnaset za to,ze ti neco porad je.Nevim jak tohle resit.Pravdou je,ze kdyz jsi v pohode je nam spolu prece krasne a pak se stane tohle a vsechno je jinak.Jenze mame malinkou a spatny je,ze ty se to nesnazis prekonavat.Neni reseni to co pises,vzhledem k tomu,ze ti je neco casto tak bysme vecne spolu nebyli,ale ja takovej zivot nechci.Vzdycky se tesim domu a pak te najdu v takovych stavech:(( Jsem tak smutnej.Bez tebe zit neumim a s tebou v tech tvych stavech taky ne:'((

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 01:10)

Co to zase meles!!?? To,ale...Když neumíš utěšit tak stačí abys mi dal pokoj! Ale to právw taky nedáš a místo toho mě jen otravuješ a nasráváš se že nefunguju tak jak bys chtěl!! Musim se ti věnovat jako dítěti i když je mi špatnw nebo nemám nálady,to je ta tvoje chyba a mě iż to nebaví.To máš jedno kde jsem.A já za to nemůžu že mi pořád něco je!! Taky bych chtěla být v pohodě,jak asi za to já můžu!!

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 01:10)

Tak vidíš nechápeš!!...Co to zase meles!!?? To,ale neni normalni co ty pises!! Co po mne chces?????? Ja to neumim cely dny te utesovat,delas jak kdyz jen tobe na celim svete neco boli.Vzdyt tobe porad jen neco je!! Ja uz taky nemam na to silu.A kde teda jsi??!

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 00:10)

Ty nespis? Kde jsi?!...Tak vidíš nechápeš!! Nechápeš!!!! To je neuveřitelný tohle!! Tak spolu budem jem když mi nic nebude no.Musim být v pohodě psyvhicky i fyzicky jinak spolu nebudem.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 00:10)

Jo miluju ALE! Proč si tak...Ty nespis? Kde jsi?! Nechlastas nekde??!! Ja nemuzu spat kvuli tobe!! Ja te vubec nechapu jakou oporu myslis,co mam jako delat,kdyz te neco boli? Ja za to nemuzu,ze jsem pak z tebe nervozni! Kdyz ty se uplne zmenis a pak to nejsi ty.Tak co mam uz sakra delat?! A ty posledni vety to jsi mi akorat zase nasrala!! To je normalni tohle co pises??!!!

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 00:10)

A jak to muzes vedet,ze mi...Jo miluju ALE! Proč si tak ke mw nekdy tak hnusnej!!! Proč! Nemám v tobe oporu vís,můžu s tebiu být jen když mi nic není,pak jedině fungujeme a všehno je v pohodě ale když mi něco je tak nemám v tobě oporu"( takhle to dopadlo no.Zleh čuješ moje probl?my to už bys víc litoval nwjaký zvíře,jak nefunguju 100% a něco mi bolí nebo nemám náladu a neusmívám se tak si ke mě hnusnej!! A ještě si to bereš na sebe že si chudák a nakonec musím já tebe uklidnovat a litovat!! Tam co do prdéle je co nevim jak chceš dál,to si to radši hodim než s tebou kdyby mi neco bylo nebo v důchodu tam sedet!!

Jirka (Čt, 26. 10. 2017 - 21:10)

A jak to muzes vedet,ze mi nemiluje? Podle ceho to poznas? Komu mam pak verit? Vzdyt mi hleda,kdyz se neozyvam a taky v noci mi treba prikryva,nebo miva o mne starost.Tak jak to pak muzu poznat?

! (Čt, 26. 10. 2017 - 18:10)

Nevim,kdyz nam nic neni vse...Když je v pohodě, tak se milujete? Jenže ona moc v pohidě nebývá. A milovat se je něco jiného, než spolu jenom spát. Nezaměňovat.

ale (Čt, 26. 10. 2017 - 18:10)

Nevim,kdyz nam nic neni vse...Jirko, přiznej si, ona tě nemiluje. To, že s tebou sexuje je jiná. Pořád máš ty růžové brýle a ty tě zničí, jestli se nevzpamatuješ. Mysli taky, co děti, v jakém prostředí budou vyrůstat? Nemiluje tě, ale teď tě potřebuje.

Jirka (Čt, 26. 10. 2017 - 18:10)

Nevim,kdyz nam nic neni vse je v pohode tak se milujem.Ale kdyz ji neco je hrozne se zmeni a ja jsem pak z ni nervozni a prenasime to jeden na druhyho a v tu chvili pak spolu nemuzem byt.

Miluno (Čt, 26. 10. 2017 - 18:10)

ty bys zase chtěla s Alicí a dětma bydlet?

Jirko (Čt, 26. 10. 2017 - 18:10)

Vis,je to v prdeli,sama mas...Pořád si myslíš, že vám to půjde do budoucna, když teď už máš strach být s Alicí o samotě? Tohle pro nikoho není dobře a děti všechno vnímají. Oba od sebe utíkáte

Jiroušku (Čt, 26. 10. 2017 - 15:10)

říká ti něco nepřekonatelný odpor? Přesně to Alice k tobě cítí.

kdybys (Čt, 26. 10. 2017 - 15:10)

Tak ze by se nam skamaradili...jí dal jednu po čumáku tak by zkrotla.

. (Čt, 26. 10. 2017 - 12:10)

Jiroušku ale tys jí měl...Jasně, dělej z něj ještě více podpantofláka.

Miluna (Čt, 26. 10. 2017 - 11:10)

Tak ze by se nam skamaradili...Jiroušku ale tys jí měl chápat:-( Posral si to jak si jí řekl o tom vozíčkáři! To je fakt povzbuzení! Měl si jí obejmout a říct ať neni smutná nebo nasraná.A ty se jí teď bojíš nebo co? Já se nedivim že jí hrabe mě už hrabalo taky že nemůžu normálně skrz bolesti pracovat.Vidíš jak se k ní hodim.Já tam ale nedojedu protože sama nejsem v pořádku,musela by pro autem ona.

Reklama

Přidat komentář